Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ram 1500 nově s osmistupňovým automatem a vzduchovým podvozkem

Americký pracovní stroj dostane luxusní techniku. To, co jsme ještě nedávno vídali jen v limuzínách a nejdražších SUV, dopřeje značka Ram i majitelům pickupů.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
8. 4. 2012 16:37
Re: Fantasticky
Oficiálně nikdo, nefociálně ten kdo to tu prodává + sevisy na ameriky. Na druhou stranu stejný motory sou v Jeepech , převodvky v Jeepch a Lancii, takže by to měl umět oservisovat i ofiko FIAT a jeho distribuční sít Lancia/jeep
Avatar - pratel
6. 4. 2012 23:59
Re: Fantasticky
Diky moc za odkazy. Servisuje to tu vobec niekto oficialne?
Avatar - Barrichello
6. 4. 2012 12:09
Re: Fantasticky
V dieslu to k mání je, s motory Cummins.

Plyn si tam můžeš nechat domontovat, 3,6ka navíc jezdí na E85.

2012 verze na prodej v čr:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

a najdeš i další
Avatar - Johny.Rico
6. 4. 2012 10:44
Re: Hmm...
Taky jsem dnes koukal na Autoweb.cz a psali o tom, že tam bude 8st ZF, což je perfektní!
6. 4. 2012 10:42
Re: Krasavec
souhlas, velmi povedené přemisťovadlo.
Avatar - pratel
6. 4. 2012 10:29
Fantasticky
vyrieseny volic automatickej prevodovky. Vyzera, ze je z hliniku a vydrzi hodne. Takisto tlacitka pohonu 4x4 pod nim. Uplna parada. Dostat to u nas v dizli alebo plyne za americku cenu, sekundu nevaham. Lakavy je hlavne ten kralovsky priestor pre vodica, vzhladom k mojim mieram 190/130.
Avatar - Barrichello
6. 4. 2012 09:00
Re: Krasavec
Laramie je nejvyšší verze výbavy u modelu 1500.

Jasně že je to všechno plast. Všechny chromy sou z plastu už řadu let, ale furt lepší chromovanej plast než nic, že.
Avatar - Pekelná Micinka
6. 4. 2012 02:04
Re: Krasavec
Mě víc oslovuje RAM Laramie, co je v odkazu vedle článku. Mám trochu problém s tím chromem, protože si nejsem jistý, jestli to není na plastu. To mi totiž přijde jako laciné pozlátko, jiná věc je, když je to na solidním kusu oceli. Bohužel ta doba je pryč, staré pickupy z 40. let do
začátku 70. měli nepřekonatelné charizma.
Avatar - Barrichello
5. 4. 2012 16:19
Re: Krasavec
RAM je RAM a Viper je jen Viper. U Viperu chápu o***ní po Corvette, ale u RAMu sem to taky nepochopil....
Avatar - Lonestarstate
5. 4. 2012 16:07
Krasavec
Ram zraje s každou další generací nebo faceliftem do neodolatelný mašiny. Pick-up a je víc sexy jak leckterej sporťák. :-) Jen nechápu ty koncernový škatulata....Ram není Dodge, Viper není Dodge.....všichni v tom budou mít leda binec.
Avatar - Barrichello
5. 4. 2012 15:45
Re: Hmm...
Však ve V8 bude, na přání jako Option volba. To se tady v článku neobjevuje, dle dle nových informací bude a ze zesíleným diferákem...

A super je že 3,6ka bude mít v RAMce stejnej výkon jako v challengeru - 305 HP. A 5,7ka posílila na 395 HP. Prakticky 400 HP z HEMI, když tam dáš cold air intake a jiný svody, 420-430 HP je to fikne. To dávala dřív 6,1ka....
Avatar - Johny.Rico
5. 4. 2012 15:08
Hmm...
... moc krásné auto. Konečně automat hodný vozu.
Ještě ho dát do V8 a je to bez chybičky :-)
5. 4. 2012 14:10
interiér
Dříve se mi interiéry us aut moc nelíbily, ale tohle vypadá dost dobře... :yes:
Avatar - Barrichello
5. 4. 2012 12:26
RAM boduje
další šance jak navýšit prodeje a ubrat zákazníky jak tradičnímu Fordu F-Serie a chevy Silverado, tak i japonské konkurenci.

Prodeje RAMů neustále stoupají, jak v USA tak i v Kanadě a tímto RAM své šance ještě hodně posílí