Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz Viano: Modernizace luxusní dodávky

Koncern Daimler AG modernizoval po sedmi letech výroby sérii W639, tedy luxusní Viano, i užitkové Vito.
Zpět na článek
Avatar - DawQa
15. 5. 2011 08:18
volba
Tohle je nejlepší volba mezi konkurencí a nejlépe 4matic, ikdyž multivan taky stojí za hřích ;-)
neregistrovaný "Djabba"
22. 7. 2010 11:07
Méda Béda Violončelo
Jo a je to 2,2CDI Jo a tak mu říkám.
neregistrovaný "Djabba"
22. 7. 2010 11:03
Méda béda Violoncelo
Já jsem myslela že bude hezčí ale budiš světlo.My máme Viano 2007 má najeto 160.000km do konce roku bude mít tak cca 200.000kč a nebyla na něm provedena žádná oprava a ni blbá žárovka a další věci. Prostě drží jako kámen.A to někdy má najeto za týden 10.000km. Já bych neměnila.Ale v rodině jsme měli Ford at Tranzit nebo osobáky taky nebyl problém. Když auto nás nechalo tak jedině před garáží. Ale kámoška má novou Fabii 3roky starou a pořád se něco sere,světla,brzdy,převodovka odešla úplně,stěrače atd. Někteří lidé mají smůlu. A někteří kdyby si koupili prchající stan tak jim taky bude jezdit bez problémů. ;-) ;-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
3. 7. 2010 16:48
Proč?
Proč vypadá nové viano zezadu jako Hyundai H1 a zepředu jako divné ML? Ty přední světla jsou snad úplně stejná! Děs... někdy se nestačím divit, jak automobilky umí pěkné auto zprznit faceliftem.
3. 7. 2010 11:54
Re: Nova technika
cetl jsem, ze Viano bude mit bocni kamery, je to pravda ? a kde jste se svezl ?
neregistrovaný "mariov8"
2. 7. 2010 11:01
Nova technika
Já bych Viano spíše nazval Vanem nebo velkým MPV než luxusní dodávkou. Luxusní dodávka se dá udělat z Vita.

Máte tam chybku, u Viana začínají výkony na 136 koních (100kW), těch 126 koní je asi překlep i u zdroje.

Facelift prospěl kromě vzhledu i technice pod kapotou, vše důležité je modernizované nebo nové a je to cítit. Já už se svezl. ;-)