Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Když někdo nedokáže zaparkovat ani se Smartem (video)

Parkování se Smartem ForTwo by mělo být hračkou, ale množství videí, k nimž patří i to následující dokazuje, že je to úplně jinak.
Zpět na článek
1. 5. 2012 19:26
Re: BLESK!!!
Tak to se krutě pleteš, auto.cz je celkem navštěvované hlavně kvůli tradici, ostatní se posunuli někam jinam.
5. 4. 2012 19:25
Re: BLESK!!!
Já bych to taky tak nedramatizoval. Každý si může vybrat co bude číst nebo co přeskočí.

Bohužel mida už nikdy nic nenapíše. Asi se zboří svět.

:-)
5. 4. 2012 15:14
Re: BLESK!!!
Kam jinam? V ramci ceskych webu o autech je tohle jeste nejserioznejsi.
4. 4. 2012 20:33
Re: BLESK!!!
je něco špatného dát na stránky o autech i něco pro zasmání? pane neberete se trochu moc vážně?
Avatar - FISHkaa
4. 4. 2012 20:24
Re: BLESK!!!
existuje spousta jiných serverů, každý má právo výběru ;-) Když se mu tady nelíbí, může jít jinam - Každého volba, ale takhle se tady vyzvracet? Přijde mi to trapné
Avatar - Stefič
4. 4. 2012 15:48
Re: BLESK!!!
vždyť má pravdu. Tohle byl web, kde jsem se vždycky dozvěděl něco nového. Myšleno od diskutujících. Dnes sem chodí lidé, kteří buď opakují stejné blbosti o výjimečnosti VW nebo si tu jiní léčí komplexy. Nějakou odbornou myšlenku jsem tu nečetl ani nepamatuji. Lidé, kteří věděli o čem mluví patrně už chodí jinam...
Avatar - FISHkaa
4. 4. 2012 12:23
Re: BLESK!!!
ještěže máme demokracii >:D Tvůj odchod bude jistě pro všechny velkou ztrátou. Zhroutí se systém zisků z reklam, redaktoři postupně spáchají sebevraždu a bude konec světa...

pápá >:-[]
4. 4. 2012 11:35
BLESK!!!
Vážená redakce,

toto je můj poslední příspěvek, kterým se loučím s Vámi i místním osazenstvem diskutérů, prudičů a pomazaných hlav. Již nějakou dobu nejen já, ale i mnozí z diskutujících pozorujeme přibývající povrchnost a zvyšující se neprofesionalitu zdejšího portálu, který dlouhou dobu byl svým způsobem etalon mezi odbornými weby o autech. Ano - minulý čas je zcela na místě. Ta zpráva o přesunu pod křídla Blesku nebyla aprílová, ale byl to fakt!!! Nečtu Blesk a další podobné ubohosti, nesleduji Novu, z těchto bulvárních médií se mi zvedá žaludek a osobně pochybuji o inteligenci členů stáda, kteří ten hnůj kupují, čtou a sledují.

Sbohem Auto.cz
4. 4. 2012 09:38
Re: Záznam bych předal...
vysouložili řidičák? to se dá? 8-s
4. 4. 2012 09:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 4. 2012 09:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2012 08:44
Re: Záznam bych předal...
presne tak :yes:

pre krista pana ved tam je miesto minimalne pre octavku, to je na zaplakanie

tu je dalsi odstrasujuci priklad:
[odkaz]

odporucam pozriet uplne do konca :yes:

keby v tom case siel niekto po chodniku tak ho ta krava zvalcuje, toto uz nie je na smiech ale do placu ;-\

dnes ma vodicak kazda lama a najnebezpecnejsie su tie namachlene k.urvy co si ho vysulozili a ohrozuju nevinnych ludi, tie su snad este horsie ako fetaci a alkoholici za volantom
Avatar - R32
4. 4. 2012 08:39
Re: Kdyby to...
To bola inak pôvodná myšlienka Smartu - stáť autom kolmo tam, kde by sa malo pozdĺžne... Prvá generácia na to mala rozmery, tá nová vraj už prerástla maximálnu šírku parkovacieho miesta takže tak stáť nesmie.
Avatar - R32
4. 4. 2012 08:35
Re: Záznam bych předal...
Presne tak, nech si zaplatí v autoškole kondičné jazdy a potom znova na preskúšanie... Chápem, že každý vrátane mňa raz začínal no tu evidentne chýba logika parkovania - buď vytáča kolesá opačným smerom ako treba alebo to spraví neskoro a treba točiť už do opačnej. Veď to je úplne na hlavu, neviem si predstaviť čo by sa dialo v preplnenom centre mesta. ;-\
Inak keď som bol mladší mali sme garáž - klasickú jednu z X v rade a asi o tri garáže vedľa parkovala, teda skôr mala garáž jedna panička ktorá vždy keď prišla ku garáži vystúpila a poprosila ma aby som jej Lancera šupol do garáže... Mal som motorku a garáž bola niečo ako klubovňa >:D , takže ma vymákla dosť často, občas aj cinknutého ale na zaparkovanie do garáže to bolo v pohode.. >:D
4. 4. 2012 08:10
Záznam bych předal...
na policii a požadoval,aby dotyčné osobě odebrali papíry...
4. 4. 2012 07:32
Kdyby to...
...postavila normálně čumákem ke zdi, tak by se vzhledem k velikosti auta vůbec nic nestalo...