Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai ix45: Nástupce modelu Santa Fe nabídne výběr dvou délek

Hyundai si do New Yorku přichystal premiéru nové generace modelu Santa Fe. Evropská verze ponese označení ix45.
Zpět na článek
6. 4. 2012 19:38
Re: Emerickej khár...
Není to zrovna malé číslo. A nejde ani tak o prodeje jako o prestiž. Když si vybírám motor, tak má základní linie uvažování je minimálně 100 metrických koní na tunu celkové hmotnosti. A tady prostě pokulhávají.
6. 4. 2012 09:17
Re: Emerickej khár...
Co myslis kolko zakaznikov by si s motorom 3,3 naslo???
5. 4. 2012 23:11
Re: Emerickej khár...
Je to vidiet aj na ponuke motorov...kua zase,europe zostal ten sajrajt.

Stare Santa Fe II :yes:

Nove uvidime,ale interier sa mi paci.
5. 4. 2012 18:30
Emerickej khár...
Podle vzhledu jasně dáno, kde má nové santaféčko udělat díru do... trhu.
Avatar - escorpion
5. 4. 2012 16:45
Re: vcelku slusne
Či bude úspešné je otázne, uvidíme. Interiér je ako ropucha, mne sa skôr pozdáva ten v i30, ale koľko ľudí, toľko chutí. Exteriér je tiež diskutabilný, ale s výhradami ujde. Suma sumárum, nekúpil by som. Nielen tento model, ale koncern hyu/kia komplexne. Nehodnotím od klávesnice, ale po osobnej skúsenosti s minulou generáciou i30.
5. 4. 2012 16:36
Robustní, avšak příjemné!
Ke vzhledu mě napadá: mohutné, robustní, až agresivní, avšak stále příjemné... dokonale vyvážené... interiér také velmi vkusný, jediné, co mi moc nesedí je snad ono zalomení středních průduchů... bylo-li by to jaksi rovné, bylo by to pro mě líbivější... Jinak vše OK :yes: :yes:

Pro fajnšmekry ze slavnostního "zjevení" v N.Y.: [odkaz]

;-)
5. 4. 2012 16:15
Re: informacie
Toto je len taky vycuc z tlacovej spravy, cela je rozsiahla asi na 10 listov A4
Avatar - 3_diamanty
5. 4. 2012 16:08
vcelku slusne
treba povedat ze urcite to bude uspesne auto :yes: ;-)

mne osobne dizajn hyundaia nesedi az tak dokonale ako dizajn kie ale stejne je to pekne auto a interier sa mi v tomto vertikalnom rozpolozeni pozdava viac ako v i30 :yes:
5. 4. 2012 15:35
Re: Ale jo
To ze se kopiruje z VW se ani nedivim. Hyundai ma navrhare a vyvoj v Nemecku, takze podobne jako Skoda.
Avatar - Stephen
5. 4. 2012 15:04
Re: informacie
Tady je odkaz na celou tiskovou zprávu českého dovozce, obsah je stejný jako na Slovensku. Za poněkud převratné považuji nepoužití alfanumerického systému značení. [odkaz]
5. 4. 2012 14:59
informacie
Origo tlacova informacia pre Slovensko (asi aj Europu) hovori nieco ine:
- nazov Santa Fe zostava
- je dostupne iba s jednym razvorom - 2.700 mm
- dieselove motory 2,0 CRDi 110 kW a 2,2 CRDi 147 kW , silnejsia varianta tu nefiguruje
- benzin 2,4 GDi 142 kW
5. 4. 2012 14:52
50 na 50
Sice sa nekona prekvapenie nova ix45 sa mi pači interier klasicky korejsky ,exterierom sa mi viac pozdava kratšia verzia ,vačšiu verziu nemuseli natolko odlišovat aj ked je jasne,že kvoly 7 radu sedadial nebolo možne ponechat skosenie zadnej časti...inak nemam či kritizovat nekomplikovany dizajn len tak dalej hyundai
5. 4. 2012 14:10
Re: Pokrok pokracuje
Zvenku krásné, akorát zezadu mi trochu nesedí koncové světla na odklopném víku, připadají mi takové trošku malé k té mase a trochu vysoko.Vnitřek docela divoký, to zalomení středových průduchů mi moc nesedí, i30 i i40 se mi zdá elegantnější. Jinak super.
Avatar - kari.laz
5. 4. 2012 13:25
Re: Ale jo
Vidím to podobně. Co mi tam moc nesedí je ten zadek ve stylu ix35 (ta je pro mě dokonale odpudivá). Předek je docela v pohodě. Interier je pro mě poměrně zklamání. Nemůžu hodnotit materiály, ani zpracování, ale vypadá to, jak to říct, tak nějak "lacině" "neprémiově". Každopádně konečně jeden korejec s označením ix, co na mě hned nepůsobí odpudivě.pokud by se známkovalo tak by jsem to viděl tak na 3 (kvůli interieru, který se mi nelíbí) což je "dobrá".
5. 4. 2012 12:43
Překlep
Jenom upozorňuji na drobný překlep ve větě: "V Evropě nabídne Hyundai místo poměrně žíznivého benzinového motoru V6 turbodiesel 2,2 CRDi se 166 kW (255 k) a točivým momentem 500 Nm." ... těch koní by spíš mělo být 225, ne?
5. 4. 2012 12:32
Pokrok pokracuje
Interier zejmena v te ''elegantnejsi'' verzi vypata povedene, dojem kazi "dreveny" dekor, myslim si, ze az ty dalsi generace modelu dostanou Hyundai na novou interierovou uroven.
Exterierove ovsem neni co vytknout. Samozrejme, nekomu se fluidni design hyundaie nemusi libit, na druhou stranu je decentnejsi proporcni, a vubec neni prehnany jako treba v pripade Elantry, kde je toho uz trosku moc na tak male auto.
Avatar - Starfighter
5. 4. 2012 12:18
Ale jo
Na Hyundai to není až tak špatný. Tedy kromě interiéru, kde kromě patvarů a provařené nevkusné modré se kopírovalo od VW (volič automatické převodovky).