Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini Veneno: Nejrychlejší býk s 552 kW oficiálně

Základem nového hypersportu, který je součástí oslav 50 let existence Lamborghini, je stávající model Aventador.
Zpět na článek
Avatar - šmoula nešika
5. 3. 2013 14:10
Re: lamborghini ide zbytocne do extremov
Napříč to je. :-)
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 13:57
Re: lamborghini ide zbytocne do extremov
Umístění motoru u Miury se ale nechaly inspirovat od puvodního Mini,protože je na příč ne na podél,nevím jestli jsem napsal dobře napříč nebo na podél, prostě je otočený o 90stupňů namísto klasického umístění oproti třeba Murcielagu
Avatar - šmoula nešika
5. 3. 2013 13:03
Re: lamborghini ide zbytocne do extremov
Miurka. Na té se mně nejvíc líbil motor. Koukej ty trombóny sání jak u starých Amerik... [odkaz]
Avatar - šmoula nešika
5. 3. 2013 12:58
Re: Vypadá to jak
U mě Gallardo LP560-4 před faceliftem.
[odkaz]
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 12:58
Re: Kráva
Některé modely aut poroustou na ceně,tohle mezi ně nepatří,tohle bude jenom na ceně ztrácet,pro mě je umění Pagani Zonda a Lamborghini se snaží zareagovat,ale podle mě jsou to výkřiky do tmy a tohle auto to jen potvrzuje,to že je to technika audi je jenom dobře,protože když audi koupilo Lamborghini,Lamborghini za začly dobře ovládat a tak mají italové na starosti už jen Dizajn,ale po tomhle kousku bych italům zakázal dělat i ten dizajn
Avatar - šmoula nešika
5. 3. 2013 12:54
Re: Předražená zbytečnost
Hlavně, že ty by sis ho koupil. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 12:53
Re: Kráva
Tak ono to geny musí mít, vždyť jediný, co je jinak je ta spodní část čumáku, kdyby nebyla "děravá" a světla nebyla protažená dolu, tak je to normální pojaté Lamborghini.
Avatar - iudex
5. 3. 2013 12:47
Re: Kráva
Čoby bol v Ženeve, len sa zase prekecol a niekto si to všimol. ;-)
5. 3. 2013 12:45
Re: Kráva
Nejsem v Ženevě.

Vím, že tohle auto na živo jen tak někdo neuvidí, ale zkus mi věřit. ;-)
5. 3. 2013 12:45
Re: Kráva
Tohle je o sběratelské vášni, já taky nechápu, jak může kousek papíru (poštovní známka), stát neskutečné miliony. Raději bych vzal to auto. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 12:44
Re: Kráva
Ty si v Ženevě? A co říkáš na Ferrari LaFerrari?
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 12:24
Re: lamborghini ide zbytocne do extremov
Miuru už se někdo pokusil reinkarnovat
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 12:21
Re: 1:0 pro P1
Souhlasím P1 je lepší po všech stránkách
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 12:19
Re: Kráva
NO právě že nedovedu pochopit to že někdo vyhodí 100 miliónů korun za tohle auto,to bych to dal radši na charitu
5. 3. 2013 12:14
Re: Kráva
Jsou to jen fotky, na živo je vše v nejlepším pořádku. Má to geny Lamba. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 11:43
Re: Kráva
O tom dost pochybuju. Ten čumák, kvůli kterému se auto asi zejména nelíbí, možná nebude v Evropě/US street legal a tak by se ani na produkční auto nehodil. Holt snaha koncernu nacpat všude kus Audi, zde světla jak z LeMans prototypů, se ne vždy povede. ;-)
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 11:19
lamborghini ide zbytocne do extremov
pritom keby reinkarnovali dizajn miury zo 60tych rokov a spravili nejake take pekne moderne kupatko s retro stylom na baze miury tak by vsetci mohli ist do *... aj mustang aj carrera a dalsi..... skoda ze necerpaju viac zo svojej historie ;-) ... a aj predaje by boli lepsie... tieto kusovky za desiatky milionov su sice pekne na efekt a vyvolanie dojmu ale predaje a zisk to automobilke velmi nezvysi... chce to nieco co sa bude aj trosku predavat a vo svete si spravi meno a bude legendou .... osobne som trosku smutny a sklamany ze lambo sa sustreduje len na supersporty maximalneho vykonu.... trosku uz tymto trpi ja dizajn lebo vsetko nejako podlieha vykonu a straca sa akasi krasa auta.... je to len moj nazor... ja viem ze mnohym sa tieto nadupane lamba pacia.... chapem to je to ukazka spickovej techniky v praxi ale potesilo by ma keby lambo vyrabalo aj nieco mozno mensie lacnejsie trosku dostupnejsie a cerpalo viac z historie.... ved aj jaguar f type cerpa z dizajnu e type.... je skoda ze lambo nepozera viac do historie.... a nahodou aj dizajn countachu nebol zly.... nebolo to este take monstrum ako tieto dnesne rakety ;-) ......

