Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodge Magnum SRT8: další splašené kombi

Dodge Magnum vstupuje do roku 2005 s výkonnějším motorem. Upravené Magnum SRT8 se představí na autosalonu v Detroitu.
Zpět na článek
neregistrovaný "Honza"
17. 1. 2005 16:29
bez titulku
Bomba cára mystlim, že těch 425 koni s dodge magnumem pěkně zacvičí
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 1. 2005 21:38
Re: fuj
pak uz jenom vyhrat v loterii ;o)
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2005 18:09
Re: fuj
a ještě nějaké přání?
neregistrovaný "fuci"
7. 1. 2005 17:23
bez titulku
náýhodou je to celkem pěkná konkurence pro RS4 ))
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 1. 2005 17:21
Re: fuj
A u te 427 bych prosil ponechat palubku z konceptu.
neregistrovaný "Yaroukh"
7. 1. 2005 17:19
fuj
"Dodge je nejaka rusko-korejska firma?" Treba RAM se mi libi, ale tohle je hnus fyjalovej. "Libi" se mi asi jako Chrysler 300 C. :o) Bylo by fajn, kdyby se opet pochlapil Ford a zrealizoval 427.
neregistrovaný "golem"
7. 1. 2005 14:22
Re: bez titulku
a ení to že MÁ žrát ???? současný spotřeby se počítaj z emisí, takže je téměř nereálné podle nich jezdit ....
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2005 13:22
Re: bez titulku
tady ti deset litrů tvrdit nebudu, protože by to nebyla pravda. nicméně Corvette prostě 10,2 žere. co se týče Hemi 5,7 od Chryslera, spotřebu téhle výkonnější varianty samozřejmě ještě neznám, ale verze s 340 koníkama v 300C žere kombinovaných 12,2.
neregistrovaný "pepa"
7. 1. 2005 11:42
Re: už mě tu zase máš :-)
lip si to nemohl napsat jinac mnohe automobilky jako napr. nissan 350zx pro nemecky trh meni brzdy a podvozky, protoze vi ze zakaznik nema tech 300HP jen na ozdobu. Kazda krajina vyrabi automobilky pro svoji potrebu, francouzi maji derave cesty, proto potrebuji meke perovani japonci stoji cely zivot v zacpe proto vyrabi auta ze starou (otestovanou) technikou z durazem na vydrz.
neregistrovaný "Petr Broža"
7. 1. 2005 10:57
Re: už mě tu zase máš :-)
Testem lze posloužit - najdete ho na AutoRevue.cz (snad tady ten příspěvek vydrží a redakce ho nesmaže )
neregistrovaný "colin chapman"
7. 1. 2005 09:09
Re: bez titulku
čo sa týka spotreby,tak lonestar vie čo a akom,
ale tu mi nemože tvrdit 10 l, ako je to s tým nickom
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2005 08:14
Re: už mě tu zase máš :-)
příspěvek viz výše je samozrejmě ode mne. nevím, jak se mi do kolonky jméno dostal nick toho komanče.
neregistrovaný "Lonestarstate"
7. 1. 2005 08:13
Re: už mě tu zase máš :-)
příspěvek viz výše je samozrejmě ode mne. nevím, jak se mi do kolonky jméno dostal nick toho komanče.
neregistrovaný "Mac"
7. 1. 2005 08:12
Re: už mě tu zase máš :-)
No samozřejmě, že asi nedosahuje jízdních kvalit BMW M5 (ale totéž by se dalo napsat o 99procentech automobilové produkce ale nikdo to nevytahuje u jiných německých aut(VW, Mercedes).
neregistrovaný "Mac"
7. 1. 2005 08:05
Re: už mě tu zase máš :-)
Nenech se zmást jeho anglosasky znějícím nickem. Mac je těžký bolševik a antiamerikanista.
neregistrovaný "Patrik"
7. 1. 2005 05:19
Re: už mě tu zase máš :-)
Ty M A G O R E !!! A jaky obsah ma treba M5 a jini krasavci z vevodici trojky ?
neregistrovaný "Mac"
7. 1. 2005 01:43
Re: už mě tu zase máš :-)
Doufám, že těm * v americe brzo dojde ropa. Však ať si tam narvou 20-litr, není problém. Jen tak dál..
neregistrovaný "NIcKON"
7. 1. 2005 00:54
Re: už mě tu zase máš :-)
Pro Evropana, vyžadujícího špičkové jízdní vlastnosti nebudou spotřební americká auta, jako je třeba Magnum, dost dobrá do doby, dokud budou vyznávat současné priority, tedy maximální pohodlí pro nekonečné cesty striktně omezenou rychlostí 65 mil za hodinu. V Evropě se prostě jezdí jinak a protože Německo, které zabírá podstatnou část západní Evropy, dosud naštěstí nezrušilo neomezenou rychlost na dálnicích, lze se dokonce legálně svézt fakt rychle. Nejsem apriorním odpůrcem amerických aut, ale mám rád rychlou jízdu a na tu fakt naprostá většina amerik stavěná není. V poslední době jsem si to měl možnost ověřit např. na Chrysleru 300C 5,7 Hemi, na který spousta recenzentů pěje chválu nebeskou. Jezdím hodně často do Německa a s chutí se občas projedu po A9 nebo A8 hodně rychle, ale představa, že bych s tímhle těžko ovladatelným a nebrzdícím ingotem měl řešit krizovou situaci v rychlostech kolem 200 km/h, mě děsí. To že stojí půlku proti autům z prémiové trojky, rozhodně není bezdůvodné. A jestli tohle auto reprezentuje průměrnou konstrukční úroveň současné americké produkce, pak tedy tvrdím, že je daleko za Evropou a Japonskem, ať už z jakéhokoliv důvodu.
neregistrovaný "dzonnek"
6. 1. 2005 23:41
bez titulku
ale bral bych ho!! Jestli se budu stěhovat do USA tak vím čem tam budu jezdit!! tu bych to živit nechtěl
neregistrovaný "dzonnek"
6. 1. 2005 23:39
Re: HEHE
hmm ale spotřeba bude poněkud jinde...
neregistrovaný "Petr Broža"
6. 1. 2005 23:07
Re: už mě tu zase máš :-)
V Magnumu jsem strávil celý měsíc na dovolené. Podvozek není věru špatný, ale řízení je měkké a umrtvené, bez zpětné vazby. Za volantem jsme se střídali dva a věřte mi, že jsem raději seděl na místě spolujezdce.
neregistrovaný "colin chapman"
6. 1. 2005 23:07
Re: už mě tu zase máš :-)
ja nesúdim podla toho že čítam technické údaje ale z recenzií,a verím tomu že čo sa týka jazdných vlastností nebude dosahovat kvalít Bmw m5, i ked to vlastne nie je súper pren, hlavne cenou
, ale ako vravím počkám na testy
neregistrovaný "anonym"
6. 1. 2005 22:47
bez titulku
Nižší podvozek (o 2.5 mm) - to je sakra na taku kravu riadny rozdiel v jazdnych vlastnostiach !!!
neregistrovaný "UškWik"
6. 1. 2005 22:27
Re: už mě tu zase máš :-)
zrovna sem to chtěl začít hledat... díky za ušetřenou práci navíc je to IMHO "pizda"...
neregistrovaný "dmx"
6. 1. 2005 22:20
Re: už mě tu zase máš :-)
super auto,ale podvozok oproti sucasnej EU a JAP vyssej strednej triede nebude nic moc, je to totiz zo stereho Ecka, a to nikdy nebolo nic moc
neregistrovaný "wuf"
6. 1. 2005 22:06
HEHE
Tohle bude nakopavat oktavky f kombiku f metle f tedeicku
neregistrovaný "anonym"
6. 1. 2005 21:04
brutalni krasa
neregistrovaný "golem"
6. 1. 2005 20:42
Re: bez titulku
no si piš ... viz třeba www.denker.cz ... ty udělaj i N1 z auta z kterýho to nejde .. stačí mít peníze
neregistrovaný "Lonestarstate"
6. 1. 2005 20:02
Re: už mě tu zase máš :-)
Bída??? To jako nadáváš na podvozek převzatý od Mercedes-Benz E??? Nebo jde zase jen o to, za každou cenu rozšiřovat pověry o US autech, i kdyby to byla jen překapotovaná formule F1? Pro někoho nebudou americká auta dost dobrá nikdy, což je ale v dnešní době globalizace obzvláště směšné.
neregistrovaný "colin chapman"
6. 1. 2005 19:54
bez titulku
to je kombi 425 koní, super kára ale prepokladám v zákrutách to bude bieda
neregistrovaný "Fechta"
6. 1. 2005 17:51
bez titulku
to ho už maj i v N1?
neregistrovaný "Marko"
6. 1. 2005 17:38
Re: Dodge
To ze sa mi nepaci som myslel na Charger, Magnum je perfektny!
neregistrovaný "audi"
6. 1. 2005 17:26
bez titulku
super auto a ten lak
neregistrovaný "Marko"
6. 1. 2005 17:23
Dodge
Uz su aj odvcera aj snimky noveho Viperu Coupe, a prave teraz boli zverejnene oficialne foto Chargera. Auto sa mi moc nepaci, ale interier ma pekny!