Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan ukázal nový X-Trail, prodávat se začne v červenci

Světovou premiéru si nový X-Trail odbyl na autosalonu ve Frankfurtu. Prodávat se začne příští rok, s pohonem předních kol i ve verzi 4x4.
Zpět na článek
Avatar - pelikoš
12. 9. 2013 06:46
Re: Líp než CX 5
ta akce je trvalá a tu slevu na leasing z nich dostanu a větší i za hotový ... ;-)
Avatar - pelikoš
11. 9. 2013 19:21
Re: Líp než CX 5
takže základ začíná na 594 [odkaz] :-!
11. 9. 2013 17:52
Re: CVT a prives
Musel som svoj prispevok editovat, lebo povedat ze oproti Yetine....
To chces akoze fakt porovnavat Skodu Yeti s Xtrailom????? To nemyslis vazne.

--------------------------------------… />
Tak pre porovnanie ako na tom je CVT versus manual (dost zle) si pozri minulu generaciu:

Max. hmotnosť brzdeného prívesu kg
110kW manual 2 000
110kW automat 1 350
127kW manual 2 200

Max. hmotnosť nebrzdeného prívesu kg
pre vsetky verzie 750
11. 9. 2013 13:02
Re: X-BÁL
Však jo, ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc :-)
Nechápej to špatně, já Renaultu i Nissanu fandím :yes:
11. 9. 2013 11:05
Re: X-BÁL
Ale opravdu jen castecne ;-) Chtelo by si to vubec neco o ty allianci Renault-Nissan trosku pocist.
Benzinaky jsou ciste Nissan produkce, akorat diesely dodava Renault.
A to ze celkove na tom pracuji spolecne, je nejaka chyba ? Od ceho by pak ta alliance byla ze... >:D
Avatar - Hittman
11. 9. 2013 09:47
Re: Super dizajn
Konečně japonec s evropským interiérem a přitažlivým exteriérem. :yes:
Avatar - Emel
11. 9. 2013 08:53
Re: X-BÁL
Nu dobrá, názor je názor... já souhlasím s Dinarem, Nissanu se povedlo navázat na pofaceliftový Qashqai a stvořit auto bez velkých výstřelků s jasně čitelným stylem a slušnou šancí na velké prodejní úspěchy.

Pokud mě něco ruší, pak asi zadní světla z tohoto pohledu:
[odkaz]
11. 9. 2013 01:17
Švihák japonský
Tak po designové stránce je nový X-Trail velmi příjemné překvapení, oproti současné generaci je to zlepšení tak o 200 %. Ale velké mínus dávám za elektrickou parkovací brzdu - u SUV pro svoji zženštilost zvlášť zavrženihodné řešení :'-( 8-s :no: :no: :no:
Avatar - Jaros71
10. 9. 2013 23:25
Prostě nemám slov..
Bravo Nissan!! :yes: :yes: :yes:
Tohle SUV vypadá výborně.
Jak design karoserie - na japonce velmi dobrý,tak i interier je moderní a vypadá luxusně.
Velký plus za šíbr..kromě CX5 v TOP výbavě ho nemá ani nová RAV4 ani nové CR-V!
Na ceny , výbavy , rozměry , a velikost zavazadelníku atd. si bohužel musíme počkat..
Jízdně to bude asi i auto které , na rozdíl od některé konkurence , na polní cestě problémy mít nebude.. ;-)
Příjemné překvapení! :yes:
10. 9. 2013 22:23
Re: X-BÁL
Emele, nepovažuji to za povedené, ten můj odkaz podle mého poměrně věrně vykresluje tu jistou rozháranost, rozhoupanost karoserie. Tomu ujel vlak.
10. 9. 2013 22:05
Re: X-BÁL
Musíš číst "mezi řádky".
Nissan je částečně vlastněn Renaultem, X-Trail je tedy Renault -> DENIED!! >:D

