Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Policejní Lada Samara vs. ministerské BMW řady 7

Ruské silnice a dálnice nabízejí stále řadu absurdních situací, z nichž jsou některé k smíchu, jiné k k pláči a některými zůstává rozum stát. Nejspíše lehký úsměv vyvolá decentní přetlačování mezi policejní Ladou a vládním BMW.
Zpět na článek
Avatar - honza84
2. 12. 2012 21:29
Re: Agresivní rusáci
Tyhle zkušenosti mam hlavně z doby kdy jsem zásoboval Karlovy Vary - je potřeba říct že to nejsou jenom rusové ale azerbajdžán, tadžikové, hodně jugošů a gruzinců. Souhlasim s tim nesnášim je a hnal bych klackem. Každopádně sem poznal i milý lidi z východu - tady se spíš jedná o zbohatlíky, rádobypodnikatele a jiný mafiány a co si budem povidat to je často agresivní ksindl i když je to čech.
Avatar - honza84
2. 12. 2012 21:25
Re: špinavý auta
No čim víc na západ tim je ta kultura péče o vozidlo trochu dál. Nedávno sem někde četl průzkum jak často si majitele mejou vozidla a třeba rakušáci i 4 do měsíce. Rusko je jeden velkej chlív a bordel ale nemusim si pouštět videa z ruska - tady taky převážná část lidí jezdí s autama zadělanejma jak dobytek. Je to prostě odraz společnosti. :-!
Avatar - Aladeen
2. 12. 2012 10:50
Re: špinavý auta
Načo si umývať auto keď za deň sa ti zase zasere ;-\ Oni si to umývajú asi len cez leto kedy to má nejaké opodstatnenie ...
21. 11. 2012 07:19
Re: špinavý auta
tak tu trasu velmo dobre poznam pracoval som v ledviciach a vzdy ked som sa vracal na slovensko tak sa ma pytali kde som to bol hnedy spinavy no konec :-)
21. 11. 2012 00:58
Re: špinavý auta
A u nás konkrétně na severu nejsou po dešti špinavý auta? Stačí když jedu v dešti z Mostu do Bíliny nedej bože na Ruzyň a mám auto hnědý jak hov.o! To je k vidění jen u nás, že náklaďák ze stavby vyjede suveréně na silnici a nechá za sebou hory bahna. Zajímavý je, že když jedu po dálnici v Německu do Drážďan, tak po cestě je auto relativně čistý. V Čechách stačí 10 km a je hnědo. Stejně jako v Rusku. Hnus.
Avatar - Pekelná Micinka
20. 11. 2012 23:16
Re: špinavý auta
Já se obávám, že zatímco i tma se tě bojí, a navzdory tomu, že umíš napočítat do nekonečna dvakrát, tak tenhle národ srovná jen nukleární výbuch.
Avatar - twistedTSD
20. 11. 2012 21:59
Re: špinavý auta
Taky jsem si všiml, že ve většině videí mají neskutečně zaprasená auta...
Avatar - Chuck Norris
20. 11. 2012 21:52
Re: špinavý auta
ta silnice o které píšeš nemá ale s asfaltovou silnicí zřejmě někde v moskvě moc co dělat... taky nechápu proč na to ty rusáci tak prděj... jako pravda že tam těch špinavejch náklaďáků z padesátejch let co hází bahno všude není málo ale to přece neznamená že musím mít na osobáku centimetr prachu a bahna taky ne?
Avatar - Bud
20. 11. 2012 21:23
Re: Agresivní rusáci
No je to smutné.. ;-\
20. 11. 2012 19:13
Re: špinavý auta
Protože grjaz je všudypřítomný.
20. 11. 2012 15:25
Re: špinavý auta
Kdybys viděl transsibiřskou dálnici, neptal by ses... ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
20. 11. 2012 15:17
Re: špinavý auta
Protože jejich plebs žije jako prasta.
Avatar - Ozzman
20. 11. 2012 14:46
špinavý auta
Proč maj všichni rusáci auta jak prasata?:D Ve skoro každym videu z Ruska maj auta zasraný jak jetel:D Připadá to tak jenom mě?:D
20. 11. 2012 11:48
Re: Agresivní rusáci
správajme sa teda všetci ostatní príkladom, nech neskončíme na rovnakej podurovni >:D
Avatar - Papír1
20. 11. 2012 11:31
Re: Agresivní rusáci
Máme v práci dvě placená parkovací místa pro naší firmu. Min 2x denně vyhazuji někoho kdo tam zaparkuje. Z 80% jsou to rusáci. Teď tu parkuje zase jeden, kterého jsem vyhazoval mimn 4x. Jemu je to evidentně jedno. Serou na všechno, hlavně že mají kde zaparkovat, že je to soukromé to je neajímá. Říkají že si nás koupí i s tím parkovacím místem. Nesnáším je. Jsou to arogentní prasata.