Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: World Car of the Year 2011: Mezi finalisty české i evropské auto roku

Anketa World Car of the Year 2011 už má jen deset finalistů. Vítěz bude vyhlášen v dubnu v New Yorku.
Zpět na článek
Avatar - Parda71 (BMWfans)
5. 2. 2011 17:58
Re: Moje pořadí by bylo následující :-)
Mě se Mulsane líbí. Flying spur mi přišlo takové divné, jen natáhlý Continental.
Jasně BMW... Kdybych měl stavě já svůh žebříček, tak tam jen bez znaku BMW jen LR Defender, Rolls Drophead Coupé a 458 Italia >:D
5. 2. 2011 12:30
Re: TOMBOLA 2011
Škoda, že jen ironicky.

Moudra a humor VWšeVWědoucího včetně jeho ventilků jsou tak dobrá asi jako humor Jiřího Štuchala. ( Pro ty kdo ho nepamatují ať se zeptají třeba táty jak to dřelo, když rozjel zábavu.) ;-\
Avatar - Barrichello
4. 2. 2011 09:00
Re: TOMBOLA 2011
Ještě že ty výsledky budou úplně jiný, než zde vyjmenovaný.
Na world Car hýádám někdo z tria MB, Nissa a Jeep ; Performanece někdo z tra Aston, Lambo, Porsche; Desing Ferrari či Aston a Green dostane Volt, o tom není pochyb. >:D
Avatar - Ronault.
4. 2. 2011 02:04
Re: Rencek
To bychom mohli říci, že v celkových nominacích nemá co dělat A1, protože proti A8 je to odpadlík.
3. 2. 2011 23:44
Re: Rencek
Megane RS tam není jen náhodou. Připomínám Performance Car of the Year 2010 od Autoexpressu. I tam se dostal Megane RS do TOP10. [odkaz]
Avatar - Johny.Rico
3. 2. 2011 21:50
Re: Rencek
Nechci prudit (jakkoli ten Megane RS může být super auto), ale Megane RS mi mezi "tamty" auty přijde fakt jako nějaký odpadlík... "Renegade"...
Avatar - Johny.Rico
3. 2. 2011 21:46
Re: Moje pořadí by bylo následující :-)
Od kdy mají v Emirátech těžební věže na řepku? >:D
Avatar - Johny.Rico
3. 2. 2011 21:46
Re: Moje pořadí by bylo následující :-)
Mulsane není zrovna Missak mezi automobily, tak jako novey Conti GT s tím předělaným xichtem :-)
A toho Superba bych možná teď vyměnil za 335xi sedan v purpurové X6 metalíze hmm :-)
Jinak je to žebřajz dle mých představ >:D
3. 2. 2011 18:48
Re: Rencek
A to snad někdo tvrdil? Cadillac CTS-V taky není zrovna konkurence Astonu Rapide a Porsche 911 GT2 vs. Audi RS5 tak nebojují o stejné klienty.

Jde o to, že jsou tam vybraná skvělá sportovní auta v rámci svých tříd. A tam je Mégane RS zřejmě na špici. Já řídil minulou generaci a byl jsem nadšený.

A kdybych měl hodinu času, prázdný okruh nebo pěknou okresku a měl si vybrat jedno z těch aut a užít si s ním, tak by Mégane sice nebyl na prvním, ale zdaleka taky ne na posledním místě z té skupiny.
Avatar - kari.laz
3. 2. 2011 18:36
Re: Rencek
Ty jsi hodně naivní, když si myslíš, že je to plnohodnotná konkurence ostatních aut v kategorii
3. 2. 2011 17:28
Re: Rencek
Asi proto, že jsi ho neřídil...?
Avatar - Parda71 (BMWfans)
3. 2. 2011 16:33
Re: Moje pořadí by bylo následující :-)
:yes: >:D dobrý žebříček, možná místo Flying Spur by byl lepší Mulsanne, ale jinak souhlas.
3. 2. 2011 15:46
Re: TOMBOLA 2011
>:D souhlas.
Koncern není špatnej, jen jsou prostě lepší varianty, výrazně lepší, chtělo by se říci prémiovější >:-[]
3. 2. 2011 15:45
Re: TOMBOLA 2011
Když je něco honem honem potřeba, Anička vždycky pomůže :yes:

[odkaz]
Avatar - ManInBlack
3. 2. 2011 15:01
Re: TOMBOLA 2011
Jasně! Ferrari, táhni dělat kolínskou! Volkswagen tě kdykoliv a kdekoliv s přehledem rozdrtí s Polem GTi >:-[] Zapomněl jsi taky na to, že např. Pagani, Aston Martin a McLaren jsou taky plečky bez práva na existenci v automobilovém světě oproti Golfu GTi! Stejně tak Cayenne a Touareg strčí v nepřístupném terénu do kapsy takové křápy jako Land Rover Defender. Pochodně do rukou a vypálit jim všem továrny! Stejně tak všem konkurentům KONCERNU! Nezaslouží si nic jiného, než smrt, aby jejich neznámá jména (Ford, Toyota, Peugeot,...) shnila na nejhlubším dně pekla. Stejně není důvod, aby se snažili o jakékoliv auto, protože máme KONCERN a ten má náš veškerý Respekt.

