Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kdo volá nehodové služby: Dostávají echo?

Jak mohou nehodové služby dorazit na místo karambolu ještě před policisty? Dává jim někdo echo, jde o únik policejních informací, nebo jsou pracovníci asistencí vědmy, co nehodu odhadnou dopředu?
Zpět na článek
17. 5. 2013 20:55
19. 5. 2013 19:47
18. 5. 2013 16:40
18. 5. 2013 21:33
17. 5. 2013 20:55
Praha
Clanek jak na objednavku.

Zrovna dnes jsem takoveho imbecilla od nehodovky potkal v Praze. Projizdim krizovatkou na Průběžné na zelenou a najednou ze strany magor v Octavce s oranzovym majakem, malem to do me narval... no samozrejme jel na cervenou. V Korytech me vzal na plne a pod mostem hrube omezil protijedouci autobus a vesele pokracoval az ke krizovatce u toho Lidlu, kde si opet s cervenou nebral servitky. Setsakramentsky me mrzelo, ze jsem nemel zrovna v aute kamerku (tu vozim od doby, kdy me jeden kkt vybrzdoval a vytlacoval ze silnice na Caslavskem obchvatu). Hned bych to vypatlane, ubohe, dusevne zmrzacene lidske ho*no udal na PCR.

Fakt mam "pokrk" toho bezvladi a totalni anarchie v tomhle absurdistanu. Obcan by mel vzit zakon do vlastnich rukou...
Rozbalit vlákno
1
19. 5. 2013 19:47
Re: Praha
mohu potvrdit, že oranžově blikající vozy nehodovek jezdí ještě ostřeji a brutálněji než policejní oktávky. V Praze to vidím několikrát do měsíce :no:
Avatar - Stejsn
17. 5. 2013 20:57
Já nevím, mně to příjde stejné jako ty omílané hrnce
Pořád dokola lidem opakovat: nelez tam, nepodepisuj nic, nekupuj to. A stejně spousta lidí naletí a koupí si předražené deky, vysavače apod. S těmi asistenčkami je to úplně stejné. V televizi se to pořád dokola řeší, že napřed zavolat benga, případně sanitku, pokud je potřeba a pak hned volat na pojišťovnu. Číslo má každý na své zelené kartě. A stejně se najde spousta lidí, kteří naletí. Argumentovat nějakým šokem a tak je liché, tohle je prostě všeobecně známá skutečnost. Psychózu a nátlak beru, ale jen do určité míry a u labilních lidí.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Rampa89
18. 5. 2013 13:44
Nehodové služby
Něco málo k tématu - [odkaz]

A divit se úniku informací od naší slavné Policie?? To může dnes snad jen hodně naivní člověk ;-\ >:D
Rozbalit vlákno
1
18. 5. 2013 14:43
Re: Nehodové služby
Tak to je hustej článek, teda.
18. 5. 2013 14:40
Kecy na všechny strany
Stalo se mi naprosto to samé. Měl jsem nehodu, policii to trvalo patnáct minut, nehodová služba byla na místě za sedm-osm minut. Sám jsem si lámal hlavu, jak je to možný, protože to bylo ve vedlejší ulici, kde projede jedno auto za čtvrt hodiny, ne na Koněvově, nebo Evropské.

Musím se nahlas smát, když čtu ty komentáře pojišťoven, jak to nechápou a nelíbí se jim přítomnost "drahých supů". Podle mě v tom jedou taky. Nehoďák se na místě motá i když mu člověk řekne, že nemá o jeho služby zájem. Podle mýho názoru si jejich služby kupují právě pojišťovny, zvláště u "drahých" bouraček. Jedou v tom policajti i pojišťovny, na to bych vsadil boty. Jedinej, kdo z nehoďáků má nulovej prospěch, jsou účastníci nehod.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Atomas
18. 5. 2013 16:05
V systému nelze odpovídat
to Jeteem: Ani nevíš, jak moc pojišťovny s těmito asistenčními službami bojují. Myslíš, že je v jejich zájmu, aby v řetězci pojištěný - servis byl ještě další článek asistenční služby? Asistenčky si dosti drze berou provizi za dohozený kšeft od servisu a kde myslíš, že to servisy musí nabrat zpět? Dlaším jejich příjmem jsou přepálené faktury za půjčovny a pozor, pokud pojišťovna neuhradí půjčovnu v plné výši, ohlídají si termín promlčení, před jehož uplynutím obešlou účastníkovi nehody platební rozkaz a protože si po letech nikdo na nehodu již nevzpomene, tak to neřeší, místo toho aby se obrátili na pojišťovnu. Pak asistenčky inkasují to, co nedostali od pojišťovny. Opravdu si ještě myslíš, že jsou crashhunteři v zájmu pojišťoven? Myslím, že reakce pojišťoven na tyto asistenční služby a jejich zkušenosti by vydaly na velmi čtivý článek do časopisu...
Rozbalit vlákno
0
18. 5. 2013 16:40
praxe
Zdravím, pracuji přímo ve spol. co informuje média o dopravních nehodách a má kamery z celé ČR i měst. Informace jsou přebírány z NDIC, PČR, zpravodajů, atd. Velice často máme informaci o nehodě o 2 a více minut dříve než PČR. Když vemu, že informaci zpracujem za 30 s a PČR do 3 min = rozdíl 5 min.

Jestli chcete zdroje jsou veřejně dostupné. [odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

Tím pádem není třeba poslouchat vysílačku PČR.
Jaký je tedy problém? Vidím ho v lidech co jim podlehnou a podepíšou.
Rozbalit vlákno
0
18. 5. 2013 21:33
Asertivita
Hlavní problém většiny obyvatel ČR je nulová asertivita. Člověk něco nechce, ale nedokáže to razantně odmítnout. Znám hlavně případy, kdy člověku zavolá nějaký otrava telefonem a ukecává ho, aby si koupil nějaký nesmyslný paušál nebo jakoukoliv jinou službu nebo zboží. Oběť neřekne "nemám zájem, sbohem" ale nechá se většinou ukecávat, potom řekne mimoděk "ano" a je v háji. Tady je to stejné. Stačilo by přece jasně říct "vypadněte, budu to řešit jen se svojí pojišťovnou" a supi nemají šanci.
Rozbalit vlákno
0