Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia KV7: Pětimetrový Soul

Kalifornské studio Kia rozvinulo myšlenku modelu Soul ve formátu, který lépe odpovídá představám amerických zákazníků.
Zpět na článek
Avatar - Vencos
12. 1. 2011 20:55
Re: Testují výdrž zákazníků?
Tak zase na druhou stranu, podívej se na novou Toyotu Sienna. To je horší zrůdička a je to taky ošklivý.
Co naplat,amíci takový auta chtěj. A takový jsou ty dnešní trendy nebo jak tomu řikaj v televizi...
Avatar - Dan0044
11. 1. 2011 16:02
Testují výdrž zákazníků?
Chápu, že je to autosalon v Detroitu, na kterém se Kia ukazuje a tím pádem je asi i zámířená na američany, kteří mají poněkud.... jiný vkus. Ale mě se prostě vůbec nelíbí. Připadá mi, jako by Hyukia zkoušela, jaké designové "pokusy" ještě zákazníci vydrží a které už ne.

Jediný Hyundai Veloster, jediný z celého Detroitu mi případá normální (od Hyukii). Ale zase to by mělo být kupé a kupé by aspoň mohlo vypadat dravě. Když už každé obyčejné Hyukia auto vypadá dravě, tak by se to dalo předpokládat i u kupéčka. Není tomu tak. Nechápu.

Od pěkných a moderních aut se přesouvaj k "zrůdičkám". :no:
Avatar - Vencos
11. 1. 2011 15:34
sakra
Víte, onehdá mě docela nas-ral hjundaj. Santa féčko bylo pěkný, veracruz byl pěknej, snad všechny nový hjundaje jsou moc pěkný auta, dokonce i technologicky na výši. Dřív tomu šlo vytknout,že je to z koreji. Bum. Vyrábí se to v alabamě, co tomu vytknem dneska? Ne vážně,marně jsem hledal jinej argument než "je to korejský" nebo "vypadá to moc fjůčr"

Pravda,kia mě tolik neohromila/překvapila, ale nová optima mi udělala větší radost, než že se malibu dobře prodává. (jo ale sportage a novej tuson jsou moc ošklivé věci,ale nemůže být každej den posvícení,že?)
V těhle značkách (řekl bych snad i především) dřímá velkej potenciál,kterej zrovna ukazujou.

Kromě toho,jistě jste si všimli,že stará sedona (takový to mpv ohavný) je mr-dka kterou nikdo nechce.
A s mpvčkama se docela rozttrhl pytel. Novej hnisan, nový chrysler, nová tojota...
A jestli nová sedona bude vypadat takhle (nebo aspoň podobně), bude to další moderní auto, který bude hezký
Do továren s tim a vyžeňte ty hnusný toyoty pryč
Avatar - pumpkin
11. 1. 2011 14:04
Výborne Kia!
Teší ma akým smerom sa uberá Kia. Koncept KV7 sa veru podaril a určite by v sériovej podobe (najlepšie s čo najmenšími zmenami exteriéru) zaujal aj európsky trh.
Takto si predstavujem konzervatívny, no zároveň moderný design dnešnej doby a nie to čím nás v poslednej dobe kŕmi VW.
Avatar - jazva
11. 1. 2011 09:28
Re: Budoucí úspěch
Nechápem, ako môžeš porovnávať 5tu najväčšiu automobilku so Škodovkou. Pri všetkej úcte k Škode...
Avatar - KANKUNEN
11. 1. 2011 08:47
Re: Budoucí úspěch
Měl by jsi být spíše rád, že hyu - kia jako jediní se rozvíjejí rychleji než Škodovka. Jinak než pod koncernem by Škodovka nikdy nebyla tam kde, je. Sama by už dávno krachla a pod Renaultem by plnila úlohu Dacie.
Avatar - Bubáq
11. 1. 2011 08:13
Budoucí úspěch
Je mi smutno z toho, že KIA ukazuje škodovce záda. Investuje, rozvíjí nové koncepty, a přitom se trefuje do černého. KV7 je velmi dobrý příklad. "Uloupil" ideu a formu většímu Yetimu, a to nejméně s dvouletým předstihem. Škodovka neustálým přetahováním se s koncernovým vedením o vlastním směřování ztrácí spoustu času. Kdy už konečně Mr. Kabaň ukáže svůj potenciál na nějakém kompletně novém konceptu?

KV7 se mi moc líbí. Správná velikost, správný koncept pro hybridní technologii. S ohledem na celkovou aktivitu KIA jim přeju budoucí úspěch, také s KV7.