Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - curwasportiva
SuperDuty
curwasportiva
| 10. 9. 2013 06:24
Tak asi i proto je tvým autem snům C5...
SuperDuty
Mig_35
| 9. 9. 2013 09:25
Zajímavé. Škoda, že skoro nic z toho nevyužiju:-)
Avatar - curwasportiva
SuperDuty
curwasportiva
| 8. 9. 2013 19:27
Jasně že to není čistokrevný offroad, hlavně kvůli velkému rozvoru, by si nebylo tak těžké ho položit na břicho, ale i tak myslím že teréními schopnostmi předčí valnou většinu SUV.
No nevím ti s tou nemotorostí a neobratností, přecejen je to velikostně asi na úrovni Transitu, kterých po městech jezdí stovky (tím samozřejmě nechci říct, že to je auto do města). Parkování mě na tomhle voze překvapilo asi nejvíc. Hlavně díky velkým zrcátkům, navíc s hyperbolických menším zrcátkem (se kterým si vidíš krásně na zadní kolo) a hranatému půdorysu, kde krásně vidíš kde ti končí auto, musím říct že se mi stím parkuje líp než třeba s Octavií Combi. A ne opravdu nemám problém si zacouvat do "chlívečku" mezi auta, v podzemním parkovišti (horší je potom otevřít dveře :D)
Avatar - happy_driver
SuperDuty
happy_driver
| 8. 9. 2013 13:47
S tymito rozmermi mozes zabudnut, ze "projedeš všude". Ani omylom. 5 ludi nalozis do lubovolneho double cab pickupu. Detto ostatne veci. Jedina atraktivna vec je motor V8, ale to je asi tak vsetko. Nemotorne, neobratne, jedine, ze s tym jazdis niekde na vidieku a parkujes doma na dvore. V meste je to cista tragedia, ulice a parkoviska metropol strednej Europy nie su bulvary ci avenue v mestach kdesi na americkom stredozapade.
SuperDuty
TumaPetr
| 8. 9. 2013 12:47
Jsou to nádherná a účelná auta, ale vzhledem k ceně jsem taky rád. Protože by to u nás beztak kupovali majitelé X6 apod., kteří mají blonďaté háro několik centimetrů pod volantem.
Avatar - curwasportiva
SuperDuty
curwasportiva
| 8. 9. 2013 09:02
Já měl podobný názor, dokud jsem ho nezačal denodenně používat. Tyhle auta jsou prostě schopné čehokoliv. Pokud připlatíš za 4x4, tak projedeš všude, pokud máš double cab naložíš 5 lidí. Možnost modifikací je neskutečná. Na předek jde namontovat pluh, na korbu můžeš dát nástavbu, takže ti vznikne mobil home. Samozřejmost tažení velkých přívěsů. Samozřejmě otevřená korba, hlavně u nás by asi nebylo nejlepší, ale můžeš na to dát uzamykatelnou roletu, nebo "canopy". Naložíš, psy, kočky kola, snowboardy a když tam dáš nepropustou plachtu a napustíš to vodou, tak máš bazén >:D
A potom hlavně V8 :-)
Avatar - PTS
SuperDuty
PTS
| 8. 9. 2013 08:52
Osobně jsem rád, že trend těchto vozidel k nám ještě nedorazil. ;-)
Avatar - curwasportiva
SuperDuty
curwasportiva
| 8. 9. 2013 08:44
Na práci tu je verze Super Duty. Jinak trucky jsou jedny z nejuniverzálnějších vozidel, které si může člověk pořídit.
Pracuji na recenzi na F-250 SuperDuty, kterou jezdím, tak snad už brzo obohatím moje.auto.cz ;)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku