Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Safe System jako standard pro Superb na Slovensku: SMS z auta v případě nebezpečí

ŠkodaSAT je od začátku dubna součástí výbavy Suberbů pro slovenský trh, pro ostatní modely a trhy je dodáván za příplatek.
Zpět na článek
neregistrovaný "sugg"
3. 5. 2011 12:55
Re: To se na Slovensku tak krade?
"hej, jazdia ku nam kradnut od zapadnej hranice..."

Hm, slabý...spíš k vám jezděj od východní hranice, ne?
A slovenští cigoši na Vsetínsku jsou taky známá kauza :no:
3. 5. 2011 00:13
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
Při nehodě můžeš ztratit vědomí a spoléhat se na přihlížející, nebo okolo jedoucí spoluobčany... nevím, nevím. Na okresce v noci, nebo za klidného dne, bys mohl čekat půl hodiny, hodinu, nebo i déle, než si tě někdo všimne. To je sakra dlouhá doba. Telefon se ti navíc může rozbít, zapadnout někam, vypadnout ven. Zkrátka, já si za (kvalitní) asistenční službu rád zaplatím. Ušetřený čas může tobě, nebo jinému účastníkovi nehody, zachránit život.
3. 5. 2011 00:03
Re: Příplatková ochrana
Stačily by takové vystřelovací hřeby do sedadla řidiče >:D Mám takový pocit, že auta s příplatkovou C4 by si teroristé velmi oblíbili. A asi by jsi mohl zapomenout na podzemní garáže. ;-)
2. 5. 2011 22:09
Re: To se na Slovensku tak krade?
aha, takže za všechno špatné mohou ostatní, za vybudovanou infrastrukturu, za to může zásluha lidu.
2. 5. 2011 19:22
Re: To se na Slovensku tak krade?
OK, nemá cenu to dále rozebírat. Jestli jsem někoho urazil, tak se omlouvám. Jsem totiž na toto téma hodně citlivý...
Avatar - gld
2. 5. 2011 19:08
Re: To se na Slovensku tak krade?
myslel som tie narážky na indov atď.
2. 5. 2011 18:43
Re: To se na Slovensku tak krade?
Já?

13:51 Atlis
"hej, jazdia ku nam kradnut od zapadnej hranice..."
Avatar - gld
2. 5. 2011 18:18
Re: To se na Slovensku tak krade?
s debilinami si o 14:14 začal ty

a vôbec sa táto diskusia zvrtla na hnojisko
Avatar - gld
2. 5. 2011 18:16
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
Ty si hrozný idiot a z tejto škatuľky ťa už nevytiahne ani dodge ram s redukciou :no:
2. 5. 2011 18:13
Re: Příplatková ochrana
To bys čučel, kdyby si to auto půjčila stará, co? >:-[]
2. 5. 2011 18:02
Re: To se na Slovensku tak krade?
Nemám důkaz abych ho tu vyložil. Ale můj kámoš dělá u policie. Už je několikrát chytili a komunikovali slovensky. Bohužel chytili bandu ještě bez lupu.

"inak fakt to mam v trubke. neviem co to ma spolocne z tymto clankom. skoda vzdy zvyhodnovala svk trh, neviem preco."

S tím jsi začal ty...
Avatar - Atlis
2. 5. 2011 17:31
Re: To se na Slovensku tak krade?
mno na svk ste ich za spolocneho statu vyvozili vy. to, ze mate slabych policajtov je vas problem. mne cigani ukradli pred rokmi z auta radio a co teraz? kradnu vsetci. slovaci, cesi, cigani...

mas dokaz, ze ti cigani u vas maju slovenske obcianstvo? :-) ci jpp?

inak fakt to mam v trubke. neviem co to ma spolocne z tymto clankom. skoda vzdy zvyhodnovala svk trh, neviem preco.
2. 5. 2011 17:03
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
Aka je cena tvojho zivota, ked zarabas 50e denne alebo 1000e? Ked si bohaty, nezacnes si zivot vazit viac, nez ked si bezdomovec? Kolko ludi u nas priplaca za ESP a hlavove a kolenne airbagy. Mozno si niekde v TV pocul, ze ludsky zivot ma cenu rovnaku, ale nie je to pravda. ma taku cenu, aku sme schopni a ochotni za neho zaplatit.
2. 5. 2011 16:48
Re: To se na Slovensku tak krade?
nejspis to, ze si je tam pestujete
Avatar - gld
2. 5. 2011 16:38
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
S tou cenou života si sa pekne vyfarbil :no:

