Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chrysler 700C: American Room

Chrysler ukazuje v detroitské Cobo Hall možnou budoucnost svých velkých vanů. Jmenuje se 700C.
Zpět na článek
Avatar - Bubáq
15. 1. 2012 10:09
Re: Ale ano!
Sláva, nejsem v tom sám! Je to vyslověně krásné auto, ba překrásné. Pokud by to byla Lancia, pak bych neváhal s objednávkou... Od prvního okamžiku tento design opravdu obdivuji, je to socha nejvyšších estetických kvalit!
12. 1. 2012 20:31
Ale ano!
K těmto "room" typům vozů, s možností 7 sedadel, se tento design vyloženě hodí... a navíc, zde totálně sekne! Mně se líbí tento možný "RoomChrys" (snad jen trochu upravit ten výraz masky - onen široký pás mi jaksi nesedí)... a ono těch fotografií je možné nalézti mnohem více na netu... a dokonce jistých detailů... jen škoda, zatím zásadní možné specifikace se Chrysler rozhodl tajit...

Jisté detaily zde: [odkaz]

:yes:
Avatar - Andromeda
12. 1. 2012 17:49
Re: No tak doufám
Ježíši, kde že pan Čapek čerpal námět na povídku s dort pečícími zvířaty ??? Třeba nemám to správné oko, vkus...dobrá, studie, ale i tak :no:
12. 1. 2012 17:37
Re: 700C
.... je zoufalá a když už se na tom shodnu i s Barikem, musí to být opravdu vážné..... 8-s
12. 1. 2012 13:57
Re: No tak doufám
Potvrdilo můj názor. Dvě třetiny ok, "zadnice" peklo ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
12. 1. 2012 13:38
700C
Kucí, jak se vám líbí vaše nová Lancia? >:-[] 8-s
12. 1. 2012 13:22
Nu
mohla by to být zajímavá náhrada za Pacifiku. Design je určitě velmi odvážný a futuristický, ale..... neumím říct že by se mi hnusil. To auto je tak zvláštní až je svým způsobem i hezké.
12. 1. 2012 11:56
Re: No tak doufám
Málo fotek k hodnocení. Až k zadním kolům to nevypadá zle (v rámci studie), ale ten zbytek je katastrofa 8-s
Avatar - Barrichello
12. 1. 2012 10:51
Re: No tak doufám
Auto týhle kategorie ANO, nejsem proti.
Měco menšího jak Town and country by se rozhodně šiklo.

Ale tahle splácanina fakt ne. To sou 3 auta dohromady, celkově k sobě boky a předek a zadek nějak neladí.
Kliky sou v pohodě, to se mi líbí.
Ale to okno druhých dvěří, TFUUUUJ připomělo mi to Ssang Yong.
12. 1. 2012 09:24
Re: No tak doufám
hned jak jsem to viděl tak mi bylo jasné, že budeš nadšen >:D
Spojení klik prvních a druhých dveří ve mě evokuje vzpomínku na Phedru.... :'-( (RIP)
No, myslím že tohle opravdu do série neprojde.... Rozhodně ne pro USA.... ;-)