pripajam par fotiek starsich lamborghini:
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
[odkaz] [odkaz]
5. 3. 2013 11:17
Re: Kráva
Nepovídej, že sis chtěl jedno koupit! >:D
Avatar - Stejsn
5. 3. 2013 11:09
Vypadá to jak
rozbité zrcadlo. Poslední Lambo, co se mi líbilo, bylo Murciélago.
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 10:49
Re: Kráva
Jestli je tohle novej směr Lamba,tak Lambo u mě skončilo a ta cenovka je absurdní 77melounů a to ještě bez daně to je tak 100melounů s daní a za tohle,to vážně NEEEEEEEEEEEEEE
5. 3. 2013 10:18
Re: Kráva
Naopak, to auto je neskutečně promyšlené. Ukazuje nový designový směr Lamba. ;-)
5. 3. 2013 10:17
Re: Předražená zbytečnost
No, člověče, já taky "nevYdím". >:D

Neboj, nic pro tebe. >:D
5. 3. 2013 10:15
Re: Aventador vs Vemeno
Nemusíš se vzrušovat, už je dávno vyprodaný. ;-)
Avatar - Enthusiastic.driver
5. 3. 2013 09:33
A mi se to líbí...
...vyloženě to ve mně vyvolalo sentimentální vzpomínky na Italdesign Scighera, s kterým jsem to drandil před mnoha lety v jedné z ranných verzí Need For Speed Hot Pursuit :-)
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 00:35
Kráva
Koukám, že nejsem sám, kdo má jasno v názvu tohoto modelu. A opravdu, je to rychlý a opravdu je to škaredý jak vemeno.
Avatar - flyboyeda
4. 3. 2013 23:43
Předražená zbytečnost
77 miliónů za tohle ,to už se musely fakt pomátnout,chci vidět pojišťovnu která to pojistí,tohle auto je ohavné,drahé a výkony nijak výjmečné,jakákoli placka stavěná na okruh tohle auto hravě překoná a na silnici se stím taky nepůjde dat jezdit, no a že si tohle auto někdo koupí kvůli vzhledu,vzhled nestojí taky za nic a název býka to nespraví.Na veyronu výrobce prodělává u tohohle auto bych věřil že lamborghini vydělá a proto je to pro Lamborghini velice výhodné ale rozhodně to není výhodné pro majitele,nevydím jediný rozumný ani nerozumný důvod proč si tohle auto pořídit
Vydím jenom vynikajicí Marketing a hloupé auto
Avatar - flyboyeda
4. 3. 2013 23:27
Aventador vs Vemeno
Aventador to umí z 0 - 100 za 2.9 sekundy a umí jet taky 350 km/h,tak nevím k čemu je to Vemeno dobré krom toho že je ošklivé a určitě bude drachší jak Aventador
4. 3. 2013 22:36
Tak nevím, kdo je větší Vemeno,
jestli to hnusné auto nebo autor, teda spíš překladatel článku který slepě věří google translatoru.
Termín "kovaný kompozit" byl zcela nesprávně přeložený, vzhledem ke kontextu je to blbost. Slovo "forged" má i význam "nepravý" nebo "falešný", "pozměněný", což se k tomu použitému materiálu logicky hodí více - nejedná se o klasický kompozit ale jeho levnou verzi s horšími vlastnostmi.
CarbonSkin - "Uhlíková vlákna jsou v tomto případě kombinovaná s epoxidovou pryskyřicí." Vážený autore, opět chyba, resp. výmysl. Nikde ve zdroji se nepíše o epoxidové pryskyřici, to že jinou neznáte ještě neznamená, že jiná neexistuje. Vyhoďte z článku slovo "epoxidovou" ať nejste za tydýta. Zde je použita pryskyřice se speciální vlastností - karnbonová vlákna po namočení v ní zůstávají měkká a strukturou se podobají kůži. Pravděpodobně je to nějaká nová verze polymerové pryskyřice.