Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Suzuki Swift 1,2 VVT 4x4 - Čtyři v záběru

Svišť je na horách jako doma. A co Swift?
Zpět na článek
anonym
4. 12. 2012 19:06
auto dily suzuki?!
[odkaz] nejlevnější autodíly na vozy všech značek, online katalog
27. 12. 2011 21:27
Re: Swiftík
to nebudu protoze uplne stejne to dopadne i s tim paketem pro spatny cesty....
Avatar - petrumr
27. 12. 2011 17:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 12. 2011 19:57
Re: 4x4
Představ si, že po světě jezdí i jiná vozidla než osobní automobily. Můžeš se tak setkat například s označením 6x4 nebo 8x8 a dalšími.
Avatar - Bristol
24. 12. 2011 17:25
Re: Swiftík
tak většina těch scoutů, alltracků, subways a podobných plastics jsou jen pozéři...vedle kterejch každej SUV vypadá jako defender...tohle je sice taky jen obyč auto se 4x4 ale aspoň si nehraje na drsnýho hocha v podzemní garáži paladdia :yes:
24. 12. 2011 16:08
Re: 4x4
absolutně. Nemusíš se hned nadýmat - jsou Vánoce. Stačilo říct, že Ti to nesedlo, že jsem žertoval pod Tvým příspěvkem. Já už bych to opravdu nikdy neudělal........fakt ne.... Tak si to shrňme - jsem špatný joker, notně mentálně unavený a navíc zřejmě i mentálně chorý - a to všechno, kvůli trpaslíkům...... Běžím spolknout pjášek... A nezapomeň - neberme život příliš vážně - stejně z něj nevyvázneme živí.
Hezké Vánoce ............
24. 12. 2011 15:49
Re: 4x4
Velmi nezdařený pokus o vtip, ale asi jsi před Vánoci už unavený...
24. 12. 2011 15:47
Re: 4x4
No to je úžasné. Kolik kol mají auta.Jsi k smíchu. Těch osobních s jiným počtem kol je 0,0000%.
24. 12. 2011 08:11
Re: 4x4
Krásný příspěvek pro dobrou náladu... díky ti za něj a krásné Vánoce i tobě.. :-) :-)
23. 12. 2011 21:33
Re: 4x4
jdeš na to vědecky zcela správně. 16 je totiž číslovka označující počet trpaslíků otáčejících každým hnaným kolem. Do případného výpočtu spotřeby energie trpaslíků je potřeba potom započítat příjem stravy dle kalorické hodnoty na jednoho trpaslíka a normohodinu otáčení kolem. K tomu se musí započítávat faktor teploty okolí, protože podle okolní teploty se jinak trpaslík potí a tím vydává více či méně energie. Také je potřeba počítat s tím, že trpaslík je náchylný na větší výdej energie v případě, že voda k jeho občerstvení nemá neutrální Ph.... A ještě nesmíš zapomenout na faktor stresu - to podle toho, na jakém území EU se zrovna trpaslík nachází a jak je na tom kterém území zdaně. Podle toho také vypuští množství emisí, které je přímo úměrné podílu vlákniny v jeho stravě...obvykle ještěrkách.... Uff - doufám, že jsem to trošku osvětlil ;-)
hezké Vánoce....
Avatar - Pjenkava
23. 12. 2011 21:21
Swiftík
Tenhle model Swiftu vypadá opravdu sympaticky. Nepotřebuje ani žádná obludná oplastování... Jako mají jíní konkurenční zoufalci, ještě často navíc v pohonu pouze předních kol. Paleček hore :yes:
Avatar - Bristol
23. 12. 2011 20:04
Swift
já mám toto auto moc rád...má sympatický vzhled stejně jako většina modelů suzuki... ;-) a jak jsem měl možnost zjistit je zábavné na silnici a má velmi komunikativní řízení...jak tu zmiňuje i autor...a toto dle mého drtivé většině dnešních aut bohužel chybí...když chce někdo opravdu sdílné řízení a komunikativní podvozek má buďto velmi omezený výběr...a nebo musí do bazaru pro starší fordy nebo BMW...je to tak a nic se s tím nic neudělá...daň za komfort, elektrické posilovače, ekologii, hybridy a všemožných elektronických pomocníků které nám pomáhají nebo zachraňují život...
23. 12. 2011 18:58
Re: 4x4
první číslo značí kolik má vozidlo kol a to druhé číslo kolik z nich je poháněno. Vcelku jsem se pousmál nad touhle otázečkou ale každý musel nějak začít ;-)
23. 12. 2011 18:50
4x4
Zajímalo by mně, proč jsou podobná auta označována 4X4.Učili jsme se ve škole, že 4X4=16.Tak se ptám - čeho 16?4x motor?16 náhonů?Označení považuji za pitomost. Mělo by logicky být 1x4 - jeden motor na 4 kola. Obdobně 1x2 - jeden motor na dvě kola.Nebo je to úplně jinak?
23. 12. 2011 12:11
Autor textu
má u mne plus - sice malé a v globálním měřítku bezvýznamné, ale díky za tu pasáž o pohonu 4x4, která jasně definuje, na co to auto má či nemá a nač je v něm ten pohon na "čtyři". :yes: