Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari 458 Speciale podrobně: Odlehčená Italia má 605 koní

Ferrari zveřejnilo podrobnosti o výkonnější novince řady 458, která doplní základní Italii a otevřený Spider.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 15:18
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
Audi dělá furt jen motory vpředu. Před lety i dneska. Tak jako většina vostatních Škodovek, Renaultů, Volkswágnů prostě všech tuctovejch sraček. A Ferrari když vpředu tak vepředu uprostřed s těžištěm mezi nápravama a stejně jako Maserati používá uložení převodovky transaxle aby mělo optimální rozložení hmotnosti mezi nápravy. No a to Audi už to dneska nedělá tak blbě jako před lety kdy aby získali pár cenťáků v kabině tak motor uložili tak dopředu, teda tak blbě že tě to táhlo ze zatáčky :yes: >:-[]
Jinak je to ale furt stejná totálně tuctová konstrukce jako u starejch audin.
Jo a to Iveco bylo dobrý :yes: >:D
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 14:15
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
co konkrétně je špatně?
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 13:32
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
Dobrej pokus už seš docela blízko ale furt špatně >:-[]
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 11:34
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
ANO vím že je motor ve předu hodně vepředu napříkla staré audiny a potom je motor ve předu, který je v podstatě skoro uprostřed jako obrácené auto s motorem uprostřed a to je například tvoje oblíbené FF, Berlineta, dále SLS, Viper, Corvetta, Aston, nové Audi už motor posunuly motor ve předu taky víc k kabině,

motor uprostřed tzv před zadní nápravou

a potom motor vzadu za zadní napravou to je například: 911, nebo Iveco irisbus
[odkaz]
:-)
Avatar - Hammunasakra
12. 9. 2013 10:42
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
Dělej si co chceš ale naučit se chápat ty autokategorie bys teda moh. A když se konečně doučíš co to je uložení motoru vpředu a vpředu uprostřed tak mi tim skoro uděláš radost >:-[]
Avatar - flyboyeda
12. 9. 2013 10:05
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
kdo jsi , že mi říkáš co mám a nemám dělat, já jsem Flyboyeda a můžu si dělat co budu chtít
12. 9. 2013 09:46
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
Klídek...chovej se slušně a nauč se autokategorie...
Avatar - Hammunasakra
11. 9. 2013 22:28
Re: upřímně jsou mi vaše názory naprosto
Upřímně nápodobně >:D
Je fajn žes vobjevil že adidasky sou praktičtější a univerzálnější než sandály, je blbý žes z toho vydedukoval že všechny sandály sou za všech okolností k ničemu. Ale je fakt že to je tvuj problém a nám to může bejt naprosto u pr.. >:-[]
Avatar - flyboyeda
11. 9. 2013 21:38
upřímně jsou mi vaše názory naprosto
u pr de le :-)
11. 9. 2013 21:01
Re: 458 mám rád,
Kup si kombajn. Ide pomaly a ma velke odpruzene sedacky.
Avatar - Hammunasakra
11. 9. 2013 20:08
Re: 458 mám rád,
Ty v tom máš fakt bordel, viď? >:-[]
Avatar - flyboyeda
11. 9. 2013 19:25
458 mám rád,
ale když vidím Audi Nanuk, tak se mi zdají všechny ostatní supersporty hloupé,člověk se furt bojí aby projel po trochu horších cestách, tahle ostřejší 458 bude s retardérama docela bojovat a bude míň pohodlná, mám rád rychlost a pohodlí proto Nanuk

nemám rád rychlost a nepohoidlí = všechny ostatní supersporty
11. 9. 2013 15:52
Re: Brzdy s obsahom silikonu?
b) je spravne

Braking system

To cope with the demands of the car's increased performance, all of the components in the Brembo braking system have been evolved from the solutions introduced on the LaFerrari. The 458 Speciale sports Extreme Design calipers, new generation HT2 discs with a higher percentage of silicon, and smaller front pads made from HY hybrid material for improved heat dissipation which is also boosted by special channels in the bodywork and is crucial in extreme driving situations. The result is shorter stopping distances (100 - 0 km/h in 31 m) without any compromises in weight, and more consistent performance under severe use.

[odkaz]
11. 9. 2013 13:06
Brzdy s obsahom silikonu?
Nie je to chyba prekladu - zo slova "silicate", teda s kremicitymi primesami alebo "silicon", co znamena kremik? "Silicone" je silikon.

Silikon ako tepelne zle vodivy a pruzny material je dost zvlastne pridavat do brzd.

Silikon je skor mozne uvidiet za volantom, ak dostane povolenie od majitela.
11. 9. 2013 12:11
Re: Bene, grazie Italia
Přesně tak. :yes: >:D
Avatar - Petrolhead_CZ
11. 9. 2013 12:05
Bene, grazie Italia
Fantastická mašina :yes: Důkaz toho, jak je Ferrari doslova na koni, staví teď jedny z nejlepších aut ve své historii.

Zlatá éra.