Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kanye West a Jay-Z: Konec jednoho Maybachu 57 jako motiv videoklipu

Dva američtí rappeři si ve svém novém klipu pohráli s německým symbolem luxusu na čtyřech kolech.
Zpět na článek
neregistrovaný "Mangusta"
17. 8. 2011 22:20
Re: "umělci" a "sportovci"
Ano to mi mluví z duše... :yes:
neregistrovaný "Mangusta"
17. 8. 2011 22:19
Re: "umělci" a "sportovci"
Ani nevíš, co a kdo byly a jsou KSČ/M!!! Tohle si opravdu na mojí adresu neber do huby!!! Jdi se raději zeptat tatínka, ať ti poví kdo to byl komunista. Bohužel vy byste je nachvilku potřebovaly zažít!! ;-\
neregistrovaný "Mangusta"
17. 8. 2011 22:12
Re: "umělci" a "sportovci"
Ty jdi šoupat nohama mladej! Na svět si nestěžuju, ale svobodně píšu do diskuze můj názor. To že jste "omezená" generace to je váš problém. Vše vidíte pouze prostřednictvím TV, reklam a facebooku ... Tak šup jdi si domluvit nějakej hustej pokec s kámošema kdo má zase novej mobil za patnáct klacků atd... jo a nevím, kdo tu tráví tolik času já nemám tisíc příspěvků jako některý nemakačenka ... :-!
Avatar - euro89
16. 8. 2011 00:49
Re: "umělci" a "sportovci"
Kdybys něco uměl, nemusel bys dneska 17h denně rovnat pneumatiky někde ve skladu a třeba by sis takový peníze taky vydělal. Jinak dneska (včera) jsi měl předpokládám volno, že jsi podle doby příspěvků celý večer seděl u internetu a stěžoval si, jak je ten svět nespravedlivý. >:-[]
Avatar - euro89
16. 8. 2011 00:40
Re: "umělci" a "sportovci"
Tak už nezáviď. Je jedno, jestli jsi zasloužilým členem KSČM nebo jsi se převlíknul do oranžový a každý ráno zametáš v lidovém domě. >:-[] V americe mají naštěstí svobodu a za svoje peníze si můžou koupit co chtějí a pak to klidně roztřískat a ty s tím stejně nic neuděláš. >:D I kdyby měl na kontě jen jednu písničku, tak pokud mu ty prachy vydělá, tak ti do toho nic neni. A to podotýkám, že nejsem posluchačem black music.
Avatar - gld
15. 8. 2011 23:57
Re: "Novinařina"
Lebo preto..ruskí autobusári a hip hopové nuly s autogénom predávajú..a druhá vlna krízy sa musí odvracať, aj keď len na auto.cz

btw dočkaj času, vyhrnie sa na nás frankfurt a budeš mať automobilovú jeseň
15. 8. 2011 23:54
Re: Exelero
Koukal jsem na fotky a všiml jsem si, že existuje i více barevných verzí. Já znám celočerné, ale na Concours d'Elegance bylo k vidění dvoutónové černá-šedá. Ono to dává smysl i z hlediska vývoje. Těch dalších 5 mohly být prototypy, které následně prodali. Nebo naopak se prodalo to jedno, se kterým se testovalo, a prototypy sešrotovali.

Všude se píše, že je jediné. Takže bych se přikláněl k tomu, že prototypy sešrotovali.
15. 8. 2011 23:44
Re: Exelero
Všude jsem našel, že byl vyroben jen jeden exemplář. Ono pokud bych jich bylo vyrobeno více, jen horko těžko by za něj někdo dal přes 8 mil USD.
15. 8. 2011 23:29
Re: Exelero
To jsem si původně také myslel. A že byl darován nějakému německému muzeu. Ale prý jich je 6. Osobně si neumím představit, že by muzeum prodalo jediný kus. V muzeu by měl být ten exemplář, který provedl vlastní test pneumatik Fulda.
15. 8. 2011 23:27
Re: "umělci" a "sportovci"
Je to jen otázka společnosti. Mě je na zvracení, když někdo tomu, co se dnes produkuje, říká umění. To je urážka všech umělců. Někdy neměli pomalu ani na chleba, ale tvořili a tvořili. Jejich dílo bylo často pochopeno a oceněno až po jejich smrti. Za života byli někteří skoro odpad společnosti.

A profesionální sport je kapitola sama pro sebe. Nesnáším ho. Jsem na něj velmi alergický. Když mám rád fotbal, tak se zvednu ze zadku a jdu si ho zahrát. Nezapnu si televizi a nezačnu konzumovat reklamu. To je vše, co sport dnes je. Reklama. Porovnejte si "moderní olympijské hry" dnes a před 100 lety. Je to jen výsměch. Banda neproduktivních feťáků s reklamou pomalu vytetovanou na obličeji.

