Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spyker prodá Spyker a soustředí se na Saab

Vlastníkem Spykeru se stane anglická firma CPP Global Holdings Limited, vlastněná ruským podnikatelem Vladimirem Antonovem.
Zpět na článek
25. 2. 2011 23:18
Re: Nemá to perspektívu ....
O Saab by som sa nebal. Aspon nie najblizsie 2-3 roky. Rusak to nejako zadotuje. Dolezity bude pre Saab vstup na azijsky trh a ak sa nemylim, tak to sa stalo tusim pred 1-2 mesiacmi. Saab nepotrebuje predavat pol miliona aut rocne. Ked bude predavat 200 000 kuskov, tak to bude parada a dovod na velke oslavy :-)
Dolezite bude aby Saab vyrabal typicke Saaby, ktore sa snazili byt v minulosti niecim originalne. Mozno sa im to aj podari - vid nove kombi 9-5 a jeho okno zadnych dveri, ktore nenadvazuje na liniu strechy ako u inych kombikov.
Som zvedavy na novy koncept, ktory predstavia v Zeneve :yes:
25. 2. 2011 17:54
Nemá to perspektívu ....
Vždy som tvrdil, a nadalej tvrdím, že je to beznádejný podniky ....

Oživiť SAAB môže len nejaký silný vlastník a nie nejaká bezvýznamná firma, ktorá nemá zázemie na technický vývoj ....

Spyker len melie z posledného a jedinou šancou je, že po rozbehu SAAB-u za posledné prachy ho niekto kúpi a dnešným majiteľom sa vrátia aspoň prachy čo do toho vrazili ...

Je to tak do roka .... ak nie ... tak SAAB ide do krachu ... a uvidíme, či sa nájde nejaký ďaľší dobrodruh na záchranu ....
25. 2. 2011 12:52
Sto let sto let nech zije zije nam...
Dufam, ze sa SAAB rozbehne. GM zostala pre mna trochu trnom v oku.
25. 2. 2011 12:49
Re: To nedopadne dobře
obavam sa, aby pod "kvalitnym" manazmentom Spyker Cars nepadol aj Saab...
Avatar - jazva
25. 2. 2011 11:57
Re: To nedopadne dobře
Ale je úplne jedno, koľko áut "plánovali" predať. S tým čo z tej fabriky vychádza a vychádzalo, je aj tých 10 áut mesačne veľa... Je to smutné, ale je to tak. A nie je to vyna rusov, ale anglánov. Tí nechali TVR padnúť tam, kde je teraz. :-(

*vina... (hanba mi)
Avatar - Papír1
25. 2. 2011 11:35
Re: To nedopadne dobře
Ruský majitel TVR rozdělil na několik částí ,aby je prodal. Pak je koupil znovu. atd. Mezitím TVR spadlo v prodeji na 10 aut mesíčně, přitom plány byli min na 1000aut.
Avatar - jazva
25. 2. 2011 11:19
Re: To nedopadne dobře
Prosím ťa a ako dopadlo TVR? Čo som počul/čítal, tak "kvalita" ak sa nezlepšila, tak zostala na tej istej úbohej úrovni... ;-\
Avatar - Papír1
25. 2. 2011 10:11
To nedopadne dobře
Spyker je automobilka, která sice dělá krásná auta, ale moc jich neprodá. Asi proto nikdy nevydělala žádné peníze. A prodat to Rusovi? Tak to dopadne jak s TVR.