Ale je to moc pěkné auto :yes:
10. 9. 2013 20:45
CVT a prives
dost to vymeklo a s tym CVT je to oproti Yetine s DSG dost o nicom povozenicko. Uvidime kolko to bude moct tahat na taznom, ale ako pracovne auto to dost stratilo, aspon dizajnom. Ale sedadla z Murana to jo, to by slo :yes:
Avatar - patrikw
10. 9. 2013 19:59
Re: pan x
tak to je smola ;-\ no držím palce nech sa novy pan x co najskôr zabýva v garáži ;-) a ja by som chcel vymeniť primeru za primeru ale bude to skôr primera za megane alebo lagunu po skole samozrejme
10. 9. 2013 19:33
Re: DRTIČKA
suhlasim...az na tu CX-5, ta je spolu s novym X-Trailom etalonom segmentu. fakt je, ze na predosle dve generacie sa nedalo ani pozerat 8-s
Avatar - Bubáq
10. 9. 2013 19:23
Za mě:
Celkové hodnocení: 1
+ skvěle zvládnuté proporce
+ mimořádně povedený interiér
+ otevírací střešní okno
+ mnohem elegantnější než CX5
- nemá
Avatar - Ghostyx
10. 9. 2013 18:57
Tak to je trefa na solar...
Tak toto je trefa na solar všem konkurentům, hlavně z Japonska, včetně ještě poměrně čerstvé CX-5, která může teď zabodovat jedině SKY technikou, ale exteriérem a interiérem na tohle zatraceně ztrácí. Ve výbavách, tak jak jsou postaveny dnes ztrácí určitě viz nemožnost doobjednat elektrický posuv u sedačky spolujezdce (byť řidič ho ve výbavě má) nebo neexistence vývodu klimatizace na zadní sedačky ani u nejvyšší výbavy. O CR-V a ostatních se nemá cenu ani bavit. Obávám se, že až tohle vyjede, tak se bude třást i samotný "guru" od skopčáků... >:D Bravo Nissan! :yes:
Avatar - pelikoš
10. 9. 2013 18:17
Re: Same chvalospevy...
tak je možné, že to nebyl designový zázrak, ale auto to je skvělý.a korejská konkurence? :-!
Avatar - pelikoš
10. 9. 2013 18:14
Re: pan x
já jsem minulý týden prodal xtraila (rv 2008)a i slza mě ukápla.zatím nejlepší auto co jsem měl.bohužel mě zůslaly z podnikání dluhy, ale až se zase postavím na nohy je jasný co bude v garáži...
10. 9. 2013 18:02
Re: pan x
Dobrý nápad, to bych si dal :yes: No ne vážně, nový X-trail se hodně povedl. Asi budu muset zajít na předváděčku, až bude k dispozici ;-)
Avatar - pelikoš
10. 9. 2013 17:56
Re: pan x
to bychom měli oslavit.co třeba beam+cola >:D ;-)
10. 9. 2013 17:31
Re: X-BÁL
taky ho nechápu. GTI trošku sebereflexe, nový X-trail se fakt povedl ;-) :yes:
10. 9. 2013 17:17
Re: pan x
Dneska s tebou musím souhlasit (ač obvykle mívám jiný názor) ;-) Nissan se pochlapil, konečně fakt designově povedené auto. Žádná žaboidní obluda, ale propracovaný a funkční design, kloubouk dolu ;-) :yes:

