Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Macan se prezentuje na nových fotkách, výroba se blíží

Chystané menší SUV od Porsche si uchovává už jen minimum tajemství. Do prodeje půjde v květnu 2014.
Zpět na článek
Avatar - Sumi2000
27. 10. 2013 09:59
Re: Macan...
Podoba s větším bráškou tam logicky je..
Je to přeci Porsche.
Všechny designem vycházejí z 911.. ;-)
26. 10. 2013 11:27
Tajemství o tom, jak vznikají SUV Porsche
Designové oddělení firmy Hyundai předhodí na firemní poradě návrhy a ty, které neprojdou, se tajně prodají Porsche... nic proti Porsche, jejich ostaní modely mám rád... ale jak Cayenne, tak Macan jsou obludné a vypadají jako asijská pomsta evropskému designu... :-(
Avatar - white label
26. 10. 2013 01:09
Re: Macan
Poskoč si, anebo si ten článek nejdřív aspoň přečti...
26. 10. 2013 00:28
Treba povedat
ze je to suverenne najhnusnejsie Porsche poslednych rokov. Prekonat to moze snad znacne starsi model 914.
25. 10. 2013 22:17
Re: Macan
To sis nevšiml, že je to maskování? :-O
Avatar - CHerokee
25. 10. 2013 21:59
Re: Ještě mnohem
Tak to bych neřekl... tohle bude kompaktnější... jen ten předek no...
Avatar - beibej
25. 10. 2013 21:30
Ještě mnohem
hnusnější než kájen. A to jsem si myslel, že to už ani nejde. Ale v porši se překonali :no:
25. 10. 2013 20:03
Re: Macan
A zadok ma preplastovany. Vacsie zadne svetla som tusim este nevidel.
Kunststoff, Kunststoff Über Alles!!! :-(
25. 10. 2013 19:51
Re: neviem ale nejako ma tie SUV od porsche absolutne neberu
Sorry topper, ale klasicky Range Rover je krabica. Tento hranaty kalfas, ze ma byt dizajnova charizma? Ved takto kreslia auta deti v skolke.
25. 10. 2013 19:39
Re: Macan...
mně se líbí moc moc moc navíc to bude daleko víc sporty:-)
Avatar - PTS
25. 10. 2013 18:11
Re: Macan...
Nezbývá než souhlasit... To i mezi Rapidem a Octavií je větší designová propast :-! Ale jinak je to auto pěkné... snad budoucí Cayenne bude designem někde jinde :-)
Avatar - Johny.Rico
25. 10. 2013 16:25
Jako housky na krámě...
.... bude tento prďola mizet ze showroomů, to se vsadím :-! :yes:
Avatar - 3_diamanty
25. 10. 2013 16:21
Re: neviem ale nejako ma tie SUV od porsche absolutne neberu
zaraza ma este ta neskutocna podoba vacsieho cayenne s macanom [odkaz] .... vajce ako vajce... obe su dizajnove zlataniny.... bez kuska elegancie a charizmy... niekto by tym nemcom uz mal ukazat ako sa robia krasne sportove a charizmaticke SUV..... mala ukazka ako to ma vyzerat: [odkaz] [odkaz] [odkaz] .. toto ma fakt nebere: [odkaz] [odkaz]
Avatar - Jaros71
25. 10. 2013 15:02
Re: Macan
Souhlas..nic extra.
Takové Maseratti nebo Lambo SUV.. :yes: :yes:
Už aby tady něco od Italů bylo.. ;-)
SUV bude brzy vyrábět asi i Ferrari.. :-)
Avatar - wakantanka
25. 10. 2013 14:50
Re: neviem ale nejako ma tie SUV od porsche absolutne neberu
Hm, s vacsinou suhlas, akurat mam pocit ze aj RR s 8 valcom by na okreske cumel len na zadne svetla. V hociakom terene to bude samo naopak.
Avatar - 3_diamanty
25. 10. 2013 12:35
neviem ale nejako ma tie SUV od porsche absolutne neberu
a nepacia sa mi ....nic v zlom... je to len moj nazor a moj pocit...

su auta ktore skutocne pri pohlade na ne vo vas vyvolaju akesi zimomriavky akesi emocie nadsenie akesi vzruso a fascinuju vas ( range rover , rr sport, rr evoque ) .... nemozem za to ale ani stare cayenne ani nove cayenne a ani tento macan vo mne nevyvolavaju ziadne nadsenie, ziadne emocie ... nepacia sa mi dizajnom a proste necitim ziadnu charizmu z tych aut ... neviem... ale proste moja volba by to za tie peniaze v triede SUV urcite nebola.... na beton by som siel do RR sport za podobne peniaze ktore si svojim dizajnom charizmou a eleganciou a noblesou vytrie s akykolvek SUV menom porsche *...
Avatar - MarTin1
25. 10. 2013 12:11
Re: Macan...
Přesně tak, na to že se s tím autem s**rou už x let tak je to prostě Cayenne po dietě..... jako na jednu stranu co by člověk od VW chtěl žejo, ale trošku fantazie by neuškodilo....
Avatar - Magister
25. 10. 2013 10:24
Macan
Asi to bude kvalitní, ale ten předek není hezký.... alespoň zatím ne.
25. 10. 2013 10:22
Macan...
...na můj vkus až příliš podobný s Cayennem... ;-\