Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Seat Leon ST ve Frankfurtu: První dojmy

Španělské kombi nižší střední třídy se v Česku může stát prodejním trhákem: vypadá neotřele a k tomu nabízí 587 litrů pro zavazadla.
Zpět na článek
11. 9. 2013 00:12
Re: Poprvé...
Alejandro Mesonero-Romanos.
Bývalý designér Renault - Samsungu, navrhl třeba SM7 a Lagunu Coupé. :-)
Docela talent, co auto, to paráda :yes:
10. 9. 2013 22:38
Re: KRASOŇ
Zlomené a svařené ze dvou?
Sorry, vím, že bojuješ proti koncernu, ale tohle mi přijde přehnané.
Na které fotce ti to tak přijde?
10. 9. 2013 22:27
Poprvé...
...fakt, poprvé a to podtrhuji - poprvé zcela jasně dávám přednost kombajsu před výchozím modelem.
A to standartní Leon není co do vzhledu nic špatného, je to pořád krasavec, ale STčkem to Seat rozsekal namaděru.
Vzpomínat pod těmito obrázky na Civic tourer může jen rodák z Elm Street...
Stačí mrknout na úvodní fotku a je jasné, o co tady běží. Nic není třeba vysvětlovat, není třeba přemýšlet o tom, jak to asi designér myslel, či proč a nač je kdejaký nesmysl na karosérii, proporce perfektní :yes:
Kdo je pod tím podepsanej?
10. 9. 2013 22:23
Španělská trefa do černého
Nový Seat Leon ST se suverénně vyšvihl na pozici nejkrásnějšího kombíku nižší střední třídy, (stejně jako Ibiza ST tento titul získala o segment níž) a k tomu přidává i prvotřídní techniku a výbornou nabídku prostoru. Bravo, Bravo, Bravo Seate!!! :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - Delfin2
10. 9. 2013 19:01
Krásny Leon ST
Najkrajšie kombi vo svojej triede.. Leon ST ma dostal a verím, že aj ti ceny budú ok.Jednoznačný víťaz :-)
Avatar - Blue Sun
10. 9. 2013 17:17
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Aby nerostla, když se zvedá z nuly. Tři roky neměli smysluplné auto, to se pak hezky roste... I když, upřímně řečeno, nechápu to. Ani jeden Seat mi designově nelahodí.
Avatar - Blue Sun
10. 9. 2013 17:15
Re: KRASOŇ
Je to jak zlomené a svařené ze dvou...
10. 9. 2013 14:46
ty spicaty ostry hrany - to se bude krasne otloukat
otevres dveře a mas po hrane
nebo o něco skrtnes a zase hrana fuc
vypada to efektne, ale bal bych se, ze na tom kazda rana bude strasne videt
Avatar - manitou
10. 9. 2013 14:34
ŠKODA
že ten multilink zase bude jen u 1,8 b ... jinak povedený design a ve specifikaci FR vůbec, o tom žádná. jsem zvědav, zda bude ekvivalent škody rs a scout ... ;-) :yes:
10. 9. 2013 14:22
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Ty jsi mimo, ostatně jako vždycky, SEAT je momentálně nejrychleji rostoucí značkou v ČR a to právě díky Ibize a novému Leonu. Srovnávat exota Civica Tourera s kombíky nižší střední se opravdu nehodí, ten by potřeboval zvláštní kategorii ufo vozů.
Avatar - Choochoo
10. 9. 2013 14:01
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Souhlas. Tahat Tourera do skupiny tuctovych batahu se nehodi. Pokud nenabidne Seat hodne slusnou cenu tak nema u nas na trhu co nabidnout. Vzhled zastarale Ibizi je uz mimo.
Avatar - Dinar
10. 9. 2013 13:46
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Vtec už nezabírá, teď sbírá... kytičky. >:D ;-)
10. 9. 2013 13:36
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Každá Honda je přece sportovní, i kdyby mělo jít o zahrradní traktor. To je prostě axiom. >:D
Jen počkej, až zabere VTEC, to děti na zadní lavici spolknou strachy dudlík.
Avatar - donPedro
10. 9. 2013 13:15
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Bať, čili souhlas, byť dle redaktora je Ciivic Combi sportovně laděné, jak k tomu došel ovšem netuším - ale však u má HCC vlastní článek, tož to tady Seatu Leon ST neplevelme ;-)
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2013 13:11
Re: sakra, to se povedlo!
konecne to spravne auto emocion ;-) :yes:

leonu patri pochvala :yes:
10. 9. 2013 13:09
FR
Jojo..teď jen porovnat FR verzi a zaklad za 350...
To už taková show nebude.
10. 9. 2013 13:09
sakra, to se povedlo!
Já kombíky moc nemusim, ale tohle auto bych si teda nechal líbit. Na první pohled mi to auto ani nepřijde jako SEAT, ale napadl by mě nějaký německý premiový výrobce.

