Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz Viano: Nová generace na prvních skicách

Nová generace Viana má debutovat příští rok. Zveřejněné skici naznačují, co od auta můžeme čekat.
Zpět na článek
Avatar - DawQa
5. 8. 2013 10:39
Re: hahaha
Skoro jak na NDR akorát tady jsou všichni proti tobě >:D

Gilgit: jste si podobný píšete sr*čky jen aby jste diskutovali od původní myšlenky že mu vadí slováci na českém webu jste se dostali do nějakého rádoby inteligenčního souboje mezi vámi...
Takže kluci bábovičky lopatičky a běžte se hádat na pískoviště jo ..
3. 8. 2013 04:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Andromeda
2. 8. 2013 23:20
Re: hahaha
Ty jsi ale kreatura 8-s ... Nepleteš si servery ??? Spolek dutých hlav má jinou adresu střelče ...
2. 8. 2013 22:10
Re: hahaha
ano, uhodl jsi spravne. Clovek, ktery svuj usmevny preklep vehementne vymlouva svou bilingualnosti (coz zrovna u slova "maximalne" je opravdova ptakovina), tak je pro mne chytlavej trouba.

videls´film Svetaci???
fasadnik co pro samy rozjimani nad salvatorem dalim uplne zapomnel, ze mu tvrdne malta...
2. 8. 2013 21:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2013 21:47
Re: hahaha
hele, vsimas si, ze ten deb.l a primitiv za celou dobu nepouzil jediny vulgarni slovo, zatimco ty, svetak uvazujici v nekolika svetovych jazycich dohromady to leje jak kanal... ??? :-)
2. 8. 2013 21:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2013 21:13
Re: hahaha
jo, chápu, ty lingvisto...
světáku >:D >:D >:D
2. 8. 2013 20:15
Re: Slovák
Osklive asi ne, ale ten predek nejak nemuzu zkousnout. Ta maska je proste jak rty po nepovedenem botoxu a snaha ozvlastnit svetla z Bcka nize zminenymi rohy me taky nepresvedcila.
2. 8. 2013 20:14
Re: Slovák
Taky mi to vadi, ale na te skice to tolik nekrici. Bez nich by ta svetla byla mozna moc hranata, neco jako Kia Optima.
2. 8. 2013 18:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2013 17:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2013 16:39
hahaha
miluju, kdyz slovak kritizuje mercedes za to jak to neumi. od naroda jehoz vydobytkem automobilismu je pokracovatel dvanactsettrojky je to legracni >:D
2. 8. 2013 16:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 8. 2013 16:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - twistedTSD
2. 8. 2013 16:15
Re: Slovák
Osobně bych byl radši, kdyby Mercedes svůj design ještě umírnil...Třeba tohle by nebylo špatné, kdyby tam zase nenacpali ty ošklivé "rohy" světlometů. U všech modelů to na mě působí strašně rušivě.
Avatar - twistedTSD
2. 8. 2013 16:06
Re: Slovák
Jen ať si každý chodí kam chce, máme svobodu. ;-) A kritický názor je taky názor...
Avatar - eliot
2. 8. 2013 15:44
Re: Slovák
Souhlasím ,tenhle umírněnější design by Mercedesu slušel mnohem víc. Snad se k němu v budoucnu přikloní také u ostatních modelů ,ale třeba eSko se mi nezdá vůbec ošklivé .
2. 8. 2013 15:23
Re: Slovák
Souhlas do posledniho pismene. K tomu vianu... Podle skic to zatim vypada, ze lehce upustili od nateklo-opuchleho stylingu, ktery zacal nekde u Bcka, nebo noveho SLa. Pokud se tech skic budou drzet, tak nejhezci mercedes bude... dodavka >:-[]
Avatar - eliot
2. 8. 2013 14:48
Re: Slovák
Jako by nestačilo ,že se někdy v diskuzích zbytečně dohadují (zakomplexovaní) fanatičtí zastánci x odpůrci určitých značek(koncernů) . Snad ještě nevypuknou diskuzní války mezi Čechy a Slováky ,to už je pod úroveň slušného člověka, každý si přece může chodit na jakékoli stránky chce. I když je pravda ,že pod některými články je víc slovenských komentářů nebo dokonce jenom diskutují samí Slováci. A to že prý pořád kritizují? Tak klidně ať jen kritizují ,bude to jejich(pochopitelně ne všech Slováků) vizitka. ;-)

K článku: Podle těch skic se mi nové Viano zatím docela zamlouvá ...
2. 8. 2013 13:18
Re: Slovák
ne, jen si tak řikám, kolik čechů plevelí diskuze na slevenských webech ???

dopytle tak si tady projdi pár vláken. Vy slováci prostě všechno víte líp... a právě proto jste asi nalezlí u nás.
Avatar - ericho33
2. 8. 2013 13:05
Re: Slovák
Aha... Takže na "vašom" .cz webe sa máme správať slušne a všetko chváliť, ale nadávať môžme len na "našich" .sk web stránkach??? Fíha, tu sme niekomu šliapli na "nacionalisticke" kurie oko ;-)
2. 8. 2013 12:52
Slovák
sakra slováci, to nemáte svuj web, že musíte furt lézt do diskuzí na českym auto.cz??? Nes*alo by mě to tak, jako kdyby každý váš příspěvěk nevyzníval v duchu "hnus, měli se mě zaptat jak to udělat, já to vím líp, já toho vám nejvíc..."
Sakra kolik čechů leze na Vaše weby a furt jen kritizuje????????
Avatar - jozephko
2. 8. 2013 11:34
Prečo tam "soudruzi od Mercedesu" cpú to malé okienko?
Čo je to za dizajnového úchyla, čo do dodávky nasilu cpe do malé okienko pred vodičovými dverami?
Súčasné Viano vyzerá ako z dielne Ssangyongu. Práve kvôli tomu okienku doplneným prečudesným bočnými prelismi. VW T5 či Caravelle sa ani najbližších 10 rokov Mercedesu obávať nemusí.
Avatar - ericho33
2. 8. 2013 11:23
Ten tablet...
...na plubnej doske vyzerá strašne! 8-s
Nemôžem si pomôcť, ale aj v B-éčku, či A-čku, mi to pripadá, akoby to tam dorábali dodatočne. Interiér vyzerá vo všetkých modeloch perfektne, všetko má svoje miesto a ladí to. No tieto displejové opachy??? Dizajnéri sa mohli viac posnažiť ich zapracovať do interéru, aby to všetko spolu "hralo", a nebilo to ako päsť na oko.