Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zajímavost: mobil od Siemensu pro fanoušky VW GTI

Pro všechny fanoušky Volkswagenu Golf GTI připravil Siemens speciální edici mobilního telefonu Siemens S 65 GTI. Mobil vypadá i zvoní jako GTI.
Zpět na článek
17. 5. 2005 20:23
Re: SHRNUJI +++SHRNUJI +++ SHRNUJI
Jak svůj? Já za ním stojím. Osobně ho nechci. Píši, že v téhle třídě je to opět jednička. Byla jí CMax. A už není. Ty palce si vykloubíš Počkej půl roku - nejprodávanější bude - plusík.
neregistrovaný "ciello"
17. 5. 2005 14:25
Re: SHRNUJI +++SHRNUJI +++ SHRNUJI
..začínám o tobě pochybovat... Měníš názory jen podle VW... Naživo je Plus jen obyčejná hrouda železa s divnýma dvěřima a jen zadní lampy jsou trochu zajímavý... ale jinak ty.... buď si za názorem stůj.. nebo ho neměň každejch 14 dní... podle modelů VW... Jo a moje palce jsou v pohodě..
neregistrovaný "GTI"
17. 5. 2005 14:18
Re: SHRNUJI +++SHRNUJI +++ SHRNUJI
Překrásné naživo. Převálcoval CMax. A to už je něco. Hele, hele, aby ti ty palce nezůstaly
neregistrovaný "ciello"
17. 5. 2005 11:51
Re: SHRNUJI +++SHRNUJI +++ SHRNUJI
..čeče.. není to tak dávno, co jsi tu horkokrevně odsuzoval všechny ty.. co si pořídí větší malý auto... Nechce se mi to hledat, ale že si jen něco dokazují, že se hledají a masírují se jen tím, že sedí o něco výš... A teď tohle..??? Buď měníš názory jak vítr směr.. (což jsi v minulosti popřel.. ), nebo jediná logická varianta pro koupi tohoto segmentu (a všech jiných) je právě nedom*d VW... Opravdu si myslíš, že Golf + je dobrá volba..?? Neberu to z obchodního hlediska...
16. 5. 2005 19:01
SHRNUJI +++SHRNUJI +++ SHRNUJI
Stačí jen slova v nadpisu a k nim dopsat - plus. Jo, plus. Plus něco. Co? GOLF. Ono jde ještě ke Golfu něco přidat? Jo. Plus. Ale musí to mít pod pantoflem VW. Já ho znásilnil na Černém mostě před kinem. Jo, kino jsem propás. Tak mě to vzalo. Významně v této třídě povedené. Široké rozkročení, nová tvář - senzace. Pohled absolutně vyrovnaný. Působí utaženě. Má šmrnc a lehkej nadhled. Jako bych ho znal. Neokázalý. Zezadu bezkonkurenční. Jen bych možná vykroužil jinak zpětná zrcátka. Chceš sporťák? Jak, že to v tomhle segmentu nejde. Jde - GOLF PLUS. V tmavé.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 17:43
Re: Trautenberg
Chybi mi shrnuji, shrnuji, shrnuji Chybi mi nekriticky pohled Chybi mi cist, ze Golf+ je nej... Chybi mi cenove srovnani tohoto nemeckeho tloustika, ktery ackoliv by mel doplnovat Golf, je tak drahy, ze budes muset sakra premyslet, aby jsi pratelum vyjmenoval duvody proc jsi si ho koupil misto plnohodnotneho maleho MPV Chybi mi chvalozpev na zadni lampy (ktere jsou jedine zajimave na celem aute) Chybi mi srazeni konkurence na kolena (kdo je konkurence? Corolla Verso, Scenic, Multipla, C-Max?) Proste tu neco chybi....
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 17:33
Re: Trautenberg
O manželkách tu snad nebudem psát, ani o milenkách, Ciello to bychom to tu mohli do tejdne zavřít. A pro mě tu nemusíme psát ani o Ferrari. ale to by mi tu neodpustili jiní
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 17:31
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Ten Nissan je benzin a ver mi, ze cas od casu se spolu podivame k omezovaci...je to nadhera Ale za 6litru s nim nejezdim
neregistrovaný "Lonestarstate"
16. 5. 2005 17:20
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Rychle vezmi sekeru (tu, na kterou si všude půjčuješ ) a pořádně vysekej ten diesel z pod kapoty. Pak si tam hoď nějaký pořádný motor a bude ti odpuštěno.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 17:11
Re: Trautenberg
Ty pozitkari Za sebe, manzelka neni Ferrari...je to takova 159, ovsem s dusi Toyoty (spolehlivost I.A) a ackoliv bych touzil po Ferrari...
neregistrovaný "mates"
16. 5. 2005 17:03
Re: Trautenberg
Ja myslel dohromady A tam na poradi nezalezi
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 16:59
Re: Trautenberg
A obracene, coz je tento pripad...Doma vymazlene, rajcovni kotatko a silhat po usedle, sedive holcine, co si musim nechat udelat poradny make-up (cti tunning) a oveset se zlatem (velkymi koly), aby si ji vubec nekdo vsiml, ale presto zustanou nudnou zabkou? Toto byl domaci ukol panove...Jestli mi nekdo reknete, ze verze B je spravne, tak Vas obdivuji, nebot jste budto samaritani, nebo jste loni u stryca ze Zlina pili slivovici, po ktere se fasuje bila hul.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 16:53
Re: Trautenberg
Ano, tvar jednoho je neotrely, zajimavy...tvar druheho nudny, sedy, beztvary...
neregistrovaný "ciello"
16. 5. 2005 16:07
Re: Trautenberg
..už jsem se lekl, že dodáš.."že na pořadí nezáleží.."... a sedět každýmu to fakt nemusí.. protože jsme neviděli ani tvoji přítelkyní ani její kamarádku... Ovšem si myslím, že horší je mít raději svoji kamarádku a přítelkyni, co se ji snaží napodobit... tím jsem chtěl říct, že horší je - mít doma VW a šilhat po jiném LEPŠÍM voze...
neregistrovaný "mates"
16. 5. 2005 14:34
Re: Trautenberg
Pokud jde o me, tak mam nejradsi svoji pritelkyni a jeji kamaradku, ale nerikam, ze to musi sedet kazdymu
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 14:32
Re: Trautenberg
Klid. Pajo, klid. Máš sice dobré oko, to víme všichni, ovšem určité nedostatky nemusiš takto bezelstně odhalovat. Myslím nedostatky nikoliv plusu Takže je to tak, že je Altea. A pak je také Golf plus. Respektuj prosím jemné, nuanční desidnerské finesy, které vyprofilovávají tyhle ukony do ryze originálních tvarů, vzájemně, a to zdůrazňuji, nezaměnitelných. Teda, pokud si je nespleteš.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 14:08
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Ta pani, co se mnou bydli pouziva jako priblizovadlo dvoulitrovou Primeru a nekdy mam z jeji sebejistoty a duvery ve vuz celkem strach...Takze vyfasuje neco mensiho a ne tak rychleho, v Alfe by si pripadala jako kralovna silnic...Navic bych zatal bankovni sekeru do futra jeste hloubeji Ted jsem se prokecl, nejsem bohac, nemam Ferrari, nejezdim v Porsche a sedi mi naftaky Jsem prozrazen
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 13:49
Re: Trautenberg
Panove reknete mi, co je napaditejsi, original Altea? Nebo Plusova kopie? Mate radsi svoji pritelkyni, nebo jeji kamaradku, ktera se ji snazi napodobit, ale nedari se ji to? Koupite si original Mony Lisy, nebo napodobeninu, kde se neusmiva, ma ostrihane vlasy na jezka, misto jednoho oka pouze pasku a navic je drazsi?
neregistrovaný "ciello"
16. 5. 2005 13:26
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
..otázkou je... jak tvoje žena řídí... protože takovej skvost ve skvostu... Ale už jsem to tu jednou psal... taková černá 147 a za volantem krásná blondýna je sakra rajcovní kombinace... ale je fakt, že nesmí jet jako "poprvé"...
