Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari 575 M Maranello Superamerica: Další retrobonbónek

Po takřka čtyřiceti letech se na trh vrací veleslavná Superamerica - tentokrát na základě imponujícího supersportu Maranello.
Zpět na článek
neregistrovaný "anonym"
25. 11. 2004 00:34
Re: ta střecha se za jízdy zapráší
Keby som mal to auto, prach by ma trapil ako posledny. BTW: ja si myslim. ze sa to tak prasit nebude lebo ak si vezmes sedan tak zadne okno mas stale ciste a hatch by ti mohol pisat referat o pouziti zadneho stieraca.
neregistrovaný "ross"
24. 11. 2004 21:50
ta střecha se za jízdy zapráší
ta střecha vypadá na první pohled jako geniální řešení, ale to je pěkné takhle nové krásné čisté, ale po pár kilometrech se ta střecha za jízdy zapráší stejně jako karoserie, po zaklopení pak bude zevnitř na stropě svinstvo - fuj ...
neregistrovaný "tomas"
24. 11. 2004 19:59
natahovaci mechanizmus
tak mne napada ze by to slo i bez el pohonu, staci za jizdy odjistit aby to odskocilo od predniho okna, proud vzduchu to "natahne" do zadni polohy. pak to staci jen odjistit a hned mate strechu nastrelenou zpet.
btw: na tu vodu naklopenou na hlavu jsem taky myslel, a nemusela by to byt jen voda. asi to nebude nekdo nechavat otevrene pod stromem s padajicim ovocem (ze by si ty spadle hrusky pak naklopil na hlavu) ale i tak by mi ta predstava ze se mi to nad hlavou zaklapi s necim nalozenym vadila uz jen pocitove.
neregistrovaný "Misc"
24. 11. 2004 17:06
Salto nazad
Tak me jen napda pri podledu na tu strechu...co kdyby nahodou zacalo prset a ja si nechal strechu dole.Kdyz ji pak budu zvedat, tak mi do -uz tak mokryho interieru-vyklopi dalsi litry vody ;o))
To jen takova kacirska myslenka ;o))
neregistrovaný "NIcKON"
24. 11. 2004 15:28
Re: bez titulku
Jméno Superamerica vzbuzovalo v padesátých a šedesátých letech hodně pozitivních emocí a myslím, že jeho nový nositel má slušnou šanci v tom pokračovat.
neregistrovaný "Lonestarstate"
24. 11. 2004 14:59
Re: bez titulku
a ve mně zase bezmezný obdiv
neregistrovaný "zigi"
24. 11. 2004 14:10
bez titulku
abych predesel nedorozumneni mam na mysli to superamerica...
neregistrovaný "zigi"
24. 11. 2004 14:08
bez titulku
jen to jmeno ve me vzbuzuje tezkou nasranost...
neregistrovaný "yaaa"
24. 11. 2004 12:32
bez titulku
sedacky a kokpit taky dou
neregistrovaný "yaaa"
24. 11. 2004 12:30
bez titulku
Myslim, že tohle jako retro je docela povedeny dilko od rudejch,,kola,svetla, zadek a strecha je si myslim kruta taky,mozna to i pojede ,hezky