Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda vyrobila v Kvasinách půlmiliontý Superb

Z bran závodu v Kvasinách vyjela 22. června 2012 Škoda Superb s pořadovým číslem 500.000.
Zpět na článek
Avatar - VL4D
26. 6. 2012 20:06
Re: Laurin&Klement???
Takže tady máme nedorozumění, a to kvůli tomu, že jsi si pořádně nepřečetl můj příspěvek, ve kterém se píše, že kdo čte autoweb, ten předse ví, že...

Cituji: ''Půl milionu superbů tak Škoda vyrobila od roku 2001. No, nejedná se o žádný trhák, ale automobilka má jiné masové produkty. Poprvé prodala více jak 100 000 superbů až v loňském roce. Výroční automobil je bílý kombík ve výbavě Klement&Gottwald.''

Mě ani tak nenaštvalo to, že je tam ten Gottwald, jako spíš to, že redaktor nepozná velice známou výbavu škodovek... Jinak kdyby jsi si přečetl tamní diskusi... Někteří píšou, že to byl z jeho strany jenom fór, a když je to tak, tak podle mého názoru byl nepovedený :no:

Čti pozorněji příspěvky v diskuzích, já jsem v žádnem případě neměl na mysli politiku, a Zlín ať bude Zlínem, mně je to jedno :-) Rýpnutí, to bylo adresováno redaktorovi, a je mi jedno jestli to byl fór, nebo ne.
Avatar - petrumr
24. 6. 2012 08:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - VL4D
23. 6. 2012 18:50
Re: Laurin&Klement???
Kdyz jsi nepochopil muj prispevek, to je OK, z me strany to bylo pouhe rypnuti... Ale reagovat takhle? Ty asi budes paranoidni - spominas komunisty tam, kde to neni potreba... A jinak ty me znas? Kdo ti rek, ze jsem komunista? Nebo jenom mala slovni zasoba? :-O
Avatar - petrumr
23. 6. 2012 16:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - VL4D
23. 6. 2012 12:22
Laurin&Klement???
Jaky pak Laurin&Klement? :-O Kdo pozna Skodu a cte autoweb, ten predse vi, ze jenom Klement&Gottwald :yes: ;-) >:D