To ze mě nemluví závist. To je mi skutečně na zvracení. Podle mě jasný důkaz úpadku společnosti. Spíš než zavést stropy to chce zapracovat na vlastní identitě. Radši bych se střelil do nohy, než sponzoroval profesionálního sportovce. A takový zákaz reklamy ve sportu by určitě zamíchal kartami. Soutěžit ani tvořit by člověk v mém světě neměl jen pro peníze. Je pak akorát ekvivalentem prostitutky.
15. 8. 2011 22:51
Re: Exelero
Je jen jeden exemplář
15. 8. 2011 22:42
Re: Exelero
Ta cena by zhruba seděla. Je jich snad 6 na světě.
15. 8. 2011 21:29
Re: "umělci" a "sportovci"
aha mld, no tak to mas pravdu to jsem se spletl : ) pardon, to asi fakt nemaju
15. 8. 2011 21:26
Re: "umělci" a "sportovci"
To protože sis ten věk změnil až během týhle diskuze. A omlouvám se, že jsem si toho všiml o trošku později, přece jen si tvůj profil neaktualizuju 10 krát za minutu.
Víš co, bude lepší, když to ukončíme, jakákoliv naděje na inteligentní a věcnou diskuzi už prakticky neexistuje a nerad bych aby se to zvhly v nějaký osobní invektivy ;-)
15. 8. 2011 21:23
Re: "umělci" a "sportovci"
Jay-Z si za rok vydělal 37 mil USD, West 16 mil. A teď mi řekni, jak by s takovými výdělky dali dohromady 10 mld USD (pokud si ovšem nepleteš miliony a miliardy!).
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 21:22
Re: "umělci" a "sportovci"
Ti co dělají podobnou práci Ano, a ti kteří o ní ví jen to jak se ta pozice jmenuje Ne. P.s. Je zvláštní že jsi se na ten věk ozval až po hattori hanzo >:D >:D Prober se.
15. 8. 2011 21:18
Re: "umělci" a "sportovci"
no to teda maju majetok v hodnote 10 mld USD... kazdy z nich sam ma viac ako 10 mil, ak si myslis ze nemaju tak sa strasne mylis : )
15. 8. 2011 20:59
Re: "umělci" a "sportovci"
Jednou 26 let, podruhý 46, můžem očekávat ještě nějakou změnu? >:D A propos to si opravdu myslíš, že někdo bude věřit té tvé pohádce o 17 hodinové pracovní době ve vývojovém centru BMW?
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 20:49
Re: "umělci" a "sportovci"
Nemám zapotřebí si kvůli jednomu článku měnit věk, pohlaví, národnost atd. To že jsi se třeba překoukl zrovna Ty a najednou je to špatně je tvoje věc. Ano dřu sedmnáct hodin denně ale dřu ve vývojovém centru BMW pokud tě to zajímá a takovou práci tu rozhodně neseženu. Oproti podobné práci v Čr mám čtyřikrát víc ale dělám. Rozhodně dnes není ani v Německu Maybach sem Maybach tam... Čtu pouze: Handelsblatt a Frankenpost nic víc nepotřebuji (pokud tedy ty noviny vůbec znáš).
Avatar - hattori_hanzo
15. 8. 2011 20:22
Re: "umělci" a "sportovci"
Kdyby jsi přiznal že jsi se překlikl a místo roku narození 1965 jsi zvolil 1985, mohl bych tě brát o dost vážněji než jako ukřičenýho alibistu. Těch 26 jsi tam měl protože já číst umím a evidentně mám taky lepší zrak než ty, protože taky dobře vidím to co čtu.
Nicméně čí je problém že ty se musíš dřít sedumnáct hodin denně v cizí zemi?Můj?Sportovců?Zpěváků?Kdepak...Tvůj… pouze a jenom tvůj!Kdyby jsi nečetl nějaký pochybný plátky(btw. co to je sakra za noviny že je v nich každej druhej článek o finančních stropech ve sportu a kultuře?Nějakej pamflet Die Linke?), nezabejval se pliváním na věci se kterejma stejně nehneš a trochu na sobě makal, mohl by jsi se mít taky dobře ve stylu "Maybach sem, Maybach tam".
V dnešní době to jde jednodušeji než si myslíš. Pravděpodobně však ne pro lidi jako jsi ty, protože pro ty platí v životě vždycky jen jeden strop a to strop jejich vlastní malosti.
15. 8. 2011 20:13
Re: "umělci" a "sportovci"
V Číně je zas normální, že jedí psy. Mimochodem jak si představuješ ten platový strop v kultuře? To jako budou opět normy, kolik si každý umělec bude moc za vystoupení říct? A kolik že ti to vůbec je? Jednou 26, podruhý zas 46, kdo se v tom má vyznat.
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 20:06
Re: "umělci" a "sportovci"
Eh. Nauč se číst pokud tě to nikdo neučil tak pardon... Můj názor je dle tvého doleva ale dle mého je úplně normální. Já dělám desátým rokem v Německu v automobilový branži a to i sedmnáct hodin denně a pochybuju že se budu mít někdy takhle a nejsem jedinej poslední dobou co čtu v Německu v novinách je to každý druhý názor který je pro finanční strop ve sportu a kultuře.
