Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW bude stavět druhou továrnu v Číně, spolupracuje s Brilliance

BMW a čínská Brilliance podepsaly 12. listopadu 2009 dohodu o vybudování továrny ve městě Sheyang. Stavba začne v příštím roce, zahájení výroby se plánuje na počátek roku 2012.
Zpět na článek
Avatar - Parda71 (BMWfans)
14. 11. 2009 16:14
Re: copy paste
Sakra, tuto značku jsem nemyslel, spletl jsem si to >:D Mám v tom guláš. Smysl mého příspěvku byl jinde, chtěl jsem říct, že Brilliance je schopná značka a BMW ví, koho si vybrat pro spolupráci.
Avatar - twistedTSD
14. 11. 2009 13:32
Re: copy paste
coze?! BYD podle tebe nekopiruje? >:D ...BYD F8 - [odkaz] BYD F3R - [odkaz] , BYD F1 - [odkaz] , [odkaz] ...mimochodem o kvalite BYDu jsem slysel spoustu hruzostrasych pribehu :-)
Avatar - Parda71 (BMWfans)
14. 11. 2009 12:58
Re: copy paste
Přesně tak, Shuanghuan CEO se "proslavil" jako čínská X5. Trošku si to pletete s jiným čínskými automobilkami, ale Brilliance je asi jediná, možná ještě BYD, kdo dělá auta a nekopíruje.
13. 11. 2009 21:27
Re: Ano paradox
BMW to jen tak pro zabavu nedela!

Ono mozna v Cine nemaji tu pravou technologii, ale i pro takovy koncern jako je BMW tak tam proste nemuzes asi prijet a rici si ja si koupim tady ty pole a vybuduju si dalsi fabriku.

Kazda automobilka potrebuje kontakty, povoleni ...atd na domaci pude aby mohla zacit na jednom z nejvetsich automobilovych trhu sveta! Nic neni zadarmo ani od BMW a uz vubec ne pro BMW ci jinou automobilku v zahranici.
Avatar - Ji/Ri
13. 11. 2009 17:54
Ano paradox
Tak nám automobilky řvaly, že je rýžáci kopírují a hooodně se bály, že je budou kopírovat. Teď ty technologie DAJÍ ZADARMO! Chtějí šetřit náklady, ale zaplatíme to všichni na zvýšených cenách komodit....... :no: :no: :no: tak si Briliance vyzkoušel nanečisto vyrobit kastli a teď hurá na techniku....
Avatar - twistedTSD
13. 11. 2009 17:43
Re: copy paste
no nevim ale nemyslis spis Shuanghuan CEO?
Avatar - T613
13. 11. 2009 09:47
Re: copy paste
asi jako jediní uměli vyrobit "ledviny" v potřebné kvalitě
13. 11. 2009 09:20
copy paste
Nepletu se, neni zrovna Brilance ta cinska automobilka, ktere bylo vycitano, ze kopiruje BMW? To jsou teda paradoxy :-)