Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Detroit: přehled všech významných novinek

Autosalon v Detroitu otevřel 15. ledna brány veřejnosti. Jelikož se většina důležitých novinek představila v průběhu novinářských dní, přinášíme vám úplný přehled studií a sériových vozů, o kterých jsme na stránkách auto.cz informovali.
Zpět na článek
neregistrovaný "Lonestarstate"
20. 1. 2005 14:15
Re: zákaznická loyalita za rok 2004 v USA
Lidi ze showbusinessu USA jako je levičácký Hollywood a trapní popoví zpěváci a zpěvačky mi neimponují. Spousta z nich nemusela v životě pořádně máknout. Mají ksichtík, co vydělává prachy a to stačí. A ještě stíhají se ve svých levicových filmech navážet do lidí, kteří vydělali jmění prací (podnikatelé atd). Kdyby loyalitu vedly německé značky, nikdo proti její vypovídací hodnotě nic nenamítá, že? Lidi, co v životě nevystrčili nos ze svého okresu (ta vesnice je moc nereálná ) patří hlavně do skupiny pick-up. Ovšem věř, ža majitelé Buicků LeSabre a Cadillaců DeVille nejsou žádní vidláci, naopak bydlí ve velkoměstech.
neregistrovaný "jan"
20. 1. 2005 13:41
Re: zákaznická loyalita za rok 2004 v USA
je to positivni nebo negativni? v mojich ocich jsou lide kteri cely zivot bydli v jedne vesnici, maji jedno zamestani, cely zivot ford nebo Skoda, totalne nekreativni.
Ti iniciativni z show businessu jezdi kazdy rok v necem jinem. Kdo ma Porsche chce vyzkouset Ferrari nebo Lambo, BMW ridic Maseratti atd.. na duchod se potom rozhodne pro znacku ktera mu nejlip vyhovuje
neregistrovaný "Lonestarstate"
19. 1. 2005 18:31
zákaznická loyalita za rok 2004 v USA
V USA zveřejnili auta, kterým jsou jejich majitelé nejvíc věrní, když si pořizují nový model:
Small: Saturn Ion (30.6%)

•Midsize: Toyota Camry (28%)

•Large: Buick LeSabre (41.2%)

•Luxury: Cadillac DeVille (40.9%)

•Prestige luxury: Lexus LS 430 (32.7%)

•Sports: Ford Mustang (15%)

•Prestige sports: Jaguar XK (22.8%)

•Minivan: Chrysler Town & Country (25.8%)

•Compact pickup: Ford Ranger (18.2%)

•Full-size pickup: Ford F-Series (42.7%)

•Compact SUV: Subaru Forester (25.2%)

•Midsize SUV: Mercury Mountaineer (32.9%)

•Full-size SUV: Ford Expedition (27.1%)

•Prestige SUV: Land Rover Range Rover (33.9%)
neregistrovaný "audi"
18. 1. 2005 16:20
Re: ...
sklamal ta interier nissanu 350Z ??? podla mna je jeden z najkrajsich ake som videl a nevidel som ich malo.
neregistrovaný "pepe lopez"
18. 1. 2005 13:47
Re: ...
no já ¨nevim já jsem seděl nedávno seděl v navigatoru a dal bych ho na roveň range roveru, čili asi nejlepšího inetreiéru součastnosti ....
neregistrovaný "pepe lopez"
18. 1. 2005 13:45
Re: Cadillac DTS !!!
no jo to je vlastně pravda .... tak sna se brzo zadaří
neregistrovaný "jan"
18. 1. 2005 13:24
Re: ...
z DAcia jsem to samozrejme prehnal . Mustang mne podobne jak nissan 350 zpracovanim interieru uplne sklamal. Puzili levne materialy, ten chrom tam vypada jak kdybys ho koupil na nalepeni v eBay. Zvenku si designeri dali skutecne zalezet a velmi pekne prevedli detajly ze stareho mustangu. 30tisicovy interier ma novy Corvette

Interiery se mi u americkych aut (ne EU) prave v 80 letech libyli mozna proto, ze jsme prave v te dobe emigrovali do USA a muj otec kupoval jen americke auta
neregistrovaný "Lonestarstate"
18. 1. 2005 08:40
Re: ...
Přiznám se, že jsem v novém Mustangu zatím neseděl. Ale fotky vypadají dokonale. A všichni, kdo v něm seděli si ho pochvalují. Šéf Fordu se s interiérem moc vytahoval a říkal, že mají 30 000$ interiér v 20 000$ autě. ps: Nevím o tom, že by, co se materiálu týče, bylo v Dacii použito tolik chromu. A podsvícení diodama se 125 barvama určitě taky nemá A navíc 80.léta jsou v automobilové produkci (jak americké tak evropské) roky mrtvého designu. Chápal bych, že brečíš nad 50.-60. lety. Ale 80.?
neregistrovaný "Patrik"
18. 1. 2005 07:34
Re: ...
A kde jsi v nem prosim Te sedel . Ja jsem v nem totiz sedel taky a jako Dacie mi rozhodne nepripada . Ani ty materiali . Takze se probud , uvar si kavu , zavri se do pokojicku a premyslej o tom . Ale jinak je to Tvuj nazor a ja ti ho neberu .
neregistrovaný "jan"
17. 1. 2005 23:31
...
mel jsem moznost videt nazivo novy Mustang zvenku paradni auto, zpracovani interieru (material) je podobny jak Dacie byl to sok na auto jsem se uz 2roky tesil.
Celkove mi prijde, ze se americane v interierech oproti drivejsku zhorsili, na fotkach vypada vsechno pekne, ale jak sednete dovnitr mate kvalitativne podobny pocit jak ve fabii nebo peugeotu. Kde jsou zlate 80roky
neregistrovaný "Lonestarstate"
17. 1. 2005 22:05
Re: Cadillac DTS !!!
Aviator mozna jeste bude. Neco si schovaly automobilky na autosalony v Chicagu, NY,...civilní verze DTS bude taky az v Chicagu.
neregistrovaný "pepe"
17. 1. 2005 21:35
Re: Cadillac DTS !!!
no nic moc teda .......

mě se z detroitu líbil docela Lincoln Zephyr, je docela kompaktní by se možná dal prodávat i tu ..... jinak byl avizovanej i nový Aviator, ale skutek utek
neregistrovaný "Lonestarstate"
17. 1. 2005 18:59
Cadillac DTS !!!
Lidičky, právě zveřejnili fotky nového DTSka. Jsou to fotky prodlouženého pancéřáku pro G.W.Bushe. Pojede v něm na čtvrteční inauguraci do druhého funkčního období. To auto je fakt dokonalý. Začínám šetřit (samozřejmě na neprodlouženou nepancéřovanou verzi).