Moc hezký lvíček :-) :yes:
Avatar - Dinar
10. 9. 2013 13:03
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
Audi místo suv postavilo autobus a neuspělo, teď staví místo kombíku autobus honda, výsledek bude stejný.
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2013 12:55
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
odvaha sa ceni... ale nic sa nema prehanat , predaje hondy mohli byt v eu uplne v indej dimenzii keby dizajnery hondy neuzivali halucinogenne latky ;-), rovnako to plati aj pri modele jazz ...
Avatar - donPedro
10. 9. 2013 12:45
Re: tak toto je trefa storocia pre seat
No jest faktem že tyto dva automobily dány vedle sebe jsou pak jako ony pověstné nebe a dudy. Ovšem nebyl bych co se Hondy týče tak kritický - jde si svou originální cestou, tedy jí patří :yes: za odvahu ;-)
Avatar - donPedro
10. 9. 2013 12:41
Simply the best
Tož ano, vím, je to věcí názoru, otázkou vkusu, ale ukažte mi v dané třídě lepší volbu nežli je Leon, Seat Leon ST.

Nuž a tak zas má Seat Leon, jako v minulé generaci, tři varice. Ovšem v té generaci předchozí to byli spíše mutanti jacísi, byť s Alteou to jakžtakž ušlo, o čem svědčí i množství výskytů na cestách českých, jaký osud postihl Toledo všichni víme, zda-li a jaké pak bude nové MPV se uvidí. A tak tedy teprve a konečně v generaci aktuální má trojjedinnost Seatu Leon, nebál bych se říci, punc geniality - SC, Leon, ST.

Ať jsme tlustý na tři prsty :yes: :yes: :yes: Vamos Seat Leon!

Tož tak.
10. 9. 2013 12:23
...
Paráda, po stránce vzhledu je to jednoznačně nejlepší počin v nižší střední. To auto má jedinou chybu, na masce měl být had a kříž.

PS: To je nad platem skutečně jen 24 centimetrů? To se mi zdá málo...
10. 9. 2013 12:20
Re: KRASOŇ
Kouknul jsem taky na hatch, nikdy jsem si tyto prolisy na něm nevšimnul, jelikož jsem ho neviděl pod nasvícením, ale, dle mého, se tohle hodně nepovedlo. Sic ten zadní prolis blatníku a dveří hezky navazuje na víko kufru, ale být zde opravdu nemusel. Leon ST nemá tak vysoký "ponton" karoserie, aby bylo nutné velkou plochu takhle rozít. Popřípadě prolis mohl být průběžný, nebo alespoň opticky při prodoužení navazovat na ten přední. Za mě tedy palec dolů, je to nepovedený samoúčelný patvar, tvar pro tvar, jak chceš :-)
10. 9. 2013 11:58
Re: KRASOŇ
Mrkni na to ještě jednou, je to povedené.
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2013 11:50
tak toto je trefa storocia pre seat
:yes: :yes: :yes:

kliest od hondy vyzera vedla tohto leona ako parodia na kombik ;-)
10. 9. 2013 11:16
Re: KRASOŇ
Z trojlístku Golf kombík, Octa kombík, Leon kombík, ten posledně jmenovaný hodně zaostává. Hatch je docela pěknej, ale tady ty v profilu vůbec se nepotkávající masivní prolisy, to je opravdu úlet, udělat tohle mazda nebo renault, nit by nich nezůstala suchá :-)
10. 9. 2013 10:28
Re: KRASOŇ
Ano, tady komentáře skutečně není třeba.
Bravo SEAT :yes:
Avatar - Ozzman
10. 9. 2013 10:05
Re: zrcadlo zrcadlo
Mondeo je o mílový krok dál hlavně velikostí a prostorem, to bych vůbec nesrovnával :-) ( mám ho ), koneckonců i ta Oktávka mi přišla krapet větší (srovnával sem hatchback a prostor uvnitř, ne kufr). Ale prostor neni vše :-)
10. 9. 2013 10:00
Re: zrcadlo zrcadlo
Yop! První hezké kombi po mnoho letech od koncernu.
Jakkoliv pokukuji po střední (Mondeo), tohle je alternativa - ideálně pak 1.4TSI v CNG s dojezdem cca 500/500km :-)
Avatar - Ozzman
10. 9. 2013 09:42
zrcadlo zrcadlo
kdo je v nižší střední nejkrásnější? Oktávka kombi to není >:D Ba už ani ten Golf kombi.... Jo.. tohle je přesně ono, to je auto, který bych chtěl, vypadá sportovně, ale i elegantně, je praktické (kombi), ale i reprezentativní. Pro mladou rodinu ideální! Osobní preference k o třídu větším vozům bych zde i oželel :-)

Snad bude i tak dobře jezdit, jak vypadá ... Bravo Seat!!
10. 9. 2013 09:31
Re: KRASOŇ
to se pletes, admin v tom nehraje zadnou roli. poznas hned jak zacnes ty svoje blaboly
10. 9. 2013 09:21
Re: KRASOŇ
A je vidět, že to jde i u tebe. Oceňuji tvé zcivilizování. To musíš vždycky čekat až na rákosku admina?
10. 9. 2013 09:15
Re: KRASOŇ
no dneska se da s tebou souhlasit. takhle se to dela. je videt ze i u koncernu to jde
Avatar - Emel
10. 9. 2013 09:10
To by šlo
Jo, tohle by šlo... Leonu to sekne a člověk se tím alespoň trošku vymezí z davu Octavií. Jako alternativa, ale nepříliš... alternativní... proč ne.

PS: jen tak mimochodem, první Toledo mělo taky slušnej kufr.
10. 9. 2013 09:08
KRASOŇ
Komentáře netřeba, tohle nabudí - [odkaz] :yes: :-!

Mám ti sem předhodit nějaké to tvoje kontra, nebo si hlavu do oprátky vstrčíš sám? >:D

BRAVO, BRAVO... BRAVO :yes: :-!