Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEAT Toledo už jezdí po Praze

Sourozenec Škody Rapid se začne prodávat až příští rok, Toledo ale jezdí po českých silnicích už teď.
Zpět na článek
23. 10. 2012 09:55
Re: Toledo
A tak třeba to půjde napasovat napůl předek toledo-zadek rapid nebo naopak :-) . Za mého mládí tato jezdilo spousta napasovaných škodek na bouranou1000MB napasovali zadek nebo předek Š100 a bylo to "krásné zpestření každodenní pouliční šedi" :-) .
Avatar - cerrbion
22. 10. 2012 10:55
Re: Toledo se povedlo
za mě taky Toledo, je hezčí, svěžejší, není to takovej ten Škoda strejda design.
21. 10. 2012 21:04
Toledo se povedlo
Toledo jsem taky viděl v Českých Budějovicích. Ale byl to jen mžik. Sám jsem byl překvapený, ale že bych to musel nějak hlásat do světa......no nic.
Vzhledově se mi také jinak líbí více než Rapid. Hlavně ta přední část. Je prostě skvělá!

Šel bych do Toleda. ;-)
Avatar - Bristol
20. 10. 2012 15:46
Re: SEAT Toledo už jezdí po Praze
vůbec bych nenadával na lidi typu topper, icescent a jiné...kolik je to zarytých koncernistů, kteří vyskakují z kůže když se někdo odváží nepochválit výrobek koncernu...? Tohle třeba topper nedělá to musím na obranu říct...
Avatar - Bristol
20. 10. 2012 15:38
Toledo
jakto že to toledo vypadá lépe než rapid...nedávno jsem rapid konečně viděl v normální specifikaci na normálních spzkách...a dokonce táhl vozejk se dřevem(nevím kde ho mohl dotyčný schrastit...že by pracovník v MB nebo v nějakém škoda salonu?) a to auto prostě dle mého nevypadá až tak dobře...malý zadek, obrovská světla, úzké je to...a s malými koly je to prostě hodně divné...ale tak co zvyknout se na to dá a brzy to budeme vídat ve stejném tempu jako fabie a octávie...

to toledo má dle mého mnohem lépe řešený jak detaily vzadu tak i v předu(nemá ty směšný vylomeniny okolo zadní spz ani tu divnou kia masku) když už bych musel takové auto kupovat tak asi spíš toledo...kort když asi bude stejně drahé a bude mít stejnou techniku...navíc toledo tady v čr bude asi oproti rapidu kusovka což se taky hodí...protože o seat zas až tolik lidí okem nezavadí: menší riziko odcizení, škrábanců od klíčů a podobných vandalismů...

jinak už jsem to říkal několikrát...v této cenové relaci jedině cruze...to auto ač není vyrobeno v EU má mnohem méně kompromisů ať už co do techniky nebo výbavy...
20. 10. 2012 15:13
Re: design
souhlasim, Toledo se povedlo více a v reálu vypadá ještě líp :yes:
20. 10. 2012 14:09
Re: To je zase zpráva..
Asi okurková sezóna... To není o čem psát? Za poslední týden jsem Toledo potkal dvakrát, ani mě nenapadlo, že bych ho měl fotit, že je to něco zvláštního... Toledo nejezdí jen v Praze, ale i po D11 a v Lysé nad Labem.... A dnes jsem řídil Rapida s nejslabším tsi... Je to trochu vylepšená fábie, nic víc....
Avatar - Misanick
20. 10. 2012 07:56
Včera
jsem potkal Rapid ftédéíčku fmodrémetle nahlínách dokonce už i na značkách. Fotky můžu poskytnout z onboard kamery, ale kvalitou na auto.cz budou jistě dostačující. Kde se můžu přihlásit o odměnu? Rád bych taky poskytl rozhovor o tom, jaké to bylo.
Avatar - Bonpar
19. 10. 2012 23:20
To je zase zpráva..
Před měsícem jsem na Jižní spojce Toledo potkal taky a nezačal jsem to troubit do světa jak trotl. A navíc to bylo Toledo s pravostranným řízením!!!!
Vážně se běžte redakce s takovými články už bodnout... 8-s
Avatar - wladyk
19. 10. 2012 23:14
design
Hezčí než Rapid, ale není divu. Mii taky vypadá líp než Citygo.
19. 10. 2012 22:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 10. 2012 22:41
SEAT Toledo už jezdí po Praze
A čo jako? Sa mam z tejto informacie pos...t?

Sorry,ale nenadavajte na toppera,ked nasilu velebi jeho znacku...ked redakcia robi to iste...

Nabuduce...Toledo v Brne! "Toledo sa prohani po Plzni..." Vecerali sme s clovekom,ktory fotil Toledo v Olomouci...a pod.
19. 10. 2012 21:43
Toledo sem viděl...
před měsícem poprvé a zaujalo mě rozhodně víc než rapid...
Avatar - PeterLuk
19. 10. 2012 21:38
Re: Bomba
Ja som už videl Clio (august) a dnes Transit Custom. Na kamiónoch. Asi som ich mal vyfotiř a poslař fotky. Takisto som videl facelift Citroena C3ky (skůr niaku tunigovú - peknú úpravu - s maskou a LEDkami z DS3ky. ;-)
Avatar - petrumr
19. 10. 2012 21:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - M4Touch
19. 10. 2012 21:03
Pěkný, ale..
vypadá to zase jako "koza", jedině tomu dát pořádný kola a snížit ;-)
Avatar - petrumr
19. 10. 2012 20:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
19. 10. 2012 20:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 10. 2012 18:37
Bomba
Kdybych věděl, že to bude taková bomba vyfotit Toledo, tak to udělám taky. Včera vedle mě stál na parkovišti u obchodáku ;-)
Ale Rapid je stejně hezčí...... :yes:
19. 10. 2012 18:09
Rapid vs. konkurence
Viděl jsem škodu rapid na skladu autosalonu měli jich tam asi 5 vše tsi.Když to má stát těch 289 000.kč.Konkurence vozu jsou liftbecky kterých je ve vozech typu rapid a toledo málo ale ve vozech typu octávia,passat,atd. je jich hodně tak nevím proč škoda taky riskuje.
Avatar - Hombre_71
19. 10. 2012 17:58
foto č.3
názorně ukazuje jaké je Toledo/Rapid opět "užovka" :-(
Avatar - Aladeen
19. 10. 2012 17:44
Re: toledo
Čo je zlé na Liftbacku , veď to vyzerá ako sedan a je to praktickejšie ... ;-)
Avatar - petrumr
19. 10. 2012 17:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 10. 2012 16:43
toledo
viděl jsem ho už cca před měsícem po cestě do prahy z písku, měl jsem za to, že už ho testuje nějaký magazín/web ... po stránce designu dle mě lepší počin, než škodovka .... kdyby byl sedan (ala jetta) a ne liftback, zajímal by mě, takhlen za mě bez zájmu ...