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 13:18
Re: Trautenberg
Pajo, co slavíte? Tak krásnej text... skoro jako ten plusík. Teď teprve začíná éra těchto aut. jo od jara 2005.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 13:04
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Ne, ne ta zustane pouze snem...Auto pouzivam sluzebni i doma a zene, ackoliv je pro me vsim tento italsky skvost do ruky nepatri (zatim...)
neregistrovaný "mates"
16. 5. 2005 13:03
Re: Trautenberg
A cela ta krasna priroda bude v British racing green!
neregistrovaný "mates"
16. 5. 2005 13:01
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Jeden jezisek mi u Twinga napsal, ze neumim pravopis Tak nevim, jestli jsi myslel tohoto? Jinak 159 je pekne prazdninove prani Drzim palce!
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 13:01
Re: Trautenberg
Jestli si dobre pamatuji, tak vzdy dostal na frak...Ano VW je jako Trautenberg a Krakonos ho zatim nechava, ale az pretece kalich nenapaditosti, vytahovani se, povysovani....prijde vichrice, ktera vedena sojkou bonzackou odnese nenapaditost a predrazenost pryc z Krakonosova. Hajnej (Audi), Ance (Seat), Kuba (Skoda) a vsichni trpici prikorim zpysneleho Trautenberga zalozi vlastni hajemstvi, kde designovych poupat, plodnych ovocnych stromu i sladkych jahod bude raj.
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 12:49
RÁNA DO VAZU RÁNA DO VAZU
Tak a je to tady - vedle v testech máme VW GOLF+. Teda, jak jsem se dočetl, VELKÉ plus. A to je poslední hřebík konkurenci. Jo, tenhle testík, ten je nutno si podrobně přečíst. Pro znalce žádné překvapení. Kdo nezná, ten to pozná. VW jde zvolna, a když došlápne je to jako když dupne Trautenberg. Tak tohle konkurenci nezávidím.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 12:33
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Jezisku slysis me??? Halooooooo??? 159 159 159 159 159 159 159 159 159 159 159 159 159...
neregistrovaný "mates"
16. 5. 2005 11:55
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Aby v srpnu nenapsal, ze place, protoze ho fakt dostal a pritom mel plny suplik prospektu od Mondea
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 11:14
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Jo Tak pak nám v srpnu napiš - Paja prubnul... Necháme se překvapit.
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 10:58
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Tak jsem GTI prisel na to, kdy bych mohl zatouzit po novem Passatu. Muj kolega pouzival B5 z roku 2000 a jelikoz tachometr by zanedlouho zacal ukazovat vpravo cislici 2 a za ni by stalo v zastupu dalsich pet cislic a jelikoz o prichodu noveho pasika slysel, zcela bez jakychkoliv dalsich myslenek, zacal si listovat vybavami, litymi koly atd. Ovsem....minuly tyden dorazil...B6 1.9tdi Nejsem zlomyslny, ale neudrzel jsem se.... (Jenom ve skrytu duse doufam, ze me neceka Octavia I., nebo Golf IV., jelikoz moje prezbrojeni bude v srpnu). Toto je tedy jedina situace, kdy se priznam, ze bych po novem pasikovi opravdu touzil.
neregistrovaný "Michal 528"
16. 5. 2005 10:46
Re: AŽ TĚ PŘEDJEDU
Teda GTI, jestli to předjetí bude hladký jak vídeňskej led, tak to bude pěknej boj
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 10:30
AŽ TĚ PŘEDJEDU
Až te jednou, brácho, předjedu, nemusíš na mě hrozit levačkou vystrčenou z okna. To předjetí bude hladké jako vídeňský led. Koneckonců ho svěřím dvěmastům koní. Tak s tím prostě počítej. A hlavně nehroz. Můžeš mi zavolat - na můj SIEMENS GTI - mám číslo 484 484 484. Neznáš-li čísla, jdi po abecedě. Tohle umí jenom VW
neregistrovaný "GTI"
16. 5. 2005 09:17
Re: NITRÁK
Asi jo Uvidíme co přípíší další. P.S. Rumcajs mi k tomu Bullittovi nějak nepasoval
neregistrovaný "paja"
16. 5. 2005 08:26
Re: NITRÁK
Zapomnel jsi na film LeMans, Marlbora, krtecka a spicate podprsenky s kratkymi suknemi.
