Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus CT 200h F SPORT EDITION na českém trhu

Na český trh dorazila sportovnější verze hybridního CT. Cena začíná na 869.000,-Kč.
Zpět na článek
10. 1. 2012 19:59
Re: anketa u Tesca
Vše, co potřebuje dotace, není životaschopné. :-!
10. 1. 2012 13:57
Sakra,
rad bych se setkal s majitelem tohoto vozu-musi to byt velmi zajimavy clovek, nevsedni povaha? dobrodruh? bylo by fajn vedet, co ho vedlo k "akvizici". je to mineno vazne, nikoliv jako ironie...
10. 1. 2012 11:37
Re: Hybridní křeč
Při slově hybrid se mi jež nesrstí. Minimálně po technické stránce jsou to zajímavé vozy. Jež se mi srstí při sousloví "sportovní hybrid, výkon 100kw" ;-)
Avatar - Jurrisek
10. 1. 2012 11:34
Re: Hybridní křeč
a ještě ktomu vypadá jak mazda 3 speed. >:D když slyším slovo hybrid tak se mi srstí jež :-)
10. 1. 2012 10:07
Re: anketa u Tesca
Nafta je ok,ale hybrid je hybrid.. nízké provozní náklady a do servisu jenom na kontrolu či výměna filtrů a oleje.. kdyby byla dotaze v ČR na hybridní/LPG či alternativní technologie při spalování paliva,která omezí emise a CO2,tak by půlka z těch lidí u Tesca chtěla hybrid nebo jiný druh spalování motoru.. proč asi tak Němci přecházejí houfně na CNG/LPG? Protože si to dokážou jednoduše spočítat,že se jim to vyplatí než klasická nafta a benzín...
10. 1. 2012 09:50
Hybridní křeč
Celkový výkon soustavy 136 koní. Pohotovostní hmotnost přes 1,4 tuny.

Ale dostanete tlumiče Kaybába, 17ti palcová kola (hur, hur), agresivněji tvarované nárazníky, prahové nástavce a voštinovou masku chladiče! A jako vrchol - volant obšitý perforovanou kůží s reliéfním logem F SPORT!!!

Probůh, takhle "zbytečné" auto jsem na našem trhu dlouho neviděl.
Avatar - KANKUNEN
10. 1. 2012 08:41
anketa u Tesca
Stačí se zeptat 100 lidí u Tesca co by chtěli za motor a 90% jim odpoví, že naftu. Cpát tady hybridy je jako prodávat v Indii hovězí.