Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce Wraith podrobně: Superluxusní kupé má výkon 465 kW

Rolls-Royce se jménem Wraith nežertuje. Nový dvoudveřový model je se svými 465 kW nejsilnější v historii automobilky.
Zpět na článek
Avatar - peV
5. 3. 2013 14:25
Re: 007
V tomhle bych si dovedl představit sebe, sebe... >:-[]
5. 3. 2013 13:17
Re: Wraith
Neurazí, jen si budou myslet, že jsi v tom neseděl. >:-[] Jediný model Bentley, který se kryje s nabídkou Rolls Royce, je Mulsanne (odpovídá Ghostu). Všechno ostatní je níž. A v něm budeš hledat koncernové díly horko těžko (napadá mne jen display mezi budíky, ten vypadá hodně jako jeho protějšek v A8; a i to orámování tvarově hodně připomíná Audi).

Ono je dost dobře možné, že se najde někdo, kdo dělal na obou interiérech, koncern si lidi dost přehazuje. A na Bentley je vidět jejich rukopis, základní rozložení je hodně VW.
5. 3. 2013 12:02
007
Tak v tomhle bych si dovedl představit Bonda, Jamese Bonda...
Avatar - Johny.Rico
5. 3. 2013 11:54
Re: Ne!
Designový trapas... za to zde budeš mlácen, protože tohle si vůči RR přece nešmíš dovolit ;-) Jinak souhlas.
Avatar - Johny.Rico
5. 3. 2013 11:53
Re: Nelíbí...
CLS vypadá jinak pro mě, je nááádherný. Krom toho, dle mě je prostě jinak udělaný a spád zadní části není tak buranský jako u dvou debatovaných povozů. CLA - nádhera!
Avatar - Balkan
5. 3. 2013 11:35
Wraith
Prve fotos sa mi páčia,musim povedať že BMW dáva oveľa viac pozor ako iny výrobcovia a nevidno nič z BMW vo vnútri a aj ten motor je modifikovnay..paráda. Som zvedavy na živo...inak- osobne som bol z Bentley Continental GT dosť sklamaný,lebo interier mi príde(veľa ludi sa teraz urazí) aela si ako v Octavii len trocha vylepšený. Avšak neviem sa zbaviť pocitu že niečo za 200tis EUR(alebo ti po vašom 5mil. Kc) vyzera ako trocha nadštandardný VW.
Avatar - Balkan
5. 3. 2013 11:33
Re: Nelíbí...
a čo hovoriš na Mercedes CL? Ja nie som moc fanda Meďakov keďže dnes už vyrábaju kadečo(Ačko, CLA, CLS, GLK a pod somariny),ale mne to pride super elegantne super štýlove luxusne GTčko..dokonca lepšie než napr. trieda S(alebo spomenutý Continental GT
Avatar - flyboyeda
5. 3. 2013 11:06
Continental GT Bentley
Raději bych Continetnal GT od Bentley než tohle
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 10:53
tak toto sa mi paci
tento rolls skutocne chyti za srdce a pozeram ze aj kolesa uz ma akesi ine :-) ako limuziny, tie disky mu seknu :yes:

detailnejsi zaber na interier sice este s prekrytim par detailov: [odkaz]
Avatar - Bubáq
5. 3. 2013 10:30
Ne!
Říkám, že takovýto design coupé k RR nepatří. Naopak by k němu patřil tudor (two-door) verze. Ale kdoví, jaký vkus mají šejci a číňané... protože nerozumí pojmu tradice (míněno v automobilovém průmyslu), možná se jim tenhle designový trapas bude líbit.
Avatar - honzanun
5. 3. 2013 10:12
Objednáno..
Tak, nevydržel jsem to a je objednáno! Na tohle jsem dlouho čekal!!!

Edit:

Pardon, tento příspěvek měl bejt u Dacie Logan >:-[]
Avatar - Johny.Rico
5. 3. 2013 09:58
Nelíbí...
... stejně tak s Continentalem GT, tenhle typ karoserie mi prostě nesedí. Ghostík je teda mnohem hezčí (tak jako Flying Spur, že...)
5. 3. 2013 09:58
Re: Krása
Protože černej strop dává v interiéru stísněný pocit. A to většina lidí nerada. :-)
Jinak souhlas, taky jsem dával přečalounit strop do černý - vyjde to překvapivě lacino a interiér je nesrovnatelně hezčí.
Avatar - Barrichello
5. 3. 2013 09:52
Moc pěkný
Rolls jak má být, vintřek je famozní.
5. 3. 2013 09:48
Re: Krása
:yes:

Tak až budu někdy velkej.........(nebo spíš až v příštím životě :'-( )

Já i s diodama. :-) A chci i toho skleněnýho svítícího pajduláka. :-) [odkaz]
Re: 5-dverovy Ghost
Všude samý liftback v posledních dnech...děkuju, opraveno!
5. 3. 2013 08:47
5-dverovy Ghost
"...než v případě pětidveřového Ghostu." >:D :yes:
5. 3. 2013 08:44
Re: Krása
Tmavé stropy se dělají, byť jsou většinou za příplatek. U dražších a sportovněji střižených vozů jsou pak někdy standardem. Výběr materiálů, co se čalounění stropu týče, bývá chudší. Mimo individualizační programy.

Ač se mi základní koncept líbí, na mne je to trochu až moc. Ještě jsem do RR nedozrál.
Avatar - vabis
5. 3. 2013 08:36
:-)
Mno proč ne, uvidíme, zda se zde dočkáme klasického testu :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 01:22
Re: Krása
Formálně asi správně, na fotkách trochu otylý, ale naživo to člověka usadí. Je jasně odlišitelné, že je to Rolls a ne Bentley, tohle je masivní s masivními lištami, Bentley má jemnější detaily. Už se těším, až ho někde uvidím. Co máš proti hvězdné obLEDoze? Když RR, tak plnej futrál. ;-)

PS. protože u RR je vše možné, nechal bych si čalounit strop černou/tmavou. Vím, že se nedělají sloupky u běžných aut, kvůli tomu, že to prý není ono (možná to víc ruší výhled?), ale žádný praktický důvod, proč se nedělají stropy tmavé neznám.
Avatar - Ham.
5. 3. 2013 00:56
Krása
:yes: :yes: :yes: tohle nemá chybu
[odkaz]
PS: doufám, že ty diody na stropě jsou za příplatek, to by si jeden připadal jak v noci na stripu v las vegas >:-[]
Avatar - Pekelná Micinka
5. 3. 2013 00:08
Earl Black
Jdu si udělat čaj, tohle bude na dlouho.... :-!