A s tým nachádzaním na jar- koľko takých prípadov sa už na slovensku stalo? Hm?
2. 5. 2011 16:26
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
Ked sa vysypes mimo hlavneho tahu v zime, tak ta najdu az ked sa roztopi sneh na jar, ale za 14tisic to nie je pre kazdeho. Jedine podnikatelov zivot ma taku cenu, ze si je ochotny priplatit za offroad a jeho spotrebu a potom aj za takuto SMS.
2. 5. 2011 14:55
Re: To se na Slovensku tak krade?
To, že to jsou občané Slovenské republiky a vy by jste si s nima měli udělat pořádek. Několikrát je chytili ještě v den loupeže v Bratislavě, podle oznámené poznávací značky (podobné problémy dle slovenské policie mají i Maďaři - proto ta Bratislava), ale auto bylo prázdné a nasraná cigoška vykřikovala, že ona nic a že má alibi a prý celý den byla v Bratislavě. Policie ČR spolupracuje s PSR, ale bohužel zatím neudělali nic. Naši nic nezmůžou, na rozestavení hlídek nemají kapacity.
Avatar - Atlis
2. 5. 2011 14:34
Re: To se na Slovensku tak krade?
jj cigani kradnu :-) co s tym maju slovaci?
Avatar - gld
2. 5. 2011 14:27
Re: a mobilnim operatorum se zavratne
Úprimne povedané, dnes v dobách mobilných telefónov nechápem význam tohto "vynálezu". Keď sa vysypeš do škarpy, záchranku ti zavolá niekto z okoloidúcich (chabá útecha ale nájde sa dosť aj takých) a asistenčnú službu si vytočím aj sám.

Už vidím tie kvantá falošných poplachov..ja by som to mal omylom stlačené aspoň 2x do týždňa >:D
2. 5. 2011 14:14
Re: To se na Slovensku tak krade?
Nic proti, ale já jsem bydlím na Vsetínsku na hranicích a jsou tu celé komanda cigošů ze Slovenska a kradou úplně šíleně. Policie si neví rady. Jsou dobře organizovaní, drzí a neuvěřitelně rychlí. Soused přišel už o motorou pilu a sekačku. Mě vykradli auto. Stalo se to před domem, když jsem se vracel do domu pro tašku! Měli na to čas tak cca 15 sec. Všude byl plno chodců, naproti je hospoda. Někomu už prý ukradli motorku. To jsem zapadlá díra. Museli jsem oplotit dům i z přední strany a tím jsme zvětšili výběh psovi, který naštěstí nemá nikoho rád, je velký a první kouše a pak "se ptá". Zkušenost má s nimi minimálně polovina vesnice...
Avatar - Atlis
2. 5. 2011 13:51
Re: To se na Slovensku tak krade?
hej, jazdia ku nam kradnut od zapadnej hranice...
Avatar - DawQa
2. 5. 2011 13:07
Re: Příplatková ochrana
>:D ale zase až tak špatný by to nebylo >:D teda pokud by pojistovna auto zaplatila >:D ale stejně zní to zajmavě ale dfalších 6000 ročně+ pojištění, chapu že to zadarmo nelze... v rumstru fabii to určitě budoucnost nema což je škoda..
Avatar - ManInBlack
2. 5. 2011 12:31
Příplatková ochrana
A další verzi bude další položkou pro ochranu před definitivním ukradením vozidla bude nálož 1kg C4. Když deaktivuje zloděj GPS vyhledávání a jakmile smskou potvrdíte, že Vám to auto ukradli, tak dispečink tu C4 odpálí >:D To ubyde zlodějů aut!
neregistrovaný "sugg"
2. 5. 2011 11:50
To se na Slovensku tak krade?
??
2. 5. 2011 10:06
Re: mozna dalsi duvod
Ještě je tam v ceně prodloužená záruka na 4 roky nebo 120 000 km. ;-)
2. 5. 2011 09:57
mozna dalsi duvod
proc vedle rozsahlejsi vybavy a nizsi ceny uvazovat o reimportu ze slovenska.
2. 5. 2011 08:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.