Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda Accord 2011: S novou tváří a menší spotřebou, ale pouze pro Američany

Honda Accord osmé generace prošla modernizací vzhledu i techniky. Ovšem ta americká, prodávaná za oceánem ve verzích sedan a kupé.
Zpět na článek
Avatar - gld
1. 7. 2010 16:20
Re: Modrá není dobrá
zo zadnou časťou sa mohli viac vyhrať, predsa len je to kupátko :-)

inak škoda ďalšej hračky, ktorej sa európa nedočká
Avatar - Slavek-TDM
1. 7. 2010 13:04
Re: Spotreba?
Ano, Honda sice ma 2.2CR, ale ne v USA...
Avatar - King
1. 7. 2010 11:48
Re: ehm??
To je skutečně otázka vkusu, když se dívám na CR-V [odkaz] , nemá to náhodou Cayenne dost podobně? ;-) [odkaz] . CR-V je určitě kontroverzní, ale řici, že je nevkusné, to chce velkou kuráž. :-!
Avatar - King
1. 7. 2010 11:42
Re: nevypadá špatně
Solara už je moc "americká", tohle má docela sportovní šmrnc. ;-)
Avatar - euro89
1. 7. 2010 11:13
nevypadá špatně
Auto to neni ošklivý, ale třeba taková Camry Solara je o třídu hezčí. Honda měla podle mě nejhezší design na začítku 90. let, druhou generaci Legendu (coupe i sedan) považuju za nejhezčí Hondu všech dob a i Accord z tý doby a 5. generace Civicu (hlavně coupe) byly krásný auta. Ze současný nabídky mě ale nic moc neoslovuje... ;-\
1. 7. 2010 06:41
Re: Spotreba?
nemas horucku???? prave si pochvalil cr dizel
Avatar - Ada je zase tady
1. 7. 2010 00:35
Re: ehm??
Ano, VW, Audi a nova rada BMW jsou se svou eleganci v soucasne dobe stale tezko dostizitelne. A nejen v Wvrope.

Nicmene ani Honda na tom dlouho nebyla s designem spatne. Napriklad CR-V model 2006 si urcite zaslouzil spise designovy facelift a ne totalni zmrseni ve tvaru soucasne CR-V, kde je v hranate budce nevim proc zasazeno kapkovite bocni okno jako vrchol nevkusu. :no:
Avatar - Ada je zase tady
1. 7. 2010 00:25
Re: Spotreba?
Proc "powerbox"? Ja si myslim, ze vyrobce motoru daleko nejlepe ze vsech vi, jak ktery motor softwarove osetrit.
Nicmene TDI PD by tomu autu samozrejme slusel. Jsem vsak, asi narozdil od tebe, realista a dobre vim, ze Honda (narozdil od jinych vyrobcu) kvalitni diesel o obsahu 2,2 litru ma uz par let a nepotrebuje ho proto kupovat od VW. :-!
30. 6. 2010 21:43
Modrá není dobrá
Kupátko se ni líbí pouze ze předu. Z profilu a navíc v té modré je přímo odpuzující. Řekl bych trochu jako původní Hyundai Coupé, který (dle mého názoru) také příliš krásy nepobral a zachraňovala ho jen extra výhodná cena... ;-\
Avatar - adam007
30. 6. 2010 19:05
Re: Pekne ale ...
Jo jo, vydařené. Naživo je mnohem hezčí než na fotkách ;-) :yes:
Avatar - theolli
30. 6. 2010 13:54
Re: ehm??
To jsi měl na mysli určitě TAZ ;-)
Avatar - Slavek-TDM
30. 6. 2010 12:48
Re: Spotreba?
Nejlip aby koupili PD od VW a tomu nejakej poradnej powerbox co? >:D To by jim ropu v nadrzi jeste vytvarelo... >:-[]
30. 6. 2010 11:15
Re: ehm??
Souhlasim, ale je treba koukat na jih Evropy. ;-)
Avatar - Katikakus
30. 6. 2010 10:38
Re: Pekne ale ...
Jj, to kupe je opravdu vydarene. :yes:
30. 6. 2010 10:29
ehm??
Po predchádzajúcej generácii Accordu a Civicu Type-R, sú nové dizajny od Hondy veľmi slabé. Tento ich nový počin je krok späť, nič sa mi na to nepáči a pripomína mi to pokus o dizajn moderného auta z 80. rokov... Chýba tomu nejaká elegancia, jednoducho niečo viac... Európa je proste kráľovna dizajnu a vkusu!

Toto - :no:
Avatar - King
30. 6. 2010 10:06
Re: Pekne ale ...
Musíme být šťastní, že máme v Evropě Acuru TSX a ne americký Accord. Kupátka je ale každopádně škoda, v Evropě by to byl pěkný doplněk nabídky, je opravdu vydařené. Obzvláště ve verzi V6 3.5 6MT. >:-[]
Avatar - Ada je zase tady
30. 6. 2010 09:42
Spotreba?
Dejte do toho diesel... A navic to jeste lepe pojede!
30. 6. 2010 09:35
Pekne ale ...
Tak jak pisou toto opravdu neni vkus Evropy... jinak kupe samo osobe je pekne nenadchne ani neurazi.