Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel plánuje nové mini pod Adama

Krátce po ohlášení nové strategie značek koncernu General Motors v Evropě se začínají objevovat první informace o blízké budoucnosti palety modelů značky Opel.
Zpět na článek
13. 12. 2013 12:26
Re: opel
mozno urobia aj to...ale to je uz ina tema, ktora pride na rad pri novej generacii Corsy. preco nespravit teraz zaujimaveho nastupcu Agily? Fiatu Panda slape, tak preco nevytvorit silneho konkurenta?
13. 12. 2013 11:03
opel
skro mali urobit pre Corsu combi berziu, tak ako ma seat ibizu st, skoda fabiu combi, alebo renault clio combi
13. 12. 2013 09:17
Re: daleko lepsim tahom
topper, v clanku sa jednoznacne nepise, ze novy model bude rozmerovo mensi ako Adam - pise sa, ze bude cenovo na nizsej urovni. co by bolo pomerne logicke - takze muoj nazor je, ze pride normalny nastupca Agily, akurat s nizsou cenou, zrejme uz v popise nebude mat ani naznak "MPV" (bude o nieco nizsi, s minimalnou variabilitou), skratka obycajne mini. zamerane na nizsi trhovy segment. s Adamom, ktory je skuor drahsou stylovkou, si to teda konkurovat nebude. podla mna nie je problem, ak ho designovo a uzitkovymi parametrami ako-tak zvladnu, aby sa aj slusne predaval.
13. 12. 2013 09:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Aladeen
13. 12. 2013 08:59
Re: daleko lepsim tahom
Ja mám zase názor , že komu, načo 5 dverové , mini auto . Dozadu sa aj tak takmer nikto nezmestí , akurát sa zhorší nastupovanie kvôli zmenšeniu predných dverí . Kto chce prevážať deti a chce relatívne malé auto do mesta , tak nech si kúpi MPV ako je Hyundai IX20 či Venga .
Avatar - 3_diamanty
13. 12. 2013 08:43
daleko lepsim tahom
by podla mna bolo keby spravili 5 dveroveho adama a nie robit este nieco mensie od uz aj tak dost maleho adama ktory je len neprakticky 3 trojdverak, tadial cesta k zachrane pre opel podla mna nepovedie , skoda lebo opel som mal kedysi celkom rad

takisto corsa, ta uz dost dlho nadsluhuje, novy model tu mal byt uz davno, spekulovat o miniaute mensom ako adam ked corsa sa nam pomaly prepadava na eu trhu je dost zvlastny tah, logiku v tom asi tazko hladat a potom eu znacky skuvinaju ze krachuju a nedari sa im, sami si za to mozu

no schvalne? aky moze mat v eu uspech miniopel mensi od adama? kolko moze predat rocne v eu? 40 000? 50 000? mozno ani tolko a za 3 roky zapadne prachom, a schvalne kolko by predali v eu keby uz mali novu corsicku? o 100 000 viac o 200 000 viac a 300 000 viac?