Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes GL 63 AMG je o 430 tisíc dražší než ML 63 AMG

GL 63 AMG je sice silnější, díky své velikosti je však přesto pomalejší než menší ML 63 AMG.
Zpět na článek
23. 11. 2012 16:36
Mercedes
Vozy od MB jsou poslední dobou dokonalé a lahodné jak pro oči tak i pro duši.
Avatar - Hotwire
23. 11. 2012 15:01
parada
Aj ked zozadu si treba (aspon v mojom pripade) na tuto novu generaciu trocha zvyknut, stale je to poriadny kus auta a (spolu s RS6 avant ktore pride na prelome rokov) moj velky sen raz ho vlastnit, snad sa mi to raz postasti. :yes: :yes:
23. 11. 2012 14:11
Re: GL 63 AMG
Na co GL? Mám kamaráda, co má dvě děti, velkého psa a často jezdí do světa - autem. Když jsem byl u něj poprvé, z venku jsem si říkal, že to je vcelku opravdu velké auto a že se s tím musí blbě jezdit. Půjčil jsem si ho na cca 1000 km a to auto, nejen že má šířku jako normální auto, ona i ta délka není zas až tak hrozná. Samozřejmě parkování je horší, o tom žádná. Ale to auto mi naprosto sedlo, zevnitř to rozhodně není nějaká obluda, dobře se s tím jede. A největší výhoda? dozadu narveš děti, psa, kočárek, tašky a jedeš. Je fakt, že pro jednoho člověka je to ASI zbytečné ale z mojeho pohledu ideální cestovní parník. A AMG? Ono i na těch dálkách si člověk rád vychutná ten zátah a hutný zvuk... Pokud na to má, nevidím v tom žádný problém. Já osobně mít na toto auto, tak ho beru všema deseti, protože tahám třeba vlek s 8m motorovým člunem a úplně se vidím jak ho zapřáhnu a jedu po ose do třeba do Řecka, se psem, dětmi a spoustou krámů na vodní sporty, Třeba. ;-)
Avatar - Papír1
23. 11. 2012 13:22
Re: GL 63 AMG
JJ koukám zrovna ven na ulici, co zde parkuje. Jedno bílé GL, černá Q8, černý RR sport a ML. Vše na ruských SPZ. Ale i tak nechápu na co mají po Praze na ježdění GL když stačí ML.
Avatar - MarTin1
23. 11. 2012 12:48
Re: GL 63 AMG
Koleho, vsadím se, že se těhlech monster ML + GL, prodá v ČR víc, než C,E a CLS dohromady... je to móda a rozum jde stranou. Ne nadarmo je ČR 10.!!!!!!!! Největší trh pro GL na světě.
23. 11. 2012 12:47
Re: GL 63 AMG
Ja to chapu. Jde bud o prestiz nebo prave o tu monstroznost. Pak jdou tve argumenty u hodne lidi stranou. Ja mam rad bud sedany. Ted jezdim s Chevy Malibu nebo kdyz SUV tak ty velky. A tam bych sel bud do GL nebo spis Chevy Tahoe/Suburban. Je to sice jina trida cenova ale velky je to taky. Jen chci rict ze jsou auta co ti smysl nedavaji, ale pro ostatni je X6M, GL AMG a podobne to co chteji.
Avatar - Papír1
23. 11. 2012 12:26
GL 63 AMG
Abych řekl pravdu, netuším pro koho vyrábí řadu GL, až vůbec GL AMG. Je to široké, dlouhé, vysoké, takže je nepraktické. V Praze máte starach zaparkovat šikmo k vozovce, prozože přesahujeme min o 1m ostatní auta. V podzemních garážích, kde je málo místa se nevytočíte a nebo neotevřete dveře. No dobře když to někdo chce u normální motorizace ,tak se jen podivím.

Ale kdo si koupí teréní auto v úpravě AMG, které nemůže do terénu, má silný motor, ale auto za poloviční ( možná třetinovou) cenu mu stejně ujede , to nechápu.
Avatar - HEMI
23. 11. 2012 12:21
Re: Máme v moje.auto.cz recenzi na RR V8 S/C
Hm, na prvý pohľad ťažká voľba, no u mňa, aj keď s AMG sympatizujem a toho zvuku sa napočúvať dosýta jednoducho neviem (na to je úchyl každý so sluchom ;-) ), no volil by som práve Rangieho, síce zrejme nie rovno Supercharged, ale Autobiography určite. No a navyše mám problém stotožniť sa s dizajnom súčasného ML a GL (pričom predchádzajúce GL bolo pre mňa krásne)...
Avatar - Johny.Rico
23. 11. 2012 11:00
Máme v moje.auto.cz recenzi na RR V8 S/C
Tak, a teď, kdo s koho? Vsadím boty, že peníze to budou stejné za obě auta. Já, kdybych měl takové možnosti si tyhle monstra pořídit, po čem bych sáhl to teda nevím... nejspíš by to vyhrál asi MB kvůli zvuku (jsem na to úchyl :-) )