Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SsangYong Korando 2014: Ještěrka po plastice

SsangYong Korando prošel pro modelový rok 2014 proměnou vzhledu a už se prodává i v Evropě. Prozatím v Británii.
Zpět na článek
Avatar - Sumi2000
13. 12. 2013 00:05
Re: celkom pekne
Taková méně povedená KIA Sportage.
Design ještě fajn..před faceliftem vypadalo lépe.
Interier 10 let zpátky..
Vysoká cena za korejce , historie a nekvalita ho diskvalifikují ze spektra potenciálního kupce.
Možná cesta Dacie Duster by jim pomohla..ceny musejí jít dolů.. :no:
12. 12. 2013 12:04
Chyba
Myslím, že motor nemá výkon 175 kW, ale spíš 175 koní (v tabulce). Jinak by se jednalo o objev roku :-)
12. 12. 2013 12:00
Re: celkom pekne
V interiéru je pořád pozadu. Ty budíky s displeje s oranžovým podsvícením, to působí hodně obstarožně. Kazí dojem z jinak použitelného interiéru.
Avatar - 3_diamanty
12. 12. 2013 09:55
Re: celkom pekne
no mne to priznam sa kiu vobec nepripomina skor si myslim ze rozvijaju linky z koranda [odkaz] , ale pockajme si ta fotka studie nam zase az tak vela nanapovedala iste nejaka ta podobnost sa uz najde s inym autom, to je dnez uz bezne

ked sme pri podobnosti s kiou tak tato studia lady mi pripada ako keby som pozeral na nejaku studiuu kie: [odkaz]
test na ACZ faceliftovaneho koranda asi tak skoro nebude kedze v cechach a na slovensku za zatial nepredava, nevadi, tesim sa uz teraz na test SOULU ktory pride uz coskoro do europy ;-) bude to uz ine kafco [odkaz] ako doterajsi smejdacky soul, verim ze tych aspon 20 000 v eu da v pohode a kia v r 2014 opat porastie v eu aj vdaka nemu :yes:

v amerike je novy soul uz hitom [odkaz] :yes:
Avatar - Aladeen
12. 12. 2013 09:48
Re: celkom pekne
Ssang sa nám začal o***ť po KII . Koncept mi trochu pripomína [odkaz] ale necham sa prekvapiť čo príde , Faceliftované Korando je pekný kus auta , určite nie na zahodenie . Chcelo by to nejaký test od ACZ :yes:
Avatar - 3_diamanty
12. 12. 2013 08:53
celkom pekne
ale zvnutra jasny hyundai , dokonala kopia interieru z hyundaia ale nevadi, je to korejec, ma odpustene

este by ma zaujimalo kedy faceliftovana verzia pride k nam a ci vobec pride, nefaceliftovanu verziu som par krat videl a nazivo to nie je vobec zle zvonku, motory su tiez zda sa uplne ok, len ta hmotnost je akasi vyssia , outlander je o 25cm dlhsi ma vacsi objem diesla a je o 100-150 kil lahsi ako kompaktny yong - tu sa uz prejavuje starsia kontrukcia yonga

prelom nastane asi az prichodom noveho crossoveru v zeneve 2014, potom sa yongy konecne zacnu mnozit aj u nas v hojnejsom pocte, lebo ten cross bude nepochybne trefa do cierneho [odkaz] ;-)