Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar C-X17: Hliníková revoluce přijde v roce 2015

Koncept sportovního crossoveru naznačuje další ambice Jaguaru. Co se týká designu i techniky pod kapotou.
Zpět na článek
Avatar - Fechta74
13. 9. 2013 08:42
Re: Designový duel
Jaga vezměš wapkou a na Lexus potřebuješ šťourátko do uší >:D
Avatar - Ham.
13. 9. 2013 01:37
Designový duel
ve stejné době se nám sešly dva koncepty, jeden krasavec
[odkaz]
a jeden strašák do zelí
[odkaz]
10. 9. 2013 10:34
Re: PSEUDOGAZÍKY
JJ, na ocelový pružiny už to je celkem hodně, vzduch by to mohl stejně jako u RRS s 22" ještě pobrat ;-)
Avatar - Fechta74
10. 9. 2013 10:06
Re: PSEUDOGAZÍKY
je fakt, že 23" jsou dost i na Jaguar "na takovýto ježděníčko" :-)
10. 9. 2013 09:32
Re: PSEUDOGAZÍKY
První fotka mě zarazila, ale ty následný vyrazily dech. Zmenšit kola a hurá s ním na silnici!
Avatar - Fechta74
10. 9. 2013 08:58
Re: PSEUDOGAZÍKY
no krom toho, že auto vypadá k světu (vlastně je docela pěkný :-) ) tak největší přínos vidím v nové hliníkové platformě - teď už Jagu nebrání nic v tom "chrlit" jeden model za druhým :yes:
10. 9. 2013 05:56
Re: Fantastický
A jejda ;-) Tohle má tolik tvarovejch genů Jagu, že je úplně jedno jak se to bude chovat v pseudoterénu. Je to překrásný auto a jestli bude jen zadokolka nebo čtyřkolka je putna ;-)
10. 9. 2013 05:20
PSEUDOGAZÍKY
Není to úplně moje krevní skupina, ale bejt k dispozici do Vánoc, neváhám ani chvilku! Přísně čelního pohledu jsem se napoprvý zalekl, celková kompozice je ale úplně o něčem jiným. Kombinace ostřejších tvarů s náznaky oblouků je fantasticky sladěná, dá se mu máloco vytknout. Vypadá to, že i v nový generaci si Jag ponechá čistej interiér, jak jsem si zvykl...prostě paráda! :-)
10. 9. 2013 02:26
Re: podoba
přesně.Mě taky napadlo že jsem viděl už podobné tvary,siluetu.
Avatar - Uživatel_5340709
9. 9. 2013 22:17
Re: Fantastický
Však jsou "rozvedení", tak mají k sobě blízko, ne? >:D
Avatar - CHerokee
9. 9. 2013 22:11
Re: Fantastický
Souhlas.. tak to působí. SUV ať přenechají range roveru. Ten bude vždycky lepší...
Avatar - Ja Prvni 123
9. 9. 2013 21:23
hezký... ale já se ještě víc těším na ten sedan XS, co přij
to bude to pravé auto pro gentlemana... myslím:
[odkaz]

:-!
Avatar - Ghostyx
9. 9. 2013 20:33
breathtaking
Za mne prostě dech beroucí exteriér a interiér. :yes: Pokud tohle Jag dovede do prodeje bez velkých změn a ve stejné kvalitě, jako F-ko, tak budu slintat již měsíce předem jen, abych byl mezi prvními v pořadníku... ;-) :-!
9. 9. 2013 20:26
Re: Fantastický
Veď skopirovali CX-5 zväčšili a premenovali >:D >:D
Avatar - romgator
9. 9. 2013 20:20
Re: GARÁŽOVÁ KASTRACE
dám si nápoj umělců (absint ) a třeba tě i trumfnu. ;-)
Avatar - romgator
9. 9. 2013 20:13
Re: GARÁŽOVÁ KASTRACE
pod vlivem automobilové můzy. Tak tomu rozumím.
9. 9. 2013 20:09
Re: GARÁŽOVÁ KASTRACE
Jo, Jaguar to trefil :yes: Děkuju to za pochvalu, psal jsem to výhradně pod vlivem... Jaguaru ;-)
Avatar - romgator
9. 9. 2013 20:06
Re: GARÁŽOVÁ KASTRACE
no napsané to máš dobře. Bylo nutné si před napsaním tohoto díla něco dát? Např. skleničku? Nebo jsi jen talent od přírody?