neregistrovaný "neran"
15. 5. 2005 22:10
Re: NITRÁK
co dotat.proste bozsky Mustang
neregistrovaný "Lonestarstate"
15. 5. 2005 19:16
Re: NITRÁK
A já jen Bullitta. [odkaz]
neregistrovaný "neran"
15. 5. 2005 18:39
Re: NITRÁK
ja zo toho vidim jen 911 a Bullita!
15. 5. 2005 17:52
NITRÁK
Jo, tohle geteíčko, to se zas něco povedlo. To je nitrák pro srdcaře. 200 koní v tom správném bomberu. Žádná snaha o nekompromisnost, žádná snaha být nápadný. Taková normálka. Dvěstěkoňová normálka. A o tom to je. A ten telefon? Jo, jistě, jak jinak. Nutné. Takhle se tvoří legendy, takhle se tvoří vztahy, co vydržej roky. Kolikpak je takovejch, co jsou věrný od sedumdesátejch let? Vidím jen 911, Golf, Pink Floyd a Bullitův případ. Tak bravo GTI.
neregistrovaný "neran"
13. 5. 2005 22:55
Re: hmm
tak to bych zas tak netvrdil.ja mam Siemense a muzu ti rict,ikdyz to jiste urcite vis,ze po GTI teda netouzim ani ve snu...
13. 5. 2005 22:45
Re: Cadillac, One Piece At A Time - díl I.
Já už se lekl.
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 22:13
Re: Cadillac, One Piece At A Time - díl I.
Ne ne Žádný pokus o ukradení nicku. Jen pokus o vlastní volný překlad jedný slavný písničky Johnnyho Cashe.
13. 5. 2005 21:04
Re: Cadillac, One Piece At A Time - díl I.
Člověče, já si to několikrát přečetl. Není to zas nějaký pokus o ukradení nicku?
13. 5. 2005 19:54
Re: Cadillac, One Piece At A Time - díl I.
Jo... i přesto... Člověče, Lonesi, ty válíš
neregistrovaný "125S"
13. 5. 2005 19:21
Re: a jéje
Jednou řek že jezil v GTI I. generace, tak neim.
neregistrovaný "anonym"
13. 5. 2005 17:32
bez titulku
Ten mobil se bude hodit, až budeš volat servis. Jestli to turbo vydrží tak málo jako v té 1,8T co cpali do oktávky....
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 16:56
Cadillac, One Piece At A Time - díl I.
Opustil jsem Kentucky v roce čtyřicet devět / V Detroitu jsem začal u pásu sedět / První rok jsem montoval kola na Cadillacy / Den co den jsem viděl vznik té krásy / Ze zoufalství občas brečel jsem a rval si vlasy / Stačil by mi jeden dlouhý a černý taky / A tak mi v hlavě vzniknul plán jednoho dne / Něco vskutku záviděníhodné / Ven jsem se vymotal s plnou taškou od oběda / Jestli mě chytí, dostanu padáka / Stihnout to musím než věk mě do penze naláká / Buď to zvládnu nebo…běda / Nosil jsem ho domů kus po kuse / Bez dolaru v kapse projedu se / Poznáte mě snadno až navštívím vaše město / Pojedu stylově pomalu / Rychlí řidiči dostanou zástavu / Budu jediný, kdo má Cadillac, i přesto.
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 16:56
Re: než to GTI shrne
Jasne Tatra 138 se sipovym pluhem Ty starsi (GTI) Zetor s pluhem vzadu Lones by fasoval asi Praga s frezou Mercury
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 16:55
Re: než to GTI shrne
Vazne si myslis, ze to GTI dela zadarmo?
