Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW M News: kupé M3 CS

Britské zastoupení BMW oznámilo plán nabídnout na ostrovech vyšperkovanou verzi BMW M3. Nová ostřejší M3 CS si vypůjčuje některé atributy z odlehčené a na Nürburgringu odladěné M3 CSL. Chybějící písmeno L vysvětluje kompromisní rozsah úprav...
Zpět na článek
neregistrovaný "Rišo"
23. 12. 2006 16:49
Rišo
čaute prosim ta chcem take kupit nove auta na bmw m3 coupe :yes: :yes: :yes: :yes: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "Fifas"
7. 11. 2006 22:03
bmw v zime
mam 328i a 320d a nemam v zime vubec zadne problemy, kdyz sou obute kvalitni zimni pneu tak se to da bez problemu ukocirovat...Kdo ma bmw a neni uplnej mamlas tak vi o cem mluvim...
neregistrovaný "ondro"
15. 3. 2006 17:13
M3
no ja mám takú otázočku že či sa dá to auto kúpiť aj s volantom v lavo alebo to robia len pre tých idiotov čo sa nevedia prispôsobiť?! lebo ked hej tak cenovo to neni skoro ziadny rozdiel oproti normálnej M3.
neregistrovaný "anonym"
30. 8. 2005 14:54
bez titulku
:-)
neregistrovaný "m3"
6. 5. 2005 15:06
m3
nie preto som vlozila prispevok, aby som sa tu hadala....alebo vypisovala blbosti. ak je niekomu neuveritelne, ze niekto moze mat m3-tak prepacte, ze som vobec reagovala na tento clanok.
a k tej zime: by si sa mozno cudoval, ale ja som s nim nemala problemy, len sa treba naucit soferovat auto v zime, nie len byt frajerom v lete. pomaly dalej zajdes

asi tolko moja reakcia, ale nabuduce si budem davat vacsi pozor, kde co napisem...a mimochodom skodovku 120 nemam, a nikdy som nemala.
neregistrovaný "Michal"
6. 5. 2005 12:41
Re: m3
Tak to trochu kecáš frajere a mažeš tady lidem který BMW nemaji a nikdy neměli med kolem huby. Samozřejmě že máš problémy s M3 v zimě na sněhu a v každý druhý zatáčce si skoro rozbiješ hubu. Já mám ,,jenom,, 320i a mám co dělat to na sněhu ukočírovat a to i na úplně novích Dunlopech. Takže prosim tě nekecej tady a běž se povozit ve svý Š120 co ti stojí před panelákem, protože kdybys někdy v životě jenom přičuchnul k BMW tak takovídle kecy nikdy nenapíšeš
neregistrovaný "m3"
5. 5. 2005 21:41
m3
no, len medzi recou, mam m3,a neda sa povedat, ze by s "nou" v zime boli nejake problemy....ani nahodou. je to proste spicka! v zime, v lete....to je jedno, ked si clovek na nu zvykne, nema problem ani v zime... m3 je jednoducho dokonala
neregistrovaný "mayklmaykl"
3. 5. 2005 14:19
Re: bez titulku
spis jeste ze to neni awd... v zatackach je to na suchu i na mokru v extremu rychlejsi nez ctarkola Audi S4....akorat na snehu to je mazec
neregistrovaný "Conan"
3. 5. 2005 12:19
Re: bez titulku
Sorry ale to už by pak nebylo BMW
neregistrovaný "SUPERUKNOWN"
2. 5. 2005 18:21
Re: bez titulku
Nic z toho co si vymenoval vobec nie je skoda. Jedine, co je skoda, ze to nie je AWD...
neregistrovaný "Petrklíč"
2. 5. 2005 11:55
Re: bez titulku
Přesně tak se čtyřkolkou by to nebylo ono
neregistrovaný "Conan"
1. 5. 2005 19:39
Re: bez titulku
Super odpoved, presne jsi to vystihl.
Docela bych ho bral v my garage
neregistrovaný "U4"
1. 5. 2005 14:53
Re: bez titulku
hehe, to by si rovnou mohl říct...
škoda, že nemá motor turbo... škoda, že není trošku měkčí... škoda, že není na zadních sedadlech více místa... škoda, že nemá větší kufr... škoda, že nemá lepší spotřebu... škoda, že není levnější...
hehe, je to prostě nejvíc HardCore BMW
neregistrovaný "SUPERUKNOWN"
30. 4. 2005 18:04
bez titulku
No ! Tato M3jka bola taka krasna ! Oproti tej novej opache...
Skoda ale, ze sa robi iba so zadnym nahonom.
neregistrovaný "U4"
29. 4. 2005 21:33
Krása 2
jojo, je to prostě nejdrsnější BMW... když ho vidím v realu, tak se mi z něj vždy rozklepou kolena... RESPECT! ikdyž oproti new flame designed bmw, už působí kapičku nudně...

BMW Power Forever!!!
neregistrovaný "Conan"
29. 4. 2005 20:46
Krása
Moc pěkný a dotažený stroj,paráda,
Nemuzu se dočkat na novou M3 s 400bhp.Viva BMW