(tento příspěvek je myšlen ironicky. Autor na koncern háže bobek, protože se mu jeho produkce nelíbí a VW přímo už vůbec ne, s výjimkou Scirocca, které by si ale stejně nekoupil i kdyby na něj měl)
Avatar - kari.laz
3. 2. 2011 14:15
Re: Moje pořadí by bylo následující :-)
Ta věž by ale měla být v kategorii World Green Car of the Year 2011
Avatar - euro89
3. 2. 2011 14:10
Za mě:
World car of the Year: Jaguar XJ
Performance: Aston Martin Rapide
Design: Tady bych se nedokázal rozhodnout mezi Rapidem a Giuliettou.
Green: tahle anketa je mi u míst, kam slunce nesvítí... :-!
3. 2. 2011 13:56
Re: TOMBOLA 2011
tak právě volali z providentu, že jsem ještě nesplatil úvěr na poslední plnou nádrž do T-jetu, tak prej nic, no.... :'-(
Tak budu holt ještě chvilku hrkat Bravem :-)
3. 2. 2011 13:42
Re: TOMBOLA 2011
;-) Je dobře si čas od času napsat jak to opravdu ve světě aut je... A když tak člověku proletí před očima ta dokonalá nabídka, jihne, opravdu jihne, no jen ta představa, mit v jedné garáží 911 turbo a ve druhé s turbem toho Cayenna, nebo jinou dvojku - A5 - A8, nebo GOLF GTI - TOUAREG, nebo YETI-Superb... pak snad by se člověku ani po tom Bravu nestýskalo... >:D ;-)
3. 2. 2011 13:37
Vidě bych to takto
Car of the Year - BWM5
Performance Car of the Year - Ferrari 458 Italia
Car Design of the Year - Aston Martin Rapide (ale jak "znám" všechny ty odborníky na design nebo krásu, tak to vyhraje Giulietta nebo Sportage)
Avatar - Johny.Rico
3. 2. 2011 13:33
Moje pořadí by bylo následující :-)
1. MB S 63 AMG (ten s tím novým (!) motorem + Performace package) se stropem prošívaným kůží a 18karátovým zlatem.

2. Alpina B7 (bez runflatů)
3. Aston Martin Rapide
4. Italia
5. Q7 V12 TDI
6. Continental GT Flying Spur
7. Reventon
8. Superb 3.6 sedan
9. DS3
10. Pojízdná těžební věž v Emirátech

A jsem spokojený >:D >:D Víte co se říká - malý člověk, malé plány haha >:D >:D >:D >:D
3. 2. 2011 13:32
Re: TOMBOLA 2011
tak jsem právě volal do Providentu, půjčil si co šlo a jdu nakoupit všechna auta, co jsi vyjmenoval :yes:
Díky žes mi otevřel oči ;-)
Avatar - Bonpar
3. 2. 2011 13:25
Leaf
Myslim, ze Car of the Year vyhraje Leaf, byt bych sam byl pro cokoliv jen ne elektricke auto. Jenze elektrina je v mode, ekologie taky, takze "politicky" to ma Leaf jasne ;-\
3. 2. 2011 13:22
TOMBOLA 2011
2009 - GOLF, Gé Golf, Gé jako... GIGANT
2010 - POLO, mercedes mezi subkompakty
2011 - A1, RS5, A7, A8, Gallardo, Cayenne, 911 GT2 RS, 911 Turbo S

Tohle je až neuvěřitelné, a přesně to odráží i tvůj respekt, který vůči Koncernu uvnitř sebe cítíš. Koncern si ten respekt zaslouží. Ano, koncern Volkswagen dnes jedničkou světa již je... A když k tomu přičteme Mercedes-Benz a BMW, pak (včetně Volva, Jaguaru a Ferrari) v podstatě můžem všem ostatním doporučit, aby to zkusili v jiném oboru...

No jen si to představ, že by to tak bylo? Scházelo by ti něco? Dcera červené POLO GTI, syn antracitový GOLF GTI, manželka A4 Allroad, a ty... ty třeba... 911 turbo S. Myslím jako na léto, jasně, zimu bys odbrázdil v Cayenne, PORSCHE Cayenne :yes:

P.S. KIA Sportage [odkaz] já to tušil, že nám tu Peter Schreyer dokonale zavaří...

BRAVWO VOLKSWAGEN-PORSCHE :yes:
3. 2. 2011 13:02
Re: Vitazi
4ka bude Volt, ale jinak souhlas :yes:
Avatar - kari.laz
3. 2. 2011 12:48
Rencek
Dost mě udivuje, že dali mězi World Performance Car of the Year 2011 toho rencka.
Avatar - kari.laz
3. 2. 2011 12:47
Mě by se to líbilo takhle
World Car of the Year 2011
Mercedes-Benz SLS AMG
Audi A8
Porsche Cayenne

World Performance Car of the Year 2011
Ferrari 458 Italia
Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera
Mercedes-Benz S 63 AMG / CL 63 AMG

World Car Design of the Year 2011
Aston Martin Rapide
Audi A7
Ferrari 458 Italia

World Green Car of the Year 2011
Chevrolet Volt
BMW 320d EfficientDynamics Edition
Nissan Leaf
3. 2. 2011 12:44
Vitazi
Osobny nazor v kategoriach:
1. Mercedes-Benz SLS AMG
2. Ferrari 458 Italia
3. Ferrari 458 Italia
4. Neviem asi Nissan Leaf