Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari California: Nově s 490 koni pod kapotou

Modernizovaná California zhubla 30 kilogramů, její osmiválec pak o 30 koní posílil.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2012 21:52
Re: je neuvěřitelné
NEuvěřitelné to opradu je. Není to tak dávno co mi špičkové Ferrari 550 Maranello (s motorem V12) přišlo jako "brutální supersport" a dnes je "lážoplážopohodové" nejpomalejší Ferrari - California výkonnější i rychlejší.. ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2012 21:45
Re: jednoduše
Mám velmi podobný až STEJNÝ názor :yes: ;-)
PS: Ferrari FF mne opravdu "dostalo", a je "naprosto geniální" :yes: :-)
18. 2. 2012 09:36
Re: jednoduše
Určitě to není "klasické" Ferrari. Ale to není ani FF. A bral bych obě dvě, radši, než všechny ostatní:-)
Avatar - beibej
17. 2. 2012 22:10
je neuvěřitelné
jak se zlepšují parametry vozů. Vždyť California modificata má stejné zrychlení jako ikonická F50 :yes:
Avatar - Hammunasakra
17. 2. 2012 10:53
Re: jednoduše
Mám STEJNÝ názor (a "párkrát" jsem jí naživo viděla.. :-)
17. 2. 2012 10:42
Re: jednoduše
jojo pohled naživo by rozhodně přesvědčil i mnoho diskuzních rozumbradů, kteří tvrdili, že to není skutečné ferrari, o opaku :yes:
17. 2. 2012 10:40
Re: jednoduše
Ano, to auto je třeba vidět na živo.
17. 2. 2012 10:39
Re: jednoduše
Určitě. Dle mne je třeba vidět Californii na živo, kdy v mém oku na fotkách "macatý" zadek nepůsobí tak obrovským dojmem. Tady mám jasno. GT coupé cabrio California. Klasické GT coupé Maserati Gran Turismo. Jen si říkám, jak by mohla California vypadat, kdyby existovala verze čistě coupe, kdy by páni inženýří nemuseli řešit skládání střechy a také tvar střechy neomezovali právě nutností skládat. Typoval bych to na obrovskou parádu klasických tvarů.
17. 2. 2012 10:35
Re: jednoduše
rozhodně... jedna každou noc parkuje kousek ode mě v zářivě bílé barvě a já se pokaždý cestou od auta/k autu málem přerazím, jak koukám na ni místo pod nohy >:-[]