Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mercedes-Benz C Coupé: První jízdní dojmy

Mercedes se poprvé napřímo pouští do konfrontace mezi kupé střední třídy. Jaká je dvoudveřová třída C?
Zpět na článek
Avatar - positivemind
18. 6. 2011 00:32
Re: C-coupé
Zase se budu opakovat, ale ty dveře! E-kupé je správné kupé, nemá dveře s rámem - dá se to stáhnout jako "rybička".
neregistrovaný "Aventador"
17. 6. 2011 22:28
C-coupé
tohle auto se mě líbí od začátku fakt super, i ten facelift sedanu je taky parádní, dnes jsme ho viděl a opravdu to tomu autu dodalo švih...a to že se mě facelifty často nelíbí(viz současný passat, octavia nebo fabia) tak mercedesy facelifty umí, třeba i stárnoucí ML po faceliftu vypadá suprově a nikdo by jí ten věk nehádal...osobně si myslím že současné ML po faceliftu je hezčí než to nové...i tak mercedes za tohle palec nahoru: a já také vítám manuál...už jsem si začínal myslet že v mercedesech manuální převodovka vymřela...a jsem rád že ještě ne, a co víc, že ji dali do sprotovního vozu...a jestli je pravda, že mercedes dokaáže mít zpětnou vazbu a trochu tužší podvozek tak jim za to jako jejich fanda líbám nohy a jen tak dál...atmosféry 63AMG at vydrží co nejdéle... :-) at je co nejvíce ojetin...a at my obyčejní smrtelníci si to mohli za patnáct let koupit za čtvrt mega mezitím co budou ostatní jezdit s osmideckovými oturbenými dvouválci TSi nebo multiair...
Avatar - ryman
17. 6. 2011 22:14
Re: Moc pěkné...
pravda, je to moc povedená práce :yes:
Avatar - boost.
17. 6. 2011 15:35
Re: Moc pěkné...
Už se mně nechce ani nic psát, když s vámi plně souhlasím... >:D
AMG verze s tou jednou lamelou a jiným nárazníkem mi i přes ten motor přijde uhlazenější.
Céčko, Éčko, CL, třída S, SLS, SLK, CLS, ML, G(L) = WIN :yes:
Avatar - Rojin
17. 6. 2011 14:44
Re: Moc pěkné...
:yes: C - coupe, to je prostě balzám se na něj dívat. A co teprve když v něm jedeš, to musí být požitek. Pokud pronikne trošku více zvuku a hlavně hezčího dovnitř ("v běžných motorech") než v případě C - sedan, tak pak nebude mít chybu, jinak,
C-sedan je jedno z nejlepších aut ve kterých jsem kdy jel. Jak pohodlí, tak dynamika 220-tky vše tak, jak to umí jen mercedes !

A jak píšeš 63 AMG úúú to je prda !
Avatar - CHerokee
17. 6. 2011 14:26
Moc pěkné...
Tohle autíčko je povedené, ale na vlastní oči jsem viděl Affalterbachu jedno, které nemá konkurenci...atmosférický 63 AMG v černém matu, černočervený interiér a rudé brzdy. Žádné jiné provedení se mu nevyrovná a je to naprostý král ve své třídě a poslední (neturbovaný) svého druhu.