Avatar - hattori_hanzo
15. 8. 2011 19:42
Re: "umělci" a "sportovci"
Je ti 26 let a máš už "dvacet let za sebou" dobu kdy už jsi mohl jít legálně na pivo a kdy jsi dostal papíry?Zvláštní, velmi zvláštní... 8-s Jinak xganga má pravdu,tvůj názor je tak trochu doleva.
Avatar - hattori_hanzo
15. 8. 2011 19:37
"Novinařina"
Známé české moudro říká že když něco neumím, tak to nedělám. V tomhle případě bych panu redaktorovi doporučil aby když o něčem neví všechno, tak ať o tom raději nepíše a ještě se svým nedostatkem informací vědomě nechlubí.
Kdyby totiž trochu zapátral, zjistil by totiž že pánové vzali Maybacha z Jay-Zho garáže, použili ho k natočení videoklipu(jde o první singl z jejich dlouho očekávaný společný desky, takže něco kontroverzního se celkem dalo očekávat) a následně ho nabídnou v aukci, přičemž celej výtěžek z ní bude poslán jako pomoc hladovějícím afričanům do oblasti tzv. Afrického rohu kde je aktuálně probíhá jeden z nejhorších hladomorů co kdy na černým kontinentu byl.
PS: To se vyvažuje okurková sezóna, nebo proč se na mě z RSS feedu Auto.cz v poslední době hrnou hip hopový hvězdy, Mr.Bean, ruský autobusáci a podobný krávoviny?
15. 8. 2011 19:33
Re: "umělci" a "sportovci"
Tak za prvé Jay-Z ani Kanye nemaj majetek v hodnotě 10 mld USD (ani dohromady). Zadruhé všechno určuje poptávka. Pokud je někdo schopen dát nějakému sportovci 40 milionů dolarů ročně (předpokládá se, že jeho přínos bude mnohem větší), nevidím v tom absolutně žádný problém. Že je to svým způsobem nefér vůči ostatním, kteří mnohokrát dělají náročnější a zodpovědnější práci, to už prostě tak je. Život není spravedlivý, je lepší si na to zvyknout.
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 19:23
Re: "umělci" a "sportovci"
Já mam svoje postoje hodně ujasněný! Ale přijde mi docela nepoměr když má někdo majetek v hodnotě 10 mld USD a na "kontě" sotva deset alb. Nebo když někdo rezolutně odmítá hrát za 25 milionů dolarů za sezonu že bude hrát za min. 40 ( letošní stávka NBA). To mi opravdu nepřijde normální pokud tobě ano tak se od vaší generace máme na co těšit. :-!
15. 8. 2011 19:12
Re: "umělci" a "sportovci"
Bolševici vaší rodině všechno sebrali a ty bys sportovcům a umělcům pravděpodobně udělal to samý (aspoň podle toho, co si napsal v prvním příspěvku - viz. "Pokud se to nezačne omezovat tak tu bude zachvilku totální anarchie."), takže si radši ujasni svý postoje!
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 18:52
Re: "umělci" a "sportovci"
Hele "kamaráde" ještě jednou mě spojíš s KSČ tak pro mě nebude problém si pro tebe do tý posraný Dobříše dojet! Bolševici naší rodině vše sebrali tak jsem na tohle DOST vysazenej!! V mém příspěvku není závist ani naznačená pouze holá fakta. A pokud ti to co jsem napsal tak nepřijde tak je mi tě líto... Nemá cenu s tebou na takovéhle téma vůbec diskutovat, jsi rád že ti je osmnáct dostal jsi papíry a legálně můžeš na pivo takže jsi velký borec! Tohle už mám dvacet let zasebou...
15. 8. 2011 18:35
Re: "umělci" a "sportovci"
Tady se zas sešla "inteligence" :-( Maybach má německý značky, takže evidentně půjde spíš o reklamu (Maybach mele z posledního, takže se jim i tato forma propagace může hodit).
To Mangusta: Podle mnnožství závisti v tvym příspěvku bych řekl, že asi budeš jedním z těch údajných mladých členů KSČM, kteří mají snížit průměrný věk členů pod 70 let >:D >:D
neregistrovaný "Mangusta"
15. 8. 2011 18:09
"umělci" a "sportovci"
Tady je krásná ukázka absolutní zhovadilosti. Tito "lidé" si absolutně ničeho neváží... Idioti co je poslouchaíj a podporujou v nakupování aut za x milionů dolarů apod. Úplně stejný je to se sportovci. Pokud se to nezačne omezovat tak tu bude zachvilku totální anarchie. Státům docházejí peníze ale když se sečte majetek dvou - tří sportovců nebo umělců tak (s nadsázkou) mají rozpočet USA...
Avatar - Radkos
15. 8. 2011 13:47
HOVADA
* americky!!! sami poradny auta vyrabet neumej, ale nicit neci kvalitni evropskou praci to by jim slo... vypatlanci a z ty pisnicky, teda jestli se tomu tak da rikat, BYCH BLIL!!!!
Avatar - ryman
15. 8. 2011 13:37
Re: Exelero
tomu říkám auto pro lucifera >:-[]
15. 8. 2011 07:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.