Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Roomster: už příští rok a s novým jménem

Na serveru iDNES si můžete přečíst rozhovor se šéfem Škody Detlefem Wittigem, který se rozhovořil o malém MPV na bázi Roomsteru a také o dalších budoucích obměnách v modelových řadách mladoboleslavského výrobce.
Zpět na článek
neregistrovaný "bandi"
15. 2. 2005 18:34
no to je fakt otras
neregistrovaný "Baldi"
20. 12. 2004 08:38
bez titulku
Ja si myslím, že vo finále to taká extravagancia nebude. Nápadne mi totiž pripomína niečo ako faceliftovany Peugeot Partner, čo je pekná nuda. Nakoniec, ani z jedného MPV sa mi chlpy nezježujú a nikdy by som si podobné auto nekúpil, ale uznávam, že je asi dosť ľudí, čo by také to kúpili.
neregistrovaný "my"
18. 12. 2004 17:46
Názvy jsou fakt hrozny!
Jako velky fanda do aut se uz nemuzu dockat noveho MPV od Škody.Celkëm mu dost fandim a myslim,ze prinese svezi vitr na trh a automobily.Pokud se ovsem bude prodavat pod jednim z vyse jmenovanych nazvu,myslim,ze moc velky uspech mit nebude.Ty nazvy jsou opravdu katastrofalni a uz vidim jak cesti tatici "v nejlepsich letech" je budou vyslovovat.
neregistrovaný "Hooligan 49"
18. 12. 2004 14:48
Re: rozhodne ano
Máš pravdu, měl jsem napsat, že používá podvozkové části.
neregistrovaný "Skyline"
16. 12. 2004 22:59
Re: rozhodne ano
Omyl, Logan na podvozku Mikry v zadnem pripade nestoji, pouze pouziva jeho casti. Rozvor Loganu je o rovnych 20 cm vetsi, rozmerove patri do nizsi stredni, nikoliv mezi mala auta jako je Fabia a spol.
neregistrovaný "Marťan"
16. 12. 2004 17:08
Jméno
Teda ty názvy, to je jedna velká tragédie! Ještě vcelku by ušlo Cubig, ale jenom s "C" na začátku. U nás by zlidověl jako Kubík. Možná by nemuseli opouštět -ia, podobně jako ze superbu by mohla být superbia.
neregistrovaný "anonym"
16. 12. 2004 16:33
Re: registracie
Bingo! No, studie mne nenadchla, mozna vuz bude vypadat lepe...
neregistrovaný "zaba"
16. 12. 2004 15:53
studie x skutečný model
Každá studie je trochu přehnaná do extrému a sledují se reakce zákazníků. Na výsledném modelu se uplatní jen část představených šíleností (v případě konzervativní škodovky skoro nic). Ale ty názvy jsou katastrofální.
neregistrovaný "Mr.Slider"
16. 12. 2004 14:03
Název
Měli by se držet osvědčenejch latinskejch názvů. To by se nejlíp ujalo. Snad to tak bude.
neregistrovaný "Marko"
16. 12. 2004 13:17
Re: rozhodne ano
Nemusi sa Ti to auto pacit, ale ako koncept to je uplne OK. Nemyslim si ze je to auto pre specificku skupinu ludi. (To skor uz Idea, Meriva, Modus,..)Toto auto je crossover, teda nakoniec o nom bude uvazovat kopec ludi ktori by si inac kupili spomenute male MPV a na druhej strane aj ti co by si inak kupili klasicky HB alebo kombi. Pomer ceny/hodnoty bude tiez OK (aspon psychologicky, kedze v nasich koncinach je Skoda povazovana ze znacku kt. je pristupnejsia nez ostatne), naviac rataj s tym, ze dviva vacsina ludi si kupuje auto bez tohop ze by boli fandovia do aut - proste chcu co najvacsie auto za co najmenej penazi. A extravagantny design? Ked to dospeje do serie, uz tam nebude kopec tych prvkov co tam jee teraz. A aj teraz Ti najdem kopec aut ktore su avangardnejsie (napr. ten Megan). Takze lezak to urcite nebude
neregistrovaný "Hooligan 49"
16. 12. 2004 11:10
Re: rozhodne ano
Když může být na podvozku Mikry postavený Logan, tak proč ne na podvozku Fabie Roomster? Počítám, že bude na podvozku nové generace Fabie (takže bude určitě větší než ten současný). Myslím, že to bude velikostně něco jako Meriva - tak proč ne? A co se týče designu - koukni na Megane II. - hlavně tří a pětidvéř. Osobně se mi ta auta vůbec nelíbí, ale proti gustu... Hodně lidí se chce dneska hlavně odlišit - proto kupují takováhle auta. Nechtějí chodít po parkovišti supermarketu a hledat svoji stříbrnou Fabii, Octavii, Peugeota 206 atd. atd. (to já bych novou Octavii hledal na parkovišti tůůůůze rád
neregistrovaný "Magor"
16. 12. 2004 10:34
Re: rozhodne ano
Neberiem ti tvoj názor no nato aby sa auto dobre predávalo (čo Škoda v rámci koncernu musí) musí mať normálny design a hlavne keď to chcú postaviť na podvozku Fabie. Na malom podvozku veľké auto? Ako tak sa to podarilo pri Oktavii, ale to je iná káva. Oktavia je pre všetkých ale toto je určené presnej skupine ľudí. No a ak z tej skupiny polovicu odradí extravagantný design tak bude toto čudo s divným názvom plniť akurát tak sklady...
neregistrovaný "Feihong"
16. 12. 2004 09:49
Re: registracie
To uz teda rovnou Rammstein ne?
neregistrovaný "martin"
16. 12. 2004 08:58
rozhodne ano
Nevim co mate proti designerum v Mladé Boleslavi, jsou dost dobří - i takový tudor vypadal dost dobre! A u roomsteru tomu tak je i nadále. Skoda má design, který nepochopí vsichni. Někdo má rád slané a někdo sladké! rozhodně si své zákazníky najdou a udrží!
neregistrovaný "paja"
16. 12. 2004 08:09
Re: fuj
Jestli to nove miniMPV bude opravdu vychazet ze studie Roomsteru, tak to bude designove nejinovativnejsi auto v koncernu. Roomster je povedeny a troufalosti se blizi k francouzum, vzhledem k tomu, ze Skodovka muze podobnych MPV prodat tak 150000/rok sve zajemce by si urcite nasel.
neregistrovaný "anonym"
16. 12. 2004 07:37
Re: fuj
Neboj, kúpiš SlovaKia, to je aspon název.
neregistrovaný "miro"
16. 12. 2004 07:32
fuj
dalsie hnusne krpate predrazene auto od skodovky. pripada mi, ako keby fabiu a toto cudo dizajnoval neandertalec sekerou. aspon ze oktavia vypada k svetu. ale bude sa predavat, ved je to predsa skoda
neregistrovaný "Lonestarstate"
15. 12. 2004 20:56
Re: registracie
Každopádně všechny ty názvy jsou naprosto hrůzostrašné. Obzvláště Raumstar. To už mohli spíš dát Raumstern. Alespoň by to bylo v jednom jazyce.
neregistrovaný "Marko"
15. 12. 2004 19:28
registracie
ja som nasiel v druhom polroku 2004 Skodou zaregistrovane nazvy Yeti a Atlas s poznamkou ze ide o crossover projekt SK356. Minule mi tu niekdo odpisal ze pod tym kodom sa vyvija seriovy Roomster. Tak co to je? Bud ma Skoda zaregistrovanych nie sest, ale minimalne 8 nazvov, alebo ide o ine auto.