Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Mistra: Korejský sedan exkluzivně pro Čínu

V nabídce Hyundai se objevuje nový sedan Mistra. Velikostně odpovídá našemu i40, má však zcela jiný design a je určen výhradně pro čínský trh.
Zpět na článek
Avatar - CarlosOstrava
14. 11. 2013 10:40
Re: ČO?
Mi se interiér líbí...je čistý, lehký a nikoho neurazí...a v kombinaci se světlým čalouněním je to opravdu hezké...kvalita materiálů je ovšem druhá věc. Ale pokud bude alespoň stejná jako v i40, je to dostačující. Tedy pro nefanatiky... ;-)
Avatar - CarlosOstrava
14. 11. 2013 10:35
Re: Zezadu - BMW7
No nevím, třeba tvar světel je velmi podobný s i30
[odkaz]
[odkaz]

snad ta stříbná lišta trošku připomíná 7...
14. 11. 2013 06:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
14. 11. 2013 06:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
13. 11. 2013 20:22
Re: ČO?
nedavno sme sa tu bavili po nejakom "nevydarenom" teste kvoli comu tu vlastne chodime a viaceri sme sa zhodli ze je to len kvoli diskusii a ked si mozes vsimnut ja som tu tiez len kvoli tomu, dobre sa mi tu pise ak je o com a s kym, ale clanky a testy niekedy skutocne za vela nestoja co je skoda, vytratila sa objektivita a nahradila ju akasi zmes reklamy a zmes podivnych subjektivnych nazorov istych osob,

Ok beriem, interier Mistry nie je mozno na urovni mazdy 6 alebo bmw 3ky ale nemyslim si ze je z minuleho storocia, vyzera velmi elegantne a dost prakticky a zaroven v jednoduchosti je sila, taketo interiery sa raz este vratia do mody, ale to by musel pan redaktor pozerat aj trosku do buducnosti a nie ohanat sa s minulostou
Avatar - PeterLuk
13. 11. 2013 20:08
ČO?
Trochu nechápem:
"Ovšem zatímco zevnějšek působí velmi současně, interiér se zasekl někde v Asii konce minulého století."
Poprvé, toto by si novinár, ktorý auto ani nevidel naživo nemal dovoliť napísať.
A ako podľa vás pôsobí toto: [odkaz] ? To je potom z doby kamennej!
Neviem čo na tom interiéri na vás pôsobí ako z Ázie z minulého storočia, ale na mňa pôsobí o dosť lepšie než interiér vynikajúcej Oktávie.
Presne toto je dôvod, prečo som z tohto webu odišiel a už sem skoro nechodím. Prestým to bol u mňa najnavštevovanejší web, teraz sa mi už ani nezobrazuje medzi oblúbenými stránkami. Reklama, reklama, reklama, VW, Škoda, subjektivita, absolútne opovrhovanie čitateľmi... Dovi. :no:
Avatar - 3_diamanty
13. 11. 2013 19:58
trosku nerozumiem autorovi clanku
interier sa zasekol v minulem stoleti?

podla mna je tento elegantne uhladeny interier [odkaz] velmi pekny prakticky a vyzera solidne, neviem v com vidi autor problem ;-\

ma snad octavia alebo rapid lepsi interier? myslim ze nie, trosku objektivity by nezaskodilo

no ale co cakat od skodovackeho serveru
13. 11. 2013 17:30
Pane Fockte?
a tento interier je z ktoreho storocia? 19?

[odkaz]

+

toto ponuka vw v Cine...

[odkaz]

:no: :no: :no: