Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Neúspěšné modely: Opel Signum / Chevrolet Malibu Maxx (2003-2007)

Signum trpel cenou, kopírujúcou úroveň vyššej triedy, pričom výzor auta bol zjavne súčasťou radu Vectra.
Zpět na článek
2. 8. 2011 10:53
Opel Signum
S tímto vozem jsem najel už ca 50 tis. km. Je pravda, že to je de facto až po B sloupek čistokrevná Vectra, na stejné podvozkové platformě. Auto bylo koncipováno jako luxusnější odnož právě po chybějícím modelu Omega. Je jiné, zvláštní, německy hranaté, prostě své. Je pro lidi, kteří nemusí nutně plynout s davem. Pro mne je to parádní vůz v luxusní výbavě, díky své neotřelosti za zlomek ceny podobně vybavených aut. Spokojenost - viz odkaz níže

[odkaz]
neregistrovaný "Stillborn"
15. 7. 2011 22:15
Re: Maxx
Jo, jo, Maxx je parádní a řidičskou zkušenost s ním ti celkem závidím. Kdežto kdybys mi řekl, že najel deset tisíc se signumem, ani bych tomu nevěnoval pozornost. Holt to auto nebylo pořádně vymyšlený...
Avatar - gld
15. 7. 2011 00:34
Re: Maxx
maxx mi tiež príde z dizajnového hľadiska zaujímavejší
Avatar - Pekelná Micinka
14. 7. 2011 18:11
Re: 1:1
Ano, toto jsem měl na mysli. V této třídě jsou jediní úspěšní "kříženci" tzv. 4dv. kupé.
14. 7. 2011 15:55
Maxx
S Maxxem jsem najel cca 10 tis. km a to auto jsem miloval. Sedlo mi jak rukavice. 3.5 V6 s automatem je fakt na pohodu, kupodivu spotreba do 8L. V Evrope jich bohuzel moc neni a dovest je nemysl. Signum me designove tolik neoslovuje.
Skoda, ze neuspel.
Avatar - R32
14. 7. 2011 10:19
Re: 1:1
Podľa mňa mal na mysli skôr koncepciu auta, teda "čudo" vo vyššej strednej triede kde sú karty rozdané úplne jasne: kupé, sedan, kombi alebo MPV... žiaden crossover sa tu nepresadil, či už Avantime, Vel Satis alebo Signum, prípadne sa dá sledovať aj neúspech BMW 5 GT.
Avatar - del42sa
14. 7. 2011 08:05
Re: 1:1
to bych neřekl...,Vel Satis byl originál z venku i zevnitř a vedle tohoto vypadal svébytně, rozhodně to nebyla variace na Lagunu s uřízlým kufrem. Tohle má jak palubku tak i vlastně celý předek z Opelu Vectra. A snaha ušetřit z toho přímo čiší !!!! :no: