Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia v Paříži 2006

Neuvěřitelně úspěšný Logan předčil svými prodeji všechna očekávání; od září 2004 do června 2006 se jich na celém světě prodalo více než 291 tisíc a úspěchu se dočkal i na trzích, pro něž původně nebyl určen.
Zpět na článek
anonym
11. 4. 2007 21:17
Logan mcv je super!!!
taky si ho kupju, je super, pro rodinu idealni vuz a za ty prachy bezva !!! :yes:
neregistrovaný "L"
17. 3. 2007 20:45
Re: Je nove!
No pokud máš na auto za půl milionu tak proč ne ;-\
anonym
19. 1. 2007 00:43
Re: Info
Ty budes asi dealer Skodovky :-) :-) a uz sa trasies od strachu, ze prides o robotu :-( :-(
neregistrovaný "P"
11. 11. 2006 19:56
Re: Info
Pozinkovane plechy nema ale zato si mozes byt isty, ze karoseriu ti do ukoncenia zaruky snad opravia - uz po zopar mesiacoch zacina hrdzaviet zvycajne na streche, popri dverach ......
Takze jazdit len v suchu!!!!!!!!!! :no:
anonym
8. 11. 2006 13:49
Re: Je nove!
Cena by se měla pohybovat kolem 240.000,- za nejlevnější benzínovou verzi. Při odpočtu daně se můžou dostat i pod 200.000,-
anonym
7. 11. 2006 11:26
Re: Dotaz na třetí řadu sedaček
... ako som cital, tak tretia rada je ta priplatok, inak standard je 5 ks ludi
neregistrovaný "Mato"
3. 11. 2006 09:55
Info
Moze mi niekto povedat, ako to dopadlo pri teste s Loganom a ci uz ma pozinkovane plechy. Dakujem
anonym
28. 10. 2006 18:14
Je nove!
Jen si tak brouzdám a koukám!!!Otci se logan líbí,líbí se starší generaci a za tu cenu!!! Pro mne vyhozených 300.
neregistrovaný "me"
25. 10. 2006 14:40
Re: ?
je: [odkaz]
neregistrovaný "DJ Logan"
17. 10. 2006 15:02
?
Tam nějaká 3 řada je ??
anonym
10. 10. 2006 15:39
Dotaz na třetí řadu sedaček
Nevíte jestli třetí řada sedaček je na stálo umístěna v autě, nebo se musí vyndavat a ven a zandavat dovnitř podle potřeby?
10. 10. 2006 07:28
GOOOOOOL
Kombi LOGAN, to je gol. Dnesne dacie su robustne a spolahlive. A o to ide. Dizajn a luxus, to nie je prvorade, urcenie auta je uplne inde. Ak ma pohodlne odvezie po meste po tych deravych a znicenych cestach, nalozim do neho rodinu s kopou batoziny, a nebudem kazdu chvilu stat na benzinke, potom je Logan jasna volba. Som si isty, ze Logan nebude najrychlejsi, ani najistejsi v zakrutach, ale ja nezavodim. Hlavne je, ze aj ked sa trochu pohojdam, jamy na ceste budem citit menej nez v Passate a tlmice mi vydrzia o dost dlhsie, pretoze Logan je stavany prave na take podmienky. Myslim, ze podobne auto zacnu robit aj ini. Podaktori to skusaju. VW s vacsim autom na podvozku Fox, Peugeot spravil sedan z modelu 206, Honda hodila sondu menom City...Jednoduche, robustne a lacne auta maju, zda sa, na mnohych trhoch zelenu.
neregistrovaný "Tommy"
7. 10. 2006 23:36
Prijemne prekvapeni
No, tak to teda koukam, rozhodne je nova Dacia prijemnym ozivenim jinak celkem nudnych a stojatych vod tohoto segmentu. Designove to vubec neni spatne, vezmeme-li v uvahu, jak malo penez designeri mohli investovat. Rekl bych, ze nova Dacia muze celkem smele konkurovat ostatnim autum tohoto segmentu. A kdo videl nove studie Dacie, da mi za pravdu, ze to Renault s Dacii mysli celkem vazne :-!
neregistrovaný "tdi"
7. 10. 2006 13:47
Je to dobry
Zatim co obycejny Logan knkuroval svoji cenou ojetým Fabiim, toto bude konkurovat ojetým Kangoo, Corsam combo, Partnerum, Berlingum. Proste docela solidni pick up s vlastnostmi kombiku. Možná po case bude konkurovat i ojetym Zafiram, Multiplam a Touranum ( napr. Zafira r.v. 1998 1.6 200000km cena 210 000 kc). Sam jsem o tom uvazoval, ale po prezentaci manzelce jsem musel uznat ze ta Zafira je hezcí - to ze to pro nas bude drazsi je pry mene podstatne. No pockame mne se moc nelibi, ale zda se mne ze budo mít vysoky parametr cena/uzitna hodnota. Komu se toto vozidlo hnusi nemusi reagovat znam jich dost.
neregistrovaný "Petr"
7. 10. 2006 09:48
traktor
Přijedeme, uděláme, odvezeme, namontujeme. I pole zoráme. >:D
neregistrovaný "bimboi"
4. 10. 2006 22:03
bubu
A maj tam taky Maufíld? :-!