Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První statické dojmy: Renault Clio Grandtour nabízí 443 litrů, premiéru má i Clio GT

Verze kombi čtvrté generace Clia nedostala nějaký nehezký batoh na zádech, ale ponechává si dynamické tvary hatchbacku.
Zpět na článek
Avatar - qwert88
5. 3. 2013 17:51
Clio combi
To je tedy bombonek,pěkná povedla se ;-)
5. 3. 2013 16:13
...
Vypadá krásně.
Jen se mi nějak nelíbí matný C-sloupek. Ale to není nic, co by trocha fólie nespravila.
Avatar - Ronault.
5. 3. 2013 16:13
Re: clio GT
Prostě se 207 SW neprodalo tolik, co očekávali, jestli Clia více, netuším. Z počátku byla taky 207 SW poměrně drahá, i proti Cliu.
Avatar - aproximus
5. 3. 2013 16:02
Re: clio GT
omyl, od kolotočů je tak maximálně to tvé milované clio. :no:
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 15:56
Re: clio GT
tak to som prekvapeny neuspechom pezotackych kombikov..... renault je na tom asi rozhodne lepsie ;-)
5. 3. 2013 15:39
Re: clio GT
Pokud ti vadí šedá barva, tak si to nech pozlatit, ty estéte od kolotočů.
Avatar - Ronault.
5. 3. 2013 15:30
Re: clio GT
Prodeje 207 SW hovoří za vše. 10% všech vyrobených 207 SW skončilo na CZ trhu a to je český trh pro 207 okrajový, takže kolik procent z celkých 207 jich bylo? Málo...
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 15:17
Re: clio GT
no nebude... v clanku o 2008 sa jasne pise ze je tento crossover zaroven nahradou za 207SW... skoda... pezot 208 takto cliu zadarmo prenechal vedenie na domacom trhu... 208micka si totiz na predajnost clia ani nepipne bez kombika je bez sance... skoda pre pezot.... ale aj citroen nic nema.... trosku nerozumiem logike v PSA... nic to.

GT verzia sa mi paci ... vyzera to pekne ten novy naraznik a aj motor 1,2TCe bude taky ideal... a zaroven sa clovek odlisi od bezneho clia.... super :yes:

mas pravdu... ibiza ST je tiez pekna ale clio grandtour je uz krajsie musim uznat... cas nezastavime a clio grandtour je od renaultu skvely tah.... PSA zase zaspali
Avatar - dr.biker
5. 3. 2013 14:59
Re: clio GT
Souhlasím s tebou, pozměněný tvar nárazníku verze GT dotáhl vzhled přední části Clia k dokonalosti, tomu vystavenému červenému kombi to opravdu sluší, je to krasavec. Nejhezčí kombi ve své třídě. Ono ani moc hezké konkurence nemá, snad jen Ibize to sluší.
Verze GT určitě dává smysl, je to takový dobrý kompromis pro ty, co se ještě necítí na ostrou verzi RS a zároveň běžná verze je pro ně obyčejná. Však verze GT se vyráběla i v minulé generaci, jenom náš dovozce ji u nás neprodával.
Fakt nebude 208 ve verzi kombi? To nebude mít PSA malý kombík v nabídce? Vždyť Citroen také nenabízí C3 kombi. Škoda pro PSA, dobře pro Renault.
:-)
Avatar - aproximus
5. 3. 2013 13:54
Re: clio GT
jo obzvlášť ty stříbrné doplňky, to je vyloženě vizuální žrádlo :yes: 8-s
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 13:41
clio GT
vau tak to sa mi paci ;-) :yes:

paci sa mi ze tie predne led pasiky su uz v rohoch v narazniku , cela predna maska je uz akasi krajsia s tym novym naraznikom a 1,2TCe ako motor je ideal :yes: ... je to take baby RS :yes: podla mna velmi sikovne riesenie pre niekoho kto na RS clio nema ale nechce jazdit len v beznom cliu a chce sa trosku odlisit , velmi pekna moznost :yes:

kombik je tiez podareny a skoda ze 208 kombik nechysta.... pezot tak daroval cliu jasne vitazstvo na francuzskom trhu ... kombik bude pezotu chybat skoda ... clio grandtour vyzera pekne a jasne zadupe vsetky male kombiky do zeme :yes: