Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 45 let AMG: Nový SL 65 na videu a osm tajných novinek

Matný šedý kabriolet vznikne na počest výročí divize AMG pouze ve 45 exemplářích.
Zpět na článek
17. 6. 2012 19:52
Re: Líbí líbí líbí ..
Po pravdě, ta V12 měla takovou sílu, že převodovku pomalu ani nepotřebovala. >:D Ale je to plus, jen co je pravda. Vždy tam byl ten pocit, že pět je méně než sedm. :-!
17. 6. 2012 19:50
Re: Líbí líbí líbí ..
Palič gum. Stejně jako 55 AMG. Vedle M6, když se člověk snažil jet na čas, byl pro smích. Ale ten zvuk a brutální síla. 63 (i s performance paketem) mám už za sebou, na 65 se těším. Jen zamrzí, že 63 přišla o suchou klikovou skříň.
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2012 15:06
Re: Líbí líbí líbí ..
SOUHLASím, ta stará převodovka (sice reálně) až také NEvadila, ale "pocitově"... ;-)
PS: Trošičku (maličká) "chybička" je pořizovací cena + pojistně-servisně-provozní náklady, no prostě PENÍZKY vůbec, ale jinak :yes: :yes: :-)
Avatar - Johny.Rico
15. 6. 2012 13:26
Re: Líbí líbí líbí ..
Já jsem právě nejraději, že už to konečně má ten 7G, protože s tím starým hloupým 5st. automatem to byla vyloženě ztráta si to vozidlo koupit. Nyní už nemá chybu. Jedno z nejdokonalejších aut na světě!
15. 6. 2012 13:15
Re: Líbí líbí líbí ..
Ano, 63 AMG je bráno jako to nejsportovnější. Za mne ale musím konstatovat, že jednoznačně 65. U tohoto auta mi sledování přetížení v zatáčkách a honění desetinek na okruhu přijde až pomalu jako znevažování nadhledu, který zde cítím. Zjednodušeně prvoplánovitou sportovnost mám ve vztahu k tomuto autu hodně potlačenou.
15. 6. 2012 13:06
Re: Dokonalé
Souhlas, ale škoda těch předpisů o ochraně chodců, ta kapota by vpředu mohla být nižší, takhle když se na to dívá člověk přímo z boku, tak to má hrozně tupý čumák... jinak je to láska na první pohled, snad se k tomu někdy dostanu :-)
Avatar - CHerokee
15. 6. 2012 11:45
Re: Líbí líbí líbí ..
Tahle V12 je technický skvost. Na sportovní projetí bude ale lepší 63 AMG - plus minus stejně rychle, ale lehčí na předku a tím i ovladatelnější. KAždopádně bohovská auta :yes:
Avatar - MarTin1
15. 6. 2012 11:29
Re: Líbí líbí líbí ..
V dnešní době tri quad .... turbenejch nesmyslů, ekologickejch restrikcí atd je tohle poslední mohykán. Jediná velká nevýhoda tohodle auta je ten absolutní nedostatek trakce... uvidíme jak na tom bude tahle nová verze s 7kvaltem a novou TCU... jinak CL65 hrabala i ve 90-100kmh při letmém startu.
15. 6. 2012 11:19
Dokonalé
Tohle považuji za jednu z největších současných dokonalostí automobilového průmyslu.
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2012 10:07
Líbí líbí líbí ..
... se mi MOC :yes: :-)
PS: V minulé generaci byl jednoznačnou volbou motor 6.3 AMG, tentokrát snad (nárůst ceny a nákladů vůbec je tedy NE"chutný") by varianta 65 AMG i "stála za hřích" ;-)
Avatar - MarTin1
15. 6. 2012 10:07
8 nových??
Jen tak dál kucí, hlavně se opovažte tam narvat diesel !!!