Hlavně ta červená mu neskutečně sluší ;-)
10. 9. 2013 17:13
Same chvalospevy...
Iste.
Oproti predchadzajucemu X-Trail-kalfasu je to uplne inde.
Avsak dizajnersky je to len akesi Hyundai Santa Fe.
Avatar - Emel
10. 9. 2013 16:54
Re: Líp než CX 5
Podívej se na nissan.cz - pod 700 tam není nic.
Avatar - PTS
10. 9. 2013 16:36
Re: pan x
Nemůžu si pomoci, ale zezadu mi to auto prostě nesedí. Jako by na předku dělali s větší důsledností, trpělivostí a smyslem pro detail... Vzadu už se na tom asi moc nelpělo, což je škoda, ale to je dnes hendykepem mnoha japonců - například většina nových Toyot a Honda CR-V. Jinak báječné SUV, které zřejmě bude mít vůči předchůdci větší úspěch :yes:
Avatar - pelikoš
10. 9. 2013 16:33
Re: Líp než CX 5
za 700 už byl hodně vybavený,základ byl někde za 630
Avatar - pelikoš
10. 9. 2013 16:29
pan x
nevím co bych napsal.prostě je to nádherný auto. jsem u vytržení...
bravo nissan :yes: :yes: :yes:
Avatar - Emel
10. 9. 2013 16:22
Re: X-BÁL
Já ti nevím... fakt se ti to nelíbí, nebo tě jen irituje ten znáček Nissan?
Avatar - Emel
10. 9. 2013 16:21
Re: Líp než CX 5
Současný X-Trail trpěl tím, že základní model byl 2.0dCi 4x4. Za něco přes 700 to nebyla špatná nabídka, ale už to bylo vcelku drahé auto. CX-5 díky variantě 2.0SkyG 4x2 za 540 umí pokrýt širší spektrum zájemců.
Avatar - Abeles
10. 9. 2013 15:01
Re: X-BÁL
Krásné, že? :-) a v červené ještě hezčí
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2013 15:01
parada
konecne nissan spravil daco s tym interierom.... razom je to o dve generacie pred doterajsim kaskajom zvnutra :yes:

dizajn svojim sposobom zcasti navazuje na vacsi pathfinder ale to nie je zle [odkaz] vs [odkaz] :yes:

vsimnite si tvary zadnych svetiel, bocnu liniu ... doslova cez kopirat zvacseny pathfinder

za mna x-trail :yes:
10. 9. 2013 14:51
X-BÁL
Je to tady doufám ještě o autech? [odkaz] 8-s >:D :no:
Avatar - Dinar
10. 9. 2013 14:51
Re: Líp než CX 5
On to Nissan naznačil už kvaškou, modely, které chce skutečně prodávat, udělá ve velmi střízlivém duchu. Výsledek stojí za to, žádná divočina ani extra invence, ale úhledně zabalené auto. Teď jen odpovídající techniku a projev a mají hotovo, ceny umí, takové CR-V se na tohle bude prodejně dívat pěkně z dálky. :yes:
Avatar - manitou
10. 9. 2013 14:46
DRTIČKA
Konkurence z Japonska - CRV, Forester, Outlander, RAV4 a i ta CX5 - to vše designově rozdrceno v prach. Povedené - ladné a elegantní křivky a přitom lehce agresivní přední výraz, za mě :yes: Techniku nehodnotím, není uvedeno nic. Zatím japonsko-korejsko-evropskomainstreamový krasavec ;-) :yes:
Avatar - Emel
10. 9. 2013 14:39
Re: Líp než CX 5
I tak bych dal přednost klasickému automatu od Mazdy. Ale jinak jo, nevypadá to špatně.
Avatar - chup44
10. 9. 2013 14:35
Pekné
Po dlhej dobe pekné auto od Nissanu,jak exteriér tak interiér :-) Najprv som si myslel že je to nové Murano ale podarilo sa,držím palce :-)
Avatar - pumpkin
10. 9. 2013 14:35
Super dizajn
Veľmi podarený dizajn ako exteriéru tak aj interiéru. Jediné čo sa mi nepáči, že displej navigácie im zas dáko zliezol dole.
Avatar - twistedTSD
10. 9. 2013 14:29
Tak to se povedlo
Velmi pěkné SUV. Vlastně jedno z nejpohlednějších na trhu, řekl bych. :yes:
Avatar - KANKUNEN
10. 9. 2013 14:28
Líp než CX 5
to vypadá. Když CVT bude umět řadit po stupních tak super.