Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Je to oficiální: Citroën a Loeb v příštím roce do WTCC!

Citroën dává sbohem WRC a vrhne se už od sezony na okruhové závodění v rámci World Touring Car Championship.
Zpět na článek
27. 6. 2013 13:07
Re: Osobně
Pikse Peak je přece jenom blíž k Rally.
Avatar - King
27. 6. 2013 09:08
Re: Osobně
Podívejte se, jak teď válí na Pikes Peaku. Já bych se o něj nebál. >:D
Avatar - King
27. 6. 2013 09:07
Re: WRC
Jasně že to tušili, takové rozhodnutí neuděláš ze dne na den. :-)
Avatar - Otrava
26. 6. 2013 21:33
Re: Osobně
To povídej Raikkonenovi :-) Těžko říci, co je složitější, ale já tipuji rally, neb tam dochází ke střídání povrchů a každá chyba může mít fatálnější důsledky.

Ale o Loeba bych se nebál, už párkrát ukázal, že na okruhu umí.
Avatar - Otrava
26. 6. 2013 21:29
Re: WRC
Podle mě už letos zahájil stahování se. A já bych se tomu nedivil - po tolika titulech MS za sebou si nemá už příliš co dokazovat a souboj s VW by vyšel zbytečně draho. Tím spíš, že pověst v rally a rallycrossu mají v současnosti velmi dobrou (a příliš nestojí za další zlepšování).
Teď maji ikonu Loeba a možnost zlepšit image i na okruzích. A přijde mi, že už když odtřihli Ogiera, tušili, že se pomalu stáhnou...
26. 6. 2013 20:58
Osobně
jsem na Loeba na okruzích velmi zvědavý. Přejít s okruhu s návykem čisté stopy na Rally je snadnější než naopak. No uvidíme .... V každém případě mu přeji aby si nepokazil zaslouženou reputaci nabitou v Rally.
Avatar - King
26. 6. 2013 12:56
Re: WRC
Citroën určitě bude jezdit ve WRC ještě příští rok, ale těžko jako továrna. Ono je už letos vidět, že to mají s Loebem celkem na háku...
Avatar - King
26. 6. 2013 12:54
Re: DS4 WTCC
O Seatu se v souvislosti s WTCC mluví? Já měl za to, že chtějí i nadále zůstat u tovární podpory privátních týmů. Bylo by to pochopitelně příjemné, zvlášť pokud by se přidal i Renault. :yes:
Avatar - King
26. 6. 2013 12:52
Re: DS4 WTCC
No, jenže důvodem bylo nasazení dieselového motoru s nerovnými pravidly, podobně jako v případě Audi v Le Mans. Jenže FIA měla větší koule, než ACO, tak to zařízla ještě poměrně včas...
26. 6. 2013 12:28
Re: DS4 WTCC
SEATu se s dvojkovým Leonem ve WTCC dost dařilo - kromě nesčetných prvních míst v jednotlivých závodech SEAT zvítězil i v celém šampionátu a umístil se tak před BMW. Nový ostrý Leon Cup Racer by mohl tyto úspěchy brzy připomenout. :yes:
Avatar - nalimer
26. 6. 2013 12:01
DS4 WTCC
O čom sa hovorilo potichu je realita. S vysokou pravdepodobnosťou sa závodou zúčastní DS4 než C4.
Pokiaľ Seat ako továrenská značka potvrdí svoju účasť s novým Leonom pre budúci rok, je sa naozaj na čo tešiť.