Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: De Tomaso Zonda aneb Pagani nebyl první

Jméno Zonda si každý fanoušek supersportů spojuje s firmou Pagani. Jenže, v historii už tu jedno auto s tímto názvem bylo.
Zpět na článek
Avatar - flyboyeda
11. 8. 2013 19:53
Re: De tomaso mi nechybí
v tehdejších dobách bych dal stejně přednost Ferrari Lamborghini, nebo Maseratti

Pantera a Mangusta mi přijdou že měly od každého trochu z těchto tří jmenovaných značek, nebo to bylo naopak, Ferrari Lamborghini a Maseratti mělo něco z Pantery a Mangusty

Ale jo Pantera a Mangusta se mi líbí
Avatar - Barrichello
11. 8. 2013 19:15
Re: De tomaso mi nechybí
DeTomaso Pantera a Mangusta.
Kdo tyhle dva modely neuznává ja automobilový ingnorant, stejně jako ten kdo provnává 70-80 éta s 00 érou...
Trochu odlišná doba, jiné možnosti a technika.
11. 8. 2013 02:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - flyboyeda
10. 8. 2013 17:29
De tomaso mi nechybí
vyrábělo névábná auta, srovnání této značky s Pagani beru jako urážku Pagani.

Pagani to je jiné kafe,jinej level, jiná liga, jiný uplně všechno,

Nejkrásnější Pagani bude stejně pořád Zonda, ta Huuyyyyuuua, Hujda, nebo jak se to vyslovuje, nikdy neprolomí pověst Zondy, i když může být rychlejší,mít lepší jízdní vlastnosti, lepší skoro všechno, Zonda je ale jenom Jedna, proto furt dělají další verze Zondy s tím že tahle už je opravdu poslední a potom příjde nová poslední Zonda, protože Zonda frčí víc jak Hujda

Pagani je pojem ,ale zatím to vypadá na kapelu jednoho hitu, je třeba udělat víc Hitů,aby se na Pagani nezapomnělo
Avatar - euro89
10. 8. 2013 17:18
Velká škoda!
Velká škoda, že se nedostalo do výroby! Opravdu nádherný auto, ostatně jako většina italských sporťáků 70. let. Prostě zlatá éra hranatého designu... :-) :yes: