Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Citroën Numéro 9 už i na prvním videu

Studie připravená pro autosalon v Pekingu se představuje v prvním krátkém videu s podobnou atmosférou, jakou navozovaly již dříve zveřejněné fotografie.
Zpět na článek
Avatar - Vrrrr
17. 4. 2012 11:29
Re: Opravdu povedený kousek...
Drahuso, moc to riesis. Alebo tebe sa snad taky citroen AX, BX a pod. kusky pacili? Nevedel som, ze ty si vies vyguuglit aj to co sa ti paci a co nie. Ja mam na to chvalabohu zatial svoj nazor.Podla mna aj XM bolo len pre fajnsmekrov inak na pohlad teda celkom katastrofa. Aj ked bolo z kolisky automobilizmu, iba konstatujem...Mozno mi to nedopaluje, ale fakt neviem preco by som mal povedat na nieco pekne fuj a naopak. Nerob zo seba inteligenta a ak sa vozis na AX tak skus nieco ine a pochopis o com tocim. Skus hoci aj C5, aj ked az taky zazrak to zas nie je. Moja teta BXko mala a uz ako nove (niekedy kolo 94 roku) to teda velky gol nebol. Ja tu tych tvojich chvalim, ze sa prebrali a prebrat by som navrhol aj japoncikom, inak im svet (aspon dizajnom) utecie. Doteraz som jazdil na japoncoch a cakam na svoje prve MB, napriek tomu japoncom slepo nefandim a ze dizajn im momentalne fakt (okrem napr. novsich modelov Accordu) ktovieako nejde. A okrem ineho vravim, ze korejske auta zvykly byt podobny des. Take Daewoo premenovane neskor na Chevrolet zvykol byt celkom slusny des.Ci ty hodnotis jak ten C9 bude slapat na zaklade tohto sexi videa? Hlavne si daj studenu sprchu a nauc sa brat veci s nadhladomn! Ja som teraz cakatel na ML a nebudem tu len preto tvrdit, ze je to pekne auto. Z vonku sa mi naozaj nepaci, ale to co ponuka vo vnutri je o triedu dalej ako konkurencia. Teda az na sedacky tie ma najlepsie asi X5.
Ale spat k veci. Preco som vlastne nemohol konstatovat, ze Citroen robil auta doslova skarede? Lebo su vyrobene v "kolebce" automobilizmu? Tato C9 je pekna, lahodka ako smerovka je velmi podarena. Az sa divim, preco to uz nenapadlo technikov v AUDI, ktory so svetlkami tak nejak pre konkurenciou. Lebo sa na slovensku nerobili Skodovky, ale tanky? Hmmmmm. To si musim ist vyguuuglit.
16. 4. 2012 16:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - dr.biker
16. 4. 2012 15:24
Re: Opravdu povedený kousek...
Je to opravdu povedený kousek, byla by škoda, kdyby tento model se u nás v Evropě neprodával. Oživil by naše cesty plné nudných aut svým nádherným designem...
Avatar - Andromeda
16. 4. 2012 15:12
Re: Opravdu povedený kousek...
Tady totiž myšleno nebylo - to je gró celé věci...A znovu - komu se chce smát někdo, jehož stát snad nikdy svoji ani jedinou značku neměl a onen průmysl byl vlastně vybudován po 2 WW v rámci industrializace...Všeho moc prostě škodí, sem už fakt píše kde co 8-s
Avatar - Hammunasakra
16. 4. 2012 13:54
Re: Opravdu povedený kousek...
Ono to "kedysi" bylo asi myšlené ... před pár lety (což je sice také trochu NEsmysl, ale... ;-)
Avatar - Andromeda
16. 4. 2012 12:18
Re: Opravdu povedený kousek...
To "sto krat povedané" bylo povedané kde a jakými inteligenty 8-s ??? To jsou ale žvásty...To tady veřejně píšeš na adresu jedné z kolébek automobilismu ? Ač automobilismus u vás byla tak maximálně TAZ s 1203-kou ??? Kdy se tam u vás vlastně automobilní průmysl vybudoval a jaké logo ty výrobky nosily ??? Co vlastně víš o tradici, komu se chceš konkrétně ty smát ??? A jaké kedysi ??? Místo otevřené demonstrace vlastní nevědomosti si alespoň vygoogli něco o francouzkém automobilismu, výrobcích a vozech samotných, střelče 8-s
Avatar - Vrrrr
16. 4. 2012 11:09
Re: Opravdu povedený kousek...
krasne auto, krasna zena... zase zopakujem sto krat povedane, kedysi sme sa francuzom a korejcom smialy, myslim, ze teraz celkom valia!!! Kazdy v tride kam patri robi velke kroky vpred.
16. 4. 2012 10:21
Re: Opravdu povedený kousek...
Ano,je to krásný kousek :-) :yes:
16. 4. 2012 09:22
Opravdu povedený kousek...
V jeho segmentu není výraznějšího konkurenta... i když by si to někteří přáli :-)