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 16:50
Re: než to GTI shrne
ne ne.. neboj.. já jen co na tom ten GTI má... jéééžiši... s GTIm v odborech... to by bylo pořád... "tak si to shrňme..".. a mají odbory služební auta.....????
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:48
Re: hmm
Žebra nebrat.
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 16:47
Re: než to GTI shrne
Odbory jsou na vydírání. A koho by vydírali, když je za ty příspěvky nikdo neplatí?
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 16:46
Re: hmm
V3 se jmenuje. A už se prodává i v černý. Černou si koupím až nebudu vědět, co s prachama. Zatím mi stačí můj obstarožní typ. (ne ten s žebrem )
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 16:42
Re: než to GTI shrne
I ty ciello? Za chvili tady bude tech ridicu pluhu, co porad shrnujou jako maku Jeste jeden a muzete zalozit odbory
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:41
Re: než to GTI shrne
Nezapomeň ten kanystr po sobě uklidit. Hezky jsi nám to shrnul. Tak balíme. A někdy zase...za..pár...let...nashle... Nebo v pondělí?
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:38
Re: hmm
Já nemám ani Siemense. Důležité je srdce...
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 16:35
než to GTI shrne
no tak docela zajímavej den.. GTI si navlíkl zelený podkolenky a podpálil GTIčko... ale pořídil si novej telefon. Lones zřejmě dává dohromady těžítko ze Sochy sv. nebo je u Oskara ať mu dají ty dva.. Z Matesa se stal kovář.. Marko jezdí i bez papírů a ostatní asi mají strach, že si 13. v pátek o klávesnici zlomí prsty.... a já.. až dopuji jdu...
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:34
Re: hmm
Motorolu. Teď ale ta stříbrná placka od Motoroly je povedená (takové to Véčko).
neregistrovaný "ViteX"
13. 5. 2005 16:31
Re: TO JE NÁŘEZ
Ad F1: samozřejmě takový telefon existuje. A ne jeden. Siemens, jako jeden ze sponzorů týmu West-McLaren-Mercedes vydává speciální edici některého "founu" skoro každý rok. Proto mě velmi překvapilo, že se teď cpou do VW
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 16:29
Re: hmm
Taky jsem mel tu prisernou Motorolu (Lones promine) s uchem co mela takovy to zebro jako strechu od stary fabriky Nebo jsi snad mel NOKII tusim 710?
neregistrovaný "Jozki."
13. 5. 2005 16:26
Re: hmm
Siemensa mam po GTIcku (po aute aby bolo jasne) tuzim skoda len ze penazenka hovori nie. To nie je fer.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:22
Re: hmm
Parťáku, já měl prvního mobila v době, kdy jsem baterky nosil sebou ve dvou kufrech A přitom to není tak dávno. Obrovskej pokrok, co.
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 16:18
Re: hmm
Ja ti to vysvetlim. GTI trenuje na akci a vzal s sebou kamose Pavlova (UK, ktery boucha ve fabrice VW). Trochu to prepiskli a ted kazdyho obvinuje, ze je nalitej, aby to nevypadalo, ze je mimo jen on. Kdyz si k tomu pridas, ze je patek a 13-tyho a GTI dostal svuj prvni mobil, tak ti vyjde vysledek, kterym jsou jeho prispevky (treba ten jak zapalil GTI a prismahnul si podkolenky)
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 16:11
Re: hmm
..tak a jsem v tom zamotanej kdo chce vlastně co... a co ten Pavlov..? to je kamoš..?? a pije..?? asi ne.. když nemá ani na Reflex..
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:10
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Víš jak značkujou bejky tím rozpáleným železem... tak mám na levém rameni vypálené logo GTI. Někdy prostě musíš podstoupit zkoušku ohněm. To železo na krk? No, jistě, krásné. Ovšem nesmělo by to mít přes tři kila. Upřednostňuju platinu. Já jen abys věděl...
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:05
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Už jsi dopil?