;-) :yes:

Je fakt, že Jaguar se jen tak neokouká a i za několik let to bude pořád více než šmrncovní auto. Dokážu si Jag představit i jako bazarovou záležitost, která nadělá pořád spoustu muziky. Dobrá práce Jaguare. :yes:
9. 9. 2013 19:42
Re: GARÁŽOVÁ KASTRACE
Ne-sku-teč-né dělo.
Žádný quasimodo ála Q7, žádná zdrcnutá čubka ála Q3, ale proporčně perfekně vyvážená a křivkami doladěná kastle... Těmi proporcemi mi připomíná X1, ale vším ostatním je to jinej vesmír.

Evoque, x17 - co bude dál? Britové to pěkně drtí!

Jaguar :yes: (mňam)
Avatar - salamoon
9. 9. 2013 18:22
1* a 4
1* za exterier,ale za ten interier...ten je u mna za 4...vsetko dotykove ovladanie na sklenenych lesklych povrchoch...ako koncept fajn,ale dufam,ze do serioveho auta sa to nedostane... 8-s :no:
Avatar - 3_diamanty
9. 9. 2013 17:57
parada
jaguare proste slapu :yes: ;-)

dalsie auto snov :yes: tesim sa na neho :yes:

spolu s range-roverom bude tento jaguar jasne kralovat v triede SUV :yes: nastava totalna dominacia britov :yes:
9. 9. 2013 17:55
GARÁŽOVÁ KASTRACE
Tohle není žádná garážová kombucha, co by si chtěla poměřovat svojí pupeční kýlu s velmistry svého oboru, tohle je klasicky destilovaná, ostře řezaná, na všechny světové strany jiskřící jaguáří bestie. Tohle není produkt, vznášející se na vlnách designového rauše, vhodný leda do divadla černé komedie. Ano ano, toto je dokonalá životná, silniční, garážová studie, prototyp, zhmotněný šoférský sen.

Dominantní, avšak nepřefouklá příď, jisté tahy v bocích, skla z rodu křišťálu, a záď? Tra-dič-ní odkaz zadních lamp, reflektující ikonickou minulost automobilky (bravo Dinar) a podtrhující styl současnosti jakož i styl budoucnosti.

Lapen než do pastí garážového stylu, čtvrcen co potrava vetřelce s kódem C-X17, sežehnut sluncem, jako garážový stín, a vykastrován touhou při hledání absolutna, nezbývá ti, než se pravdě světa podívat zpříma do vočí. Neboť teprve potom, ve vichrech přiznání svých lačně ordinovaných silničních hrůz, nalezneš pravdu. Pravdu o světě a pravdu o sobě.

BRAVO JAGUAR :yes: :-!
Avatar - Bubáq
9. 9. 2013 16:47
Prosím, prosím,
... udělejte střešní okno otevírací!
9. 9. 2013 16:03
JAGUAR SUV
Vydrž do pěti, pak se ovšem přivaž k židli. Protože až to uvidíš, budou z tebe lítat střeva. Jaguar tě roztrhá na cucky. Za necelou hodinu přijede budoucnost. Tvoje budoucnost. Kéž by...
Avatar - Uživatel_5340709
9. 9. 2013 15:58
Re: Fantastický
Jo, jo, i když módu suv jsem dodnes nepochopil, tak je nutno jag pochválit, že s něčím takovým přišel a určitě se na této "vlně" také dobře sveze. Dokonce to lahodí oku a jeví se to, že ještě zítra ty tvary nebudou zastaralé, tak jako u jednoho koncernu, který se bez skrpulí tlačí kam může.
Avatar - Pekelná Micinka
9. 9. 2013 14:41
C-X17
Hezký, úhledný SUV, ale za mě je to málo. V sérii by to paradoxně mohlo vypadat lépe, pokud to dostane nějakou výplň těch otvorů bez těch světelných rámečků.
9. 9. 2013 14:17
podoba
trocha krastsi zadny previs a zboku je to lahko zamenitelne s CX-5

[odkaz]
Avatar - flyboyeda
9. 9. 2013 13:57
Fantastický
tenhle Jaguár se moc povedl, bravó Jaguár :yes: