Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: Porsche Boxster

Porsche nás řádně zásobilo fotografiemi i informacemi o nové generaci Boxsteru již v lednu. Pod světly reflektorů se roadster ukázal ale až v Ženevě.
Zpět na článek
Avatar - fOE
8. 3. 2012 08:24
Chybi mi tu...
... topper, abych se dozvedel ze je "medak" ve vsem lepsi >:D

Kazdopadne Boxster nadhera, kdyz se dokonala technika konecne spoji i s pohlednym designem nikdo uz nemuze tvrdit ze je to porsche pro chude. Mit moznost si koupit dalsi auto do rodiny jen na zabavu volba by byla jasna. :yes:
Avatar - rohYpnol
7. 3. 2012 21:43
Bez debaty
tady není o čem diskutovat. "Porš" ví co dělá :yes: A je vidět, že z peněz, co vydělá Cayene diesel, vyvíjí pravé sporťáky opravdu se vkusem :-!
7. 3. 2012 21:35
Re: Nádhera
Tady nejde o to, jestli je to S, ale že to není bílá, ale stříbrná. ;-) Možná už špatně vidím, ale mám jinou představu o bílé. Jen jsem dodal, že Porsche prezentuje v této barevné kombinaci právě Boxster S. Boxster je pak v kombinaci zlatý exteriér a dvoubarevný interiér šedá-zlatá.
7. 3. 2012 19:06
Re: Nádhera
No samosebou :-) jinak proč se taky hádat o tom jestli je bílej normál nebo esko. Myslím že Porsche by mi udělalo oba v každé z těch barevných provedení.. >:D Ale naštěstí to teď nemusím řešit protože moje kabrio po odzimování pořád slouží parádně >:-[]
7. 3. 2012 18:49
Re: Nádhera
A liší se vůbec nějak? Snad jen esko má dvojitou kulatou koncovku výfuku a normální Boxster jednoduchý ovál
7. 3. 2012 18:44
Re: Nádhera
Já ti nevím, není to náhodou stříbrná? ;-) (To je rétorická otázka, Boxster S se prezentuje ve stříbrné s červeným interiérem.)
Avatar - Ham.
7. 3. 2012 18:21
Boxster
ideální koncepce se nyní spojila s perfektními tvary, v této kategorii bez konkurence.
Avatar - petrumr
7. 3. 2012 17:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 3. 2012 17:09
Nádhera
Konečně Boxster, co nevypadá jako by bylo za trest, protože nemáte na 911 >:D Fakt nádhera :-) hlavně v té bílé barvě. Nová 911 mi přišla zvenku trochu přeplácaná, ale tohle super! :yes: S tímhle přístupem se začínám i těšit na toho novýho...Macana >:D