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 16:01
Re: hmm
Měl jsem Nokia. Ještě ráno. Vyhodil jsem ji z okna. Odpoledne si jdu pro novej. Asi koupim.... Motorolu. Ten Siemens je hezkej, co. Kdo má geteičko touží po Siemensu. Kdo má Siemense, touží po geteíčku. Tenhle reflex, na ten neměl ani Pavlov
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 15:59
Re: A JE TO TADY
Správně!
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 15:49
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
.. to je šleha...!!! GTI mu se líbí GTIčko v plamenech.. a ještě se na to dívá v zelených podkolenkách... a nahřívá si rozkrok... tak to je fakt pecka...
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 15:49
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Jeste ze jsem posledne dostal od prodejce VW kozeny kratasy Ty to zachranej Ale vazne bys nerezovy GTI nenosil? Chtel jsem ti udelat radost
neregistrovaný "neran"
13. 5. 2005 15:41
hmm
tak to je teda neco pro GTI.mimochodem, GTI, co mas za mobil??
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 15:40
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Ty nikdy nezapomeněš přilejvat olej do ohně Ještě, že to je CASTROL GTX a ten oheň, to jsou plameny dvěstěkoňovýho geteíčka, co ti ošlehnou zelený podkolenky a k rozkroku
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 15:24
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Ciello ty mas dneska samy dobry napady! Necham nekde ve fabrice GTImu udelat z nerez plechu GTI na krk. Koupim k tomu jeste mert nejakyho retezu a bude dokonalej
neregistrovaný "Marko"
13. 5. 2005 15:21
Re: A JE TO TADY
Hiii...na placatu Motorolu mi nesiahaj!
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 15:17
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
...GTI se konečně rozjel... asi měl postavený auto z kopce... nebo konečně sedl do něčeho co jezdí... - jestli to není to Twingo.. dej pak vědět jaký to bylo....
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 15:15
Re: A JE TO TADY
No jo
neregistrovaný "Jony ."
13. 5. 2005 15:14
Re: a jéje
Já myslím že tady bude 300 hektarů masírky , od GTIho na tu německou modlu . Golf Gti to je nuda už jsem měl tu čest , je to předohrabka kamarád ho koupil manželce (asi se ji chce zbavit). Holt zůstanu věrný Outbacku 3.0 R. Hele GTI co ty vůbec máš za auto ,je to tajný aby jsme se nesmáli ? Nebo doopravdy jezdíš vlakem .
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 15:04
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
Teď jsi mě dobře rozjel Představuju si tě jak tam na tý Velký Moravě nekde sedíš u dobrý zpola vypitý láhve a jednou rukou sem házíš ty ksichtíky... Moravo, Moravo...voděnko hluboká...
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 15:00
Re: Double Trouble
To já moc dobře vím. Berťoňák také má ke Corvetě jiný vztah než ten co psal o Prassatu k Passatu. Divoko tu je. Reklamu jsem viděl a hned jsem se sápal po klávesnici... Fakt.
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 14:59
Re: SHRNUTÍ - GTI šarlatánem..!
..no tak GTI se dal na medecínu... sice do toho motá ještě deskriptívu.. ale známe ho... je pátek.. už chudák skoro neví co říká... žeprej to má od nějakýho kořenáře nebo co.. prej GURU.. toho chlapa neznám..!! ale že když máte problém s ušima, tak vám pověsí kolem hlavy Siemense.. no a prej na krk - getei.. na krk je snad dobrý jen Céčko...?? ne..?? nebo i Géčko, Téčko a Ičko...??? ale prej když pak nakreslíme ten uzavřenej kruh... ..no ale stejně nevím....
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 14:51
Re: Double Trouble
Tak tohle je pravý GTI, žádný plagiátor. Ale máme tu dneska divoko, což? Už jsi viděl v TV reklamu na jednoho mobilního operátora? Dávají tam dvojnásobek za cenu jednoho. Taky tam chlápek stojí před dvěma novejma Passatama v showroomu. Sice z nich odstranili loga, ale to nás profíky přece nezmate. Vidím....dostanu tik do oka...a je mi jasný, že je to Passat. Tak to bych si koupil toho Passata i já, kdyby dávali druhej zadarmo. Oba bych prodal a koupil dvě ameriky. Možná by mi zbylo i na Colu nebo lízátko. A vzkaz pro Bertoňáka: já nemluvil o dvou prasatech.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 14:42
SHRNUJI SHRNUJI SHRNUJI
Tak já bych to tu teda shrnul. Guru připravil překvápko. Vyčistěte si pořádně uši. Jo, Uši. Kdo chce geteíčko, dostane na krk SIEMENSe. A kdo chce SIEMENSe, koupí s k tomu geteí. Kruh se uzavřel. Lones má místo mobilu trubku z vejfuku od Corvetty a Ciello má pruhy na zadku. No, tak to nakonec geteíčko dopadlo dneska nejlíp P.S. Bertoňák mi tu křičí přes rameno, že neví co je kravata (volám - Corvetta) a že nehodnotí, no známe ho
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 14:37
Re: TO JE NÁŘEZ
Já mám čas... ...
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 14:33
Re: TO JE NÁŘEZ
Neeee. K pruhům na zadek. Ne ke GTI. Co ty hned v tom nevidíš za katastrofy. Na hlavu jsem neupad.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 14:27
Re: TO JE NÁŘEZ
Jak že? Jako o autu? o geteíčku? No tak to bychom měli vyvlěsit snad getei vlajky Jestli tě dobře chápu, ty končíš s amerikama a jdeš natvrdo do geteíček. Tak to oceňuji...
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 14:13
Re: TO JE NÁŘEZ
Kdyby k těm pruhům přidal GTI i nějaký ty hvězdy, uvažoval bych o tom.
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 14:06
Re: TO JE NÁŘEZ
..a čím víc pruhů... tím víc Adidas.... a můžou mě balit k nějakýmu čínskýmu autu...
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 13:04
Re: A JE TO TADY
Pít? Blázníš? Ve vyspělých zemích se smí pít alkohol až od 21 let.
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 12:57
Re: A JE TO TADY
Dneska ti to jde
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 12:55
Re: A JE TO TADY
A kdyz se chce namazat, tak ma flsku v papirovym pytliku
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 12:22
Re: TO JE NÁŘEZ
Nebude, ale ty můžeš mít pruhovanej zadek, jestli nepřestaneš.
neregistrovaný "Preceda"
13. 5. 2005 12:22
Re: A JE TO TADY
No je vidět, že seš amerika se vším všudy. Hádám, že do auta liješ místo motorovýho oleje WDčko?
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 12:20
Re: TO JE NÁŘEZ
jo a ten telefon je ale za 3/4 mega... A jinak aby sis ten telefon vůbec koupil ta ti k tomu musejí něco dát... logo GTI... čekám, kdy třeba vyběhne Samsung s GTI-nein danke... Jo kdyby se spojili alespoň s F1 a udělali takovej design... v tom bych viděl větší potenci než v ušmudlaným GTI... a nebude ten Siemens mít kostkovanej obal...??
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 12:19
Re: A JE TO TADY
Sochu Svobody mám jako těžítko. Ne, to byl fór.
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 12:18
Re: A JE TO TADY
Až na tu pneu a vlajku jste absolutní jasnovidci
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 12:15
Re: nono..
Vowi. Vowi, ty umíš napsat. Sakra, ty umíš napsat dost dobře. Dotáhni jen konec tý věty. A je to tam.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 12:13
TO JE NÁŘEZ
Tohle umí jen VW. Telefon. Kupuješ u VW geteíčko a na závěr ti jako bonus přilepí na ucho Siemnse. Tak tomu se říká pozornost podniku... Ne ladajakýho Siemense. GTI Siemense. Ale co teprve, když si jdeš koupit novej telefon! Sedíš, Nalizuješ baterku, jestli ti ji dobře nadupali a najednou šleha - na stole vedle telefonu klíček. Jo, tohle je prostě u VW normálka. Koupíš telefon a k tomu auto. To se jinde nevidí.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 12:09
Re: A JE TO TADY
Já bych v tomhle případě z toho koňonu vyzobl jen něco.
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 12:03
Re: A JE TO TADY
jakože velký, široký, hluboký a sakra starý...??? tak tam není co závidět...
neregistrovaný "Preceda"
13. 5. 2005 12:00
Re: A JE TO TADY
Bereš mi slova. Jseš hold rychlejší.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 11:58
Re: A JE TO TADY
Tipuju to na miniaturní sochu Svobody No, jestli máš taky kamarádky s přednostma jako má Velkej kaňon, tak ti máme co závidět
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 11:57
Re: A JE TO TADY
to bude určitě Motorola.. placatá.. jakoby po ní přejel RAM... ještě se vzorkem pneu a ošoupanou vlajkou USA...
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 11:51
Re: opět
Pod "Citroen v Brně" máš svojí roli ve story.
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 11:50
Re: A JE TO TADY
V Brně ti ukážu, jak vypadá pravý mobilní telefon
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 11:49
Re: opět
To je zajímavý. Ty tři dni spíš, tady kolem tebe letí život, a ty nic. Sotva ti u hlavy pípne telefon, už jsi na ploše Prosím tě, teď mi 2 hodiny nevolej. Nabíjím novej telefon. Dík.
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 11:47
A JE TO TADY
Nanovo, natvrdo, v plné kráse. Jo, přiznám se, nemohl jsem psát. GURU na mě vyskočil. Pánové, víte snad co je slza v oku, ne? Co je zrychlenej tep? Co je hlaveň na spánku? 200 ostrejch golfovej koníků. A do toho telefon. Vím, nedá se za jízdy volat, známej evergreen jednorukejch veteránů. No,co? ... Letím... levačke pevně ve tříčtvrtě...pravačka svádí řadičku a proti mě slunce. Jo, přímo do bedny ostrý slunce, přivřu oči, blíží se vlásenka. Tuhle tady umíme jen ve 130ti. Teda bezpečně. Tak dneska ji prubnu 140. A proč ne. Mám na to nářadíčko. Jistý, tvrdý, dotažený. Tak tam vletím, do toho ty známý díry (není díra jako díra), cejtím že mi teče trochu zadek doleva, no koriguju pravou nohou a jsem z toho venku. Teď jsem zapoměl proč to píšu Jo... letím rovinku, plná pět... do toho telefon - zastavuji. Jo, zastavuji. Protože mám telefon GTI. SIEMENS GTI. Vzdycky, než zvednu hovor, tak ten GTI telefon políbím. Jen tak. Prostě to GTI miluju. A vy ne?
neregistrovaný "ciello"
13. 5. 2005 11:45
opět
opět to dává najevo, že ke kvalitě to má daleko... jo kdyby se do toho vrhla Nokia nebo Ericsson... tak ten mobil bude alespoň za něco stát... ale takhle... JO JO.. rovný rovného si hledá... vrána k vráně sedá... A ten Golf se bude prodávat s originálním Hands Free.. a bonus bude telefon...?!?
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 11:34
Re: bez titulku
Tusil jsem to
neregistrovaný "GTI"
13. 5. 2005 11:31
Re: bez titulku
Vím o tom všechno. Úplně všechno. Vydá to tak na 600 příspěvků
neregistrovaný "Lonestarstate"
13. 5. 2005 11:28
Re: bez titulku
Začínám mít strach. Strach, že jednoho dne si otevřu tyhle stránky a v tom modrém kolečku uprostřed loga auto.cz bude nápis "GTI"
neregistrovaný "Vowi"
13. 5. 2005 11:26
nono..
to auto je super,ale ten mobil je nic moc..
neregistrovaný "mates"
13. 5. 2005 11:24
bez titulku
Mam overenou informaci, ze celou edici koupil jeste pred uvedenim na trh neznamy zakaznik z Cech Ty GTI ,nevis o tom neco?
neregistrovaný "hmm"
13. 5. 2005 11:20
a jéje
to vypadá na min. 300 příspěvků tady