Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mini Cooper S Cabrio: Hanička a kabriolet (Roadlook TV)

Měl to být pořádně ostrý test malého ostrého kabrioletu, tělo však řeklo ne. A tak se Mini Cooperu S chopila Hanička a udělala si to hezky podle svého.
Zpět na článek
Avatar - igor77
27. 10. 2009 21:34
rukulibam
k tomuto dilu se da rict asitak to, co uz bylo v diskusi receno..
a zadruhy to chci doplnit, ze ta dvojita koncovka vyfuku uprostred je opravdu pitoma.
26. 10. 2009 22:52
Re: VELKÝ KOULE
takhle cynickej sem nechtel bejt, ale... >:D
Avatar - Johnny_P
26. 10. 2009 16:16
Re: Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
no jo, už mlčím brácho ;-\ >:-[] >:-[]

White_label: je to tu samej johny :-!
Avatar - Plautus
26. 10. 2009 16:10
Re: video
jasné, bolo to tak poňaté, ale zase až tak "velký koule" to nemalo...tiež mám pocit, ako to tu už mnohí uviedli, že Roadlook ide dolu vodou...v niektorých prípadoch je menej viac...
Avatar - Plautus
26. 10. 2009 16:05
Re: VELKÝ KOULE
nič proti, ale hlavne v tomto videu nám skutočne Hanička predviedla jazdu na hrane únosnosti Coopera S, rozsah otáčok 1900 až 2200 tomu nasvedčoval >:-[] ...zavesenie kociek na spätné zrkadlo a nacapenie plyšáka na čelné sklo vyžaduje veľa jazdeckého umu...následne "hodinka" aerobiku za volantom, dedo s rebríkom mal myslím i strach, keď prechádzali tie 3 "moslimky" okolo...
26. 10. 2009 16:04
video
myslim ze nejak vela kritiky...... je to pohodove video ktore treba brat s rezervou... a prave ten koniec to ukazal... pobavil som sa zasmial a to bol asi aj umysel :))))

:yes:
26. 10. 2009 15:46
Re: VELKÝ KOULE
Fajn, fajn, Ale s tím šátkem na hlavě vypadala Hanička jak Bubák. Aj sem sa lekl.
26. 10. 2009 08:11
POBAVIL !
Jako zabavny porad jemne zamereny na auta celkem fajn, jen se mi zda, ze to Hanicka bez Liborka cely jaksi neutahne.. Tim prichazi roadlook o to jedine co je na nem dobry, tedy rekneme to vesele plkani. No, snad to byla jen vyjmka ;-)

Pak bych se jeste chtel zeptat, co mysli Liborek rizenim, kdyz to neni korekce smeru volantem? Taky je usmevna hlaska o tom, ze auto neni sportovni, protoze vyzaduje moc pozornosti pri rizeni. Inu...roadlook nezklamal >:D :yes:
26. 10. 2009 08:03
Re: VELKÝ KOULE
Jo GTI, pro tebe to je urcite perfektni pokoukani. Taky sedi ze Hanicka jezdi lip nez 99% knipltýmu, ses jeho predseda, musis to vedet.
Avatar - white label
25. 10. 2009 23:18
Re: Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
A to by jeden řekl, že budete spíš (podle nicku) skoro z "rodiny"... ;-)
neregistrovaný "Donovan"
25. 10. 2009 22:58
Re: VELKÝ KOULE
:yes:

Chtěl jsem k té horní "diskusi" něco napsat sám, ale tak nějak jsem tušil, že to shrne GeTeI a nebude už potřeba. Nesplet jsem se.
Avatar - Johny.Rico
25. 10. 2009 11:36
Re: Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
Ty aby ses neozval :no:
Avatar - white label
25. 10. 2009 11:01
Re: Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
:yes: ;-)
Avatar - Johnny_P
25. 10. 2009 10:43
Re: Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
tak nekoukej, nikdo tě nenutí, ostatní koukají :-!
neregistrovaný "Sampus"
25. 10. 2009 00:02
Re: VELKÝ KOULE
Tak Hanka je kočena, o tom žádná, ale jestli umí jezdit jsem teda z videa opravdu nepoznal. A kvůli silně moravskému akcentu mám trošku problém jí tu její metropolitní ležérnost věřit.
Jinak ale třeba kamera a střih je podle mě pecka.
Avatar - positivemind
25. 10. 2009 00:01
Re: VELKÝ KOULE
Pokud tak Hanička vážně umí jezdit, ať se dle toho i chová. Navíc každému sedí něco jiného ;-)

Mně by například vyhovovalo, kdyby nehrála blběnu, ale jako hezká ženská adrenalinově ukázala, co auto umí. Ty její čuplíčky a něco, to je jako pro 18leté pitomé slečny.
Avatar - positivemind
24. 10. 2009 23:57
Re: Ach jo
Neříkám, ať herečka přestane hrát. Jen říkám, že mě, pravidelného diváka, už tahle "blběnka" nebaví. Pokud by se chovala seriózně, třeba jako ve Fifth Gear, líbilo se mi to víc.

Ale možná jsem jedinej...
24. 10. 2009 20:25
VELKÝ KOULE
Domnívám se, že téměř všichni přestáli aktuální filmování bez úhony, tedy až na toho hošana na závěr, toho s těma velkejma koulema, to bude kýla jak od Frištenskýho...

Opět paráda. Za "Budulínka" dávám deset z deseti možných, to sedlo.

Takže, co jsme se dozvěděli? No především tu, pro mnohé diskutéry, sžíravou pravdu, že (slečna?) Hanička umí jezdit lépe než 99 % zdejšího kniplteamu. Překvapuje to snad někoho? Asi ne, co? Tak to jen zrakapituluji pro ty intelektuálně dušnější - Hanička umí vypadat a umí jezdit. Tahle uhrančivá konfigurace, navíc ve velice ležérním, příjemném autorském podání, dokonale umocňuje sytost zdejších diskuzních ruměnců. Proto tedy ty některé horní uplakané a krkolomné diskuzní zdrávasy.

Vizuální a hudební rámec videa opět na výbornou. Informační hodnota klasicky v plusu, co potřebuju a chci vědět jsem se dozvěděl dnes velmi, velmi přitažlivou formou. Holky válí, Audrey Hepburnová uznale mává z chodníku šátkem od Hermés, do toho solidní komentář z pozice chlapského šoférského světa, no... opět trefa do té správné garáže.

BRAVO ROADLOOK :yes:
Avatar - kolmar
24. 10. 2009 18:57
Re: ...
To ano, davam zapravdu, redakcia si je vedoma pojatim testu a tak to robi... no ak si pozriem starsie diely tak trochu zaplacem, napr. Z06 - asi naj roadlook, tak dobre, no ale RR, LR F vs. CR-V, 123d (s Hanickou podotykam!) alebo 500 vs. S 500, M 3 - tie boli velmi podarene aj humorom, vtipom, aj jazdami a inf. o autach!!! Kamera, strih, hudba podobne no comment - tradicne na velmi vysokej urovni.

Pravdupovediac, tu som trosku cakal viac... Dnes to testovali v motormagazine na stv a pan Jacz si neodpustil hranie s rucnou alebo napr. svizne tempo po okreskach, ktore odhalilo ze zadok nedrzi tak dobre stopu ako by sa mohlo zdat (napr. oproti predku).
Avatar - Johny.Rico
24. 10. 2009 18:51
Na tu vaši "Haničku" nikdy nekoukám...
...stáhněte to raději...
Avatar - white label
24. 10. 2009 17:43
Re: ...
Ano, ten se povedl víc, tohle bylo spíš jako do ženského magazínu, což částečně koresponduje s výběrem automobilu..., je asi hlavně otázka, kdo od toho co očekává...
Já teda osobně, nic "technicky hlubšího"...
Na klipech Roadlooku je mnohem zajímavější (než obsah mluveného slova), např. "samotná kamera"...
24. 10. 2009 16:42
Re: ...
To je pravda, Roadlook je lehce bulvární (v dobrém smyslu slova), ale všechno má své hranice. Ideální poměr vtipu a informací o autě byl podle mě u dílu s Z4.
neregistrovaný "martas."
24. 10. 2009 14:10
au
Co k tomu dodat Děs :no:
Avatar - white label
24. 10. 2009 13:42
Re: ...
Tento "videoklip" si ovšem rozhodně nedělá ambice na to, aby byl brán jako nějaká kvalitní, podrobnější "autorecenze"..., což je velmi podstatné i pro jeho (případné) hodnocení ...
neregistrovaný "KeinCZ"
24. 10. 2009 13:26
...
Příznám se, že jsem se ke konci začal stydět na co, že se to dívám. Pokud chce někdo kvalitní recenze, ať navštíví autoweb.cz Na toto se už nedá dívat.
Avatar - white label
24. 10. 2009 12:03
Re: Ach jo
Proč by měla jako herečka v "klipu" přestat "hrát"?
Možná je tu jen někomu smutno po Automotorevue a spol. ;-\
Edit: ...a přitom Hanička naopak zase není zrovna přesně můj "styl"...
Avatar - positivemind
24. 10. 2009 10:49
Ach jo
Já vím, Hanička je hezká holka, ale mě ty její hloupé připomínky už vtipné nepřijdou :-( už by měla přestat hrát tu hloupou a začít se chovat profesionálněji