Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jen si tak trochu zdřímnout

Několikavteřinový mikrospánek je častou příčinou dopravních nehod a nejinak je tomu i v případě kamionu na krátkém videu.
Zpět na článek
17. 5. 2012 14:54
Avatar - Stejsn
17. 5. 2012 12:57
Moje silniční noční můra
spící kamion v protisměru. :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pallas
17. 5. 2012 13:56
Nieco podobne som zazil
v Nemecku na dialnici, ked kamion z protismeru prerazil stredove zvodidla. V momente ked sme sa minali, ja som isiel v pravom pruhu, kamion v lavom - minali sme sa ako na okreske.. Schytali to auta , ktore isli za mnou, jedno z nich totalne na placku - nemal som odvahu ist sa pozriet, stacilo mi vidiet to v spatnom zrkadle. 2 mrtvi, cital som neskor v spravach na nete.

Inac k tomu videu vyssie: toto je od toho isteho autora, ktory sa uz parkrat znova narodil. Napr. [odkaz] - tak to je sila, to sa nad nimi panbozko zlutoval.
Rozbalit vlákno
2
18. 5. 2012 10:43
Re: Nieco podobne som zazil
Pokud se ti to opravdu přihodilo, tak máš celkem odvahu se sem přiznat, že jsi pokračoval v jízdě dál, i když jsi viděl, co se za tebou stalo za bordel... :no:
Avatar - pallas
18. 5. 2012 13:11
Re: Nieco podobne som zazil
kym by som bol zastavil, bol by som dobrych 500 metrov od nehody, aj viac. Za mnou isli este dalsie 3 ci 4 auta, ktore sa tomu kamionu vyhli, vlastne uz v odstavnom pruhu. Co by si bol urobil ty? Dialnica nebola prazdna ani poloprazdna. Mal som odstavit auto na krajnici a vratit sa peso na miesto nehody?
17. 5. 2012 14:54
trefne
Toto mi pripomenulo jednu trefnu reklamu >:D >:D

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0