Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar ukončí výrobu X-Type, zruší 300 pracovních míst

Automobilka Jaguar v letošním roce ukončí výrobu modelu X-Type, což povede k zániku 300 pracovních míst v její továrně v britském městě Halewood. Letos hodlá výrobce přerušit provoz této továrny na další tři týdny kvůli slabé poptávce.
Zpět na článek
neregistrovaný "mates"
17. 7. 2009 13:53
Re: nevzdávat to!
Ty jsi taky Mondeo...... ;-\
Avatar - euro89
16. 7. 2009 22:29
nevzdávat to!
X-Type sice neměl požadovaný úspěch, ale dofám, že mu Jaguar představí nástupce. Jaguar potřebuje mít zastoupení v důležitý střední třídě a postupně si získávat i klientelu z řad majitelů C-Klasse nebo 3er... Mě osobně se designově strašně líbil a jedinej důvod, proč bych si ho nekoupil je, že pod slušivim kábatem je to jen Mondeo ;-\ Ale teď už pod vedením Taty technika Fordu naštěstí nehrozí, takže se na nový "šelmy" moc těšim. Zatim nový modely XF a XJ vypadaj na jedničku s hvězdičkou :yes: :yes: ;-)
Avatar - white label
16. 7. 2009 09:40
Re: čínská ?
Co myslíš konkrétně tím ..."jinak"...?
16. 7. 2009 09:39
Re: X-Type
hochu hochu, že ty jsi pořádně nestudoval ty jazyky. Jak tam vidíš v názvu X, hned myslíš že to je EXEO. Tohle je jen přebastlenej Ford >:-[] žádná vyzrálá prémiovka pro eurodrzka tvého formátu :-!
16. 7. 2009 09:27
Re: X-Type
podla mna je velka skoda, ze x-type konci. Uz to vyzeralo ze jaguar nasiel sposob, ako dostat svoje auta k ludom vo vacsom pocte. Je to vlastne jediny "ludovy" jag, ktory obcas aj stretavam na cestach...
Avatar - Pierro
16. 7. 2009 09:15
Re: X-Type
Kéž bys měl pravdu brachu... no každopádně mi drž palce v AMT. Dneska se tam jdu podívat... >:-[]
neregistrovaný "mates"
16. 7. 2009 07:53
Dealeri
Pokud bude Jag pokracovat ve spolupraci s importery jako je tady AMT, tak to muzou zavrit rovnou. Je nepochopitelny, co jsou schopny jim tolerovat a kam az to nechaji dojit 8-s
neregistrovaný "mates"
16. 7. 2009 07:51
X-Type
Je promarnena sance Jagu. Vsadim boty, ze do 3 let se objevi koncept podobneho auta od Jagu. Stejne jako se mluvi o oziveni konceptu F-Type. Bez auta ve stredni tride se jim bude spatne fungovat.
16. 7. 2009 02:16
Re: čínská ?
Já bych spíš řekl, že by si toho jinak místní "puntíčkáři" ani nevšimli. Ale to je taktika novinářů, aby tím přitáhli čtenáře, resp. zjišťovali, zda jejich články někdo čte. :-!
Avatar - white label
16. 7. 2009 01:38
Re: čínská ?
No třeba pro mojeho tatu určitě ne, ale pro TATU asi nějaký jo... ;-) >:-[]

P.S. Stejně mi to nakonec nedalo a musel jsem to
(pro místní "puntíčkáře") v tom článku opravit... :-!

>:D
15. 7. 2009 20:53
čínská ?
"koupila čínská společnost Tata Motors" a ja mel zato